Kako pametno uloziti 30.000 eura ???

UZGOJ SVINJA NA OTVORENOM
Ako nemate mnogo sredstava za ulaganje u skupe objekte, imate
poljoprivredno zemljište koje nije pogodno za intenzivnu ratarsku
proizvodnju, želite uzgojiti zdrave životinje pogodne za proizvodnju
prerađevina poput kulena ili pršuta i započeti nešto novo i drukčije, krenite
s uzgojem svinja na otvorenom.
Autohtoni srpski proizvodi, poput kulena ,šunke i sličnih proizvoda,
da bi bili vrhunske kvalitete sa uvek prepoznatljivim brendom, zahtevaju
od uzgajivača svinja kvalitetnu sirovinu odnosno kvalitetno zrelo meso
pogodno za preradu, što danas ne dobivamo u intenzivnoj proizvodnji vrlo
mesnatih pasmina svinja.

Ovo je najjači projekat do sada za 2 god imaš 400% profita.:sanke:
 
Poslednja izmena:
UZGOJ SVINJA NA OTVORENOM
Ako nemate mnogo sredstava za ulaganje u skupe objekte, imate
poljoprivredno zemljište koje nije pogodno za intenzivnu ratarsku
proizvodnju, želite uzgojiti zdrave životinje pogodne za proizvodnju
prerađevina poput kulena ili pršuta i započeti nešto novo i drukčije, krenite
s uzgojem svinja na otvorenom.
Autohtoni srpski proizvodi, poput kulena ,šunke i sličnih proizvoda,
da bi bili vrhunske kvalitete sa uvek prepoznatljivim brendom, zahtevaju
od uzgajivača svinja kvalitetnu sirovinu odnosno kvalitetno zrelo meso
pogodno za preradu, što danas ne dobivamo u intenzivnoj proizvodnji vrlo
mesnatih pasmina svinja.

Ovo je najjači projekat do sada za 2 god imaš 400% profita.:sanke:

To nije losa ideja.Ne zahteva ogromnu investiciju,ali i tu postoje propisi,nista veliko.
Mora se registrovati poljoprivredno gazdinstvo,i radio ne radio placas dazbine.
Ministarstvo poljoprivrede,sumarstav i vodoprivrede daje povoljne kredite za te opcije,rade na strateskom razvoju ruralnih sredinaz:lol:
 
I da kupi nekretninu pa da je izda koliko bi mu trebalo godina da vrati uložene pare kroz kiriju?z:cry:

Sta da mu se vrati ako nista nije izgubio?

Najbolje ovako:

Bila jednom tri praseta. I otišli oni na Novi Zeland da rade .I zaradili po 50 hiljda evra.
I vratili se u zemlju Srbiju.I rešili su da potroše sve svoje pare.
Prvo prase kupilo stan u Zrenjaninu.
Drugo prase kupilo nov BMW X5.
Trece prase kupilo umetničku sliku.

Posle 10 godina...
Prvo prase prodalo stan u Zrenjaninu za 75 hiljada evra i ima na računu
u banci još 25 hiljada od izdavanja.
Drugo prase prodalo BMW za 5 hiljada evra.
Trece prase bacilo umetničku sliku u djubre posto se utvrdilo da je falsifikat.

I tako to biva.
 
Jesi nekad možda čuo za obrt kapitala. Šta će prase da jede u međuvremenu?z:p
Ova tvoja tri praseta su sva tri pocrkala od gladi (ako nisu išli na građaru da slažu daske ili kopaju kanale ili...)z:plez:

Upravo tako.Pasivan novac je mrtav novac.Mogu ga okolnosti,npr.inflacija i pad kursa dinar-evro pojesti.
A za nekretninu mu treba jedno dvadesetak godina da bude na pozitivnoj nuli.To se ne zove investicijom.
 
Upravo tako.Pasivan novac je mrtav novac.Mogu ga okolnosti,npr.inflacija i pad kursa dinar-evro pojesti.
A za nekretninu mu treba jedno dvadesetak godina da bude na pozitivnoj nuli.To se ne zove investicijom.

Napravio sam investiciju juče. Na Mančester Junajted , da ce pobediti Stouk.
Isplatilo se , 30% profit.

I tako gledam BBC da vidim rezultate Premijer lige ,kad ide prilog o obrtanju kapitala.
Jedna amerikanka je dala pare jednom tata-mati za obrtanje kapitala koji je garantovao
ogroman profit i sigurnost.Taj čika se zvao Maddoff. Mislim da je obrnuo 50 milijardi $.

Amerikanka je izgubila 2 miliona $, ali kaže da nije sve propalo, još ima američku državnu penziju.

Što je sigurno , sigurno je.
 
Je li neko razmišljao da otvori GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA. To ovde kod nas nema ali garant bi prošlo. Treba plac blizu beograda i razna odobrenja ali pošto nisu u pitanju ljudi ja mislim da bi ih lako dobio.z:poz:

BBBRRRR..........
Eno teme za posao u mrtvacnici,sad i groblje kucnih ljubimaca.........
z:lol:z:lol:

Ali neije lose zaista.Upravo to.....Gde ljudi odlazu svoje upokojene ljubimce???
To bi u BG jedino i proslo.
P.S:Eno komsija je nedavno svoju uginullu kucku bacio u dunav.Morbidno.Nema kupanja...:zima2::zima2::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Na početku sezone posle 5 kola vidim ko nema nijednu nerešenu i onda ga jurim dok ne
dodje ali samo na početku sezone do prve nerešene.Ove godine mi je prošlo sa Arsenalom,
Mančester sitijem i Bolonjom.

Jako mi je drago što nisam jurio Sporting Gijon...

Ja jurim Gijon Poslednjih 5 kola, trebalo bi uskoro da dodje.

@antoniousss.. kakve sad ja imam veze sa grobljem i ljubimcima pa da me citiras?? Ko ti se obratio uopste??
 
BBBRRRR..........
Eno teme za posao u mrtvacnici,sad i groblje kucnih ljubimaca.........
z:lol:z:lol:

Ali neije lose zaista.Upravo to.....Gde ljudi odlazu svoje upokojene ljubimce???
To bi u BG jedino i proslo.
P.S:Eno komsija je nedavno svoju uginullu kucku bacio u dunav.Morbidno.Nema kupanja...:zima2::zima2::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Hajde da ja i ti uložimo u ovaj biznis. Ja mislim da bi se obogatili.z:kiss:
 
Nisu shvatili da u igrama na sreću jedini dobija vlasnik kockarnice (a on ne igra na sreću nego na precizno izračunatu verovatnoću)z:poz:

Batice evo ti link tu ces naci moje tikete, ti obrati paznju na cifre pa mi posle reci ko dobija a ko je izracunao verovatnocu. Pa posle ako si zainteresovan a ja budem imao vremena, da ti objasnim kako da zatvoris po neku kladionicu ;)

http://www.freewebs.com/nenadx/
 
Batice evo ti link tu ces naci moje tikete, ti obrati paznju na cifre pa mi posle reci ko dobija a ko je izracunao verovatnocu. Pa posle ako si zainteresovan a ja budem imao vremena, da ti objasnim kako da zatvoris po neku kladionicu ;)

http://www.freewebs.com/nenadx/

Zalud Prica...........
Antonius TATA ,mata,baca iz rukava takve stvari.Pitaj ga sta te interesuje............z:poz:z:poz:z:poz:
 
[url:
http://www.freewebs.com/nenadx/[/url]

Svaka čast na tiketima.

Razmahao bi se i ja ali ne mogu da objasnim ženi kako kladionica ne propadne ako sam ja
uvek u plusu. Tako da igram sitno kao na primer ( attachment), čisto za igračke tipa mobilni telefon, dvd plejer i slično.


A da kladjenjem mogu da se naprave pare , to je tačno. Mislim ,ko nema ženu a ima hiljade evra slobodnog kapitala.
 

Prilozi

  • Topsport ManUtd Aalborg kortele.jpg
    Topsport ManUtd Aalborg kortele.jpg
    16,9 KB · Pregleda: 36
Svaka čast na tiketima.

Razmahao bi se i ja ali ne mogu da objasnim ženi kako kladionica ne propadne ako sam ja
uvek u plusu. Tako da igram sitno kao na primer ( attachment), čisto za igračke tipa mobilni telefon, dvd plejer i slično.


A da kladjenjem mogu da se naprave pare , to je tačno. Mislim ,ko nema ženu a ima hiljade evra slobodnog kapitala.

Koliko si ovo stavio, somica eura ako se ne varam? Meni je najjaca uplata bila ovog leta konja eura na Atletico MG.. mislim od ovih koje su prosle.

Ma samo pici, nece zena da se buni ako donosis parice kuci veruj mi :super:
 

Back
Top