Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 110

Tema: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Cool Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imenom??

Svi mi imamo nadimke, u skoli nas zovu ovako, u kraju gde zivimo onako, na poslu....ali znam dosta ljudi koji nemaju dugacko ime, a i vole ga na kraju krajeva pa bi hteli da ih ljudi tako zovu a ne po nadimku. A opet ima i zanimljivih nadimaka....i neki bas vole svoje nadimke. I svi ih samo tako zovu pa retko ko i zna njhovo pravo ime. Recimo ja sam dobila nadimak u detinjstvu koji je duzi od mog pravog imena, sto je cudno, obicno je nadimak kraci, mada eto ne mora da znaci, i svi u porodici i kraju gde sam odrasla me znaju samo tako i niko ne zna moje pravo ime...ponavljam ni sira porodica (pod uzom podrazumevam mama, tata, braca, sestra al rodjeni) ovi ostali misle da mi je nadimak pravo ime. Zanimaju me vasa iskustva i vasi nadimci.
    Ima i zanimljivih situacija po kojima je neko dobio nadimak pa ako zeli neka podeli sa nama tu situaciju. I da li ste sami sebi dali nadimak i insistirate da vas tako ljudi zovu, ili vam ga je neko drugi dao???
    Poslednji put ažurirao/la BORKETA : 17.10.2008. u 13:50

Primećen član Sanjarka (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imen

Nemam neki "ustaljen" nadimak, svako ko mi iole nesto znaci ima drugacije ime za mene. I to nastalo obicno iz neke komicne situacije, zezanja i sl. Ostali me zovu skracenicom mog imena.
    Carpe diem.

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano Re: Koji vam je nadimak, i da li vam se svidja, ili bi radije da vas zovu pravim imen

Najvishe volim da me zovu po imenu, jer ni je dan od nadimaka koji ide uz moje ime mi se ne svidja bash...
    blizha rodbina me zove Kiki, mada ja mrzim kad me pred drushtvom tako zovu...
    neki nastavnici, ili neki iz shkole sa kojima se ne druzhim bash neshto, zovu me Kaća....

Domaćin summer girl 93 (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    68

Vishe volim da me zovu pravim imenom, mada se tol'ko i ne bunim zbog nadimkaU osnovnoj schkoli su me zvali po prezimenu, i mrzim kad me zovu po prezimenu.
    Jedino što valja biti prekomerno jeste umerenost, jer treba sve biti u umerenim količinama.

Poznat
    Učlanjen
    29.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pitam se kakvo će biti raspoloženje moderatora kada vidi temu.

Elem, uglavnom me zovu imenom - Milica.
    A imam gomilu nadimaka - u suštini nijedan nije permanentan.

Neproveren član
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja imam klubski nadimak Yogi ili Yogi The Bear...nije los...tako me zvala jedna mala pa sam se navikao...al ne smeta da me ponekad zovu pravim imenom...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Svi me zovu kratko i jasno Jovana...
    Nemam neki nadimak zbog kojeg bi se bacila u Dunav...
    Uglavnom me zovu po imenu ili Joxy....
    Imam jos nadimaka,ali nisu za javnost...sala...

Zainteresovan član jdejzi (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Za divno čudo svi me oduvek zovu samo po imenu...a,nije kratko

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

a zovu me svi Val, skraćeno od Valentina
    ustvari počnu od Val, te tako ima ljudi koji me zovu Vale, Valen, Valentajn, i šta ja znam šta sve ne
    najgore je kad me neko nazove Vanja tkacio:
    ali pošto znaju da to mrzim, retko se kome omakne
    Tebe ne prepada što propadaš - važno da pripadaš vecini:
    masa je aspirin kada duša slini.

Ističe se JoMa92 (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Zovu me imenom,fala bogu..

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sto se tice rl nadimka, zovu me isto kao i brata....i moji doma i ljudi sa kojima se druzim, pa uvijek mogu da foliram da zovu njega a ne mene

Inace, Saie ili Unsaie.....

btw- ne volim kada mi neko sa imena predje na nadimak tek tako...a tek smo se upoznali

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Rocky...

A što pitaš...?

Veoma poznat Mrs_Sick (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    170

Xm...
    Uglavnom me svi zovu po imenu, a svi znamo koje je.
    Ali, zato, one bući-bući q*vice što mi se smeškaju & ljoobe me, xm, za njih sam Seka, Seli, Seka, blah, blah.
    Da se ispovraćaš.
    A, droogarica, najbolja, Minja xm, ona me samo zove Seki.
    Xm, drooge nickove ne bih da kažem.

Po prezimenu me samo zovu profani.
    Stevanovićka

I can help you see the light out of your despair,
    You tie the rope, I'll kick the fu*kin' chair!

Ističe se Only Marko now (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Zovu me Munja jer sam spor kao puz.
    Cuvajte se stvari koje mozete da kontrolisete.Bog ce vas cuvati od onih koje ne mozete.

Domaćin Anchika_Sweet_Angel (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    85

ZOvem se Andjela a zovu me Anchi,ili Anchika...mada mi je potpuno svejedno...
    Ljubav je tiranin koji nikoga ne poštedjuje.

Aktivan član Dalijeva Gala (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

mene zovu svi po prezimenu,osim nekih profesora koji me zovu milena.... ne znam zasto jer je jelena ppo meni lepse

Zainteresovan član sirenice (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

pa zovu me Vaki ili Vanja ili Vale, Vakica..........i to mi ne smeta, a neki me zovu punim imenom VALENTINA....... ma meni je svejedno

Domaćin Rockerka_U_Dusi (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Mene skoro svi zovu imenom (Minja), nastavnici Milicevicka a drugarice ponekad iz zebancije miki . . . . mada najvise volim kad me zovu Minjai tacka
    ...Zelim da budem sahranjena licem na dole, tako da svi koji me ne vole mogu me poljubiti u GUZICU.

Domaćin
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    69

Svi me zovu imenom,nemam nadimak,i takoooo....
    ...Iznad mene tuđa je volja.Hoću da skočim,
    to su nedostupna polja,visine, širine,...

Poznat
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

na moje ime ne moze doci nadimak.. jedino mi od imena naprave deminutiv..

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Nemam pravi nadimak...
    I got it 'cause I always took the long way home...

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Nit' me zovu, nit' se odazivam
    Supercalifragilistic expialidociouss

Poznat
    Učlanjen
    27.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    144

Imam mnogo nadimaka....zowem se Marina, neki me zowu Maki, neki me zowu Mina, neki Masha, neki me chak zowu Maja...i tako.....
    Budi srecan.

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    Rocky...

A što pitaš...?
    Pa recimo pitam zato sto me zanima kako si dobio bas taj nadimak??? Po filmu tj. po glavnom junaku filma???? Ili je nesto drugo bilo presudno da imas bas taj nadimak??? Volis li svoj nadimak???

Obećava
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Jao imam ime pogodno za razne nadimke i nijedan mi se posebno ne svidja al nesto svi vole da mi to moje ime nagrde, skrate, ili da budu originalni. Ja licno volim kada me zovu pravim imenom, jedina mana mu je sto je kod nas zaista cesto, na ulici bi se bar desetak njih osvrnulo kada bi me neko pozvao al dobro...osvrnem se i ja kada neku drugu pozovu, to ti je nevolja kada imas cesto ime. A po prezimenu me nesto nikad nisu zvali to bi bilo originalnije i odmah bi znala da sam to bas ja al je specificno pa valjda nije zgodno da se od njega napravi zenski nadimak????

Slične teme

1. Imate li nadimak ili vise njih koji Vam je drag?
    Autor duska.vodolija u forumu Žene
    Odgovora: 236
    Poslednja poruka: 01.07.2012., 12:33
  2. Kako se jednim imenom zovu svi stanovnici Srbije?
    Autor Celicni mis u forumu Politika
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 05.08.2008., 20:23
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.04.2004., 18:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •