Da li vam je...

...:lol:...
a050.gif
 
Poslednja izmena:
bem li ga.............to su filozofska pitanje...........:think:

Uzvracena ljubav?

Bila.........

Dali uzvracm ljubav?

Uvek..........

Da li joj kazem d je volim,kada mislim da ima lepo telo?
Pa otvoreno joj kazem da je volim........i normalno da volim i njeno telu.Volim je takvu kakva je.Uvek istaknem sta mi se dopada kod voljenog bica a sta ne.Da li je to dobro?Djavo ce ga znati...........A ko voli samocu?Samo vukovi samotnjaci........ja nisam takav...........
 
Poslednja izmena:
Meni se to nije desilo, ali čuo sam (iz pouzdanih izvora) da iza sedam gora, sedam mora i dve ulice levo živi neko ko je doživeo da mu ljubav bude iskreno uzvraćena. Ovo spominjem toliko da sačuvam nadu onima koji u ljubav veruju.

Sada stvarno, kako shvatam ljubav uvek biva uzvraćena, kada do nje dođe. Zaljubljenosti i simpatije su već druga priča, ali ih ljudi često nazivaju onim što nisu, te dolazi do zabune. I onda govore o neuzvraćenoj ljubavi, iako je samo u pitanju naklonost na koju nije odgovoreno baš kako je željeno.

A voleti nekog ne znači voleti sve kod njega ni voleti ga zbog svega u vezi sa njim. I ako je u pitanju samo telo, provod ili društvo koje pruža dovoljno je.
 
ne zaljubljuj se u ljubav
zaljubi se u nekoga ko tebe voli
zaljubi se u nekoga ko je u tebe zaljubljen

poredjo sam boje spram opasnosti u saobracaju(semafora), a zeleno znaci da moze da prodje misao, mada i to je diskutabilno,

a za crveno se tek ne slazem,
zasto bih se zaljubio u nekog k'o je u mene?
jer mozda mi se ta ne svidja...je '?
zasto bih cinio takve zezancije?
postujem to sto je zaljubljena u mene, ali to uopste ne mora znaciti da ja treba u nju, iako mi je zao nje
 
poredjo sam boje spram opasnosti u saobracaju(semafora), a zeleno znaci da moze da prodje misao, mada i to je diskutabilno,

a za crveno se tek ne slazem,
zasto bih se zaljubio u nekog k'o je u mene?
jer mozda mi se ta ne svidja...je '?
zasto bih cinio takve zezancije?
postujem to sto je zaljubljena u mene, ali to uopste ne mora znaciti da ja treba u nju, iako mi je zao nje

ako ovo ne shvatis...objasnicu ti na prostiji nacin :

Zaljubi se u nekog ko te voli, ko te ceka, ko te razume u svoj tvojoj ludosti, u onog ko ti pomaze, ko te vodi, ko te podrzava, tvoja nada, tvoje sve...
Zaljubi se u nekog ko te nikada nece izdati, ko te oseca, ko sanja sa tobom, u onoga ko misli na tebe, na tvoje lice, na tovju posebnost, na tvoj duh, a ne na tvoje telo ni tvoje bogatstvo...
Zaljubi se u nekog ko ce te cekati do kraja, u onoga koji zna da ces ga ti cekati, da ces mu se nadati...
Zaljubi se u nekoga ko pati zajedno sa tobom, ko place sa tobom, ko zna tvoje patnje, ko te otkriva onoliko koliko je potrebno, ko se raduje sa tvojim radostima i koji ti daje snage posle tvojih poraza...
Zaljubi se u nekoga ko ce ti se opet vratiti posle svadja, nakon sto ga nadjes; u nekoga ko ce hodati rame uz rame sa tobom, ko zna biti dobar saputnik, ko postuje tvoje fantazije i tvoja mastanja...

mogu i prostije...
 
ako ovo ne shvatis...objasnicu ti na prostiji nacin :

Zaljubi se u nekog ko te voli, ko te ceka, ko te razume u svoj tvojoj ludosti, u onog ko ti pomaze, ko te vodi, ko te podrzava, tvoja nada, tvoje sve...
Zaljubi se u nekog ko te nikada nece izdati, ko te oseca, ko sanja sa tobom, u onoga ko misli na tebe, na tvoje lice, na tovju posebnost, na tvoj duh, a ne na tvoje telo ni tvoje bogatstvo...
Zaljubi se u nekog ko ce te cekati do kraja, u onoga koji zna da ces ga ti cekati, da ces mu se nadati...
Zaljubi se u nekoga ko pati zajedno sa tobom, ko place sa tobom, ko zna tvoje patnje, ko te otkriva onoliko koliko je potrebno, ko se raduje sa tvojim radostima i koji ti daje snage posle tvojih poraza...
Zaljubi se u nekoga ko ce ti se opet vratiti posle svadja, nakon sto ga nadjes; u nekoga ko ce hodati rame uz rame sa tobom, ko zna biti dobar saputnik, ko postuje tvoje fantazije i tvoja mastanja...

mogu i prostije...

postoji li takva osoba:?:cry:
 
Zaljubi se u nekog ko te voli, ko te ceka, ko te razume u svoj tvojoj ludosti, u onog ko ti pomaze, ko te vodi, ko te podrzava, tvoja nada, tvoje sve...
Zaljubi se u nekog ko te nikada nece izdati, ko te oseca, ko sanja sa tobom, u onoga ko misli na tebe, na tvoje lice, na tovju posebnost, na tvoj duh, a ne na tvoje telo ni tvoje bogatstvo...
OK.ali sa strane psihologije kao jake nauke, ti samo hranis svoj ego
Zaljubi se u nekog ko ce te cekati do kraja, u onoga koji zna da ces ga ti cekati, da ces mu se nadati...
Zaljubi se u nekoga ko pati zajedno sa tobom, ko place sa tobom, ko zna tvoje patnje, ko te otkriva onoliko koliko je potrebno, ko se raduje sa tvojim radostima i koji ti daje snage posle tvojih poraza...
Zaljubi se u nekoga ko ce ti se opet vratiti posle svadja, nakon sto ga nadjes; u nekoga ko ce hodati rame uz rame sa tobom, ko zna biti dobar saputnik, ko postuje tvoje fantazije i tvoja mastanja...
Isti princip, za crveno, samo zeleno vec je mnogo mnogo bolji razlog i mnogo bolje opisano zasto biti s nekim:ok:

ako ovo ne shvatis...objasnicu ti na prostiji nacin :
mogu i prostije...
?
 
to je makar nije tesko saznati a?

Pa to je najteze saznati. Ne mogu da znam da li postoji neko ko me voli, a da ja tu ljubav ne uzvracam. Moguce je, ali se ne moze saznati dok dotichna osoba ( ukoliko postoji ) to sama ne kaze ( mislim, da me voli, poshto ne mogu da uzvratim ljubav za koju ne znam da postoji ). Sve ostale, ako si na to mislio, sam uzvratio.
 
Poslednja izmena:

Back
Top