Tehnika

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
Primetila sam da kada tehnichkoj napravi dash ime, ona mnogo bolje radi...moja kola se zovu Kacha i plavusha su i kad moraju da se pokvare uvek to urade blizu kuche.
E sad...kad bih kupila vibrator zvao bi se Milorad, ne znam zashto al tako sam odluchila.
Kako se zove vash tehnichar?
 
Primetila sam da kada tehnichkoj napravi dash ime, ona mnogo bolje radi...moja kola se zovu Kacha i plavusha su i kad moraju da se pokvare uvek to urade blizu kuche.
E sad...kad bih kupila vibrator zvao bi se Milorad, ne znam zashto al tako sam odluchila.
Kako se zove vash tehnichar?

a postoji li mogucnost da se banuje tema koju postavi moderator? :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Ali Milorad :) Inache, kada dajesh kolima ime, bash sada razmishljam, kako razlikujesh zenska od mushkih kola? U stvari, za neka kola znam. Ali me Mercedes strashno muchi. Mushkarac sa zenskim imenom? Hmm... Lada je zensko, Hyndai je mushko :)
 
Pa zavisi kakav odnos imash prema tehnici...uvek je bolje dati zzensko ime, mushki oche da zaebavaju chesto...e sad - to ne vazzi za vibrator, bolje da mu se da mushko ime iz razumljivih razloga.
 

Back
Top