plishana trenerka i shampinjoni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
mene mnogo pali mirish svezhe Bohorom oprane plishane trenerke.. :rumenko:
josh ako je roze, i osim donjeg, nosim i gornji deo, moje uzbudjenje se proshiri do jagodica prstiju i pochinjem da opsesivno zhelim njega...
u tim trenucima moj zhivot se obrce za 180 stepeni..iskrivi mi se psiha toliko da pochnu d ami magle sochiva, kosa mi se uvija sama od sebe, pomahnitaju mi misli i dodje mi da ga..silujem.
e, isto mi se deshava kada jedem zhive shampinjone..oni su tako lepi, obli, pucaju kada se zagrizu i imaju taj neki chudni, sterilno-prirodni miris...uvek ih jedem zhive i iskljuchivo zatvorenih ochiju jer tada uzhivam/padam u nirvanu/ne bitishem u realnim dimenzijama...
ja sam sada razmishljala o psiholoshkoj i duhovnoj osnovi moga problema...
mozhda sam ja egoista/materijalista pa se strahovito palim na miris sopstvene trenerke..jer sam ja nagovorila mamu da je pere Bohorom...i mozhda ja tu svoju napaljenost projektujem na njega...mozhda sam ja ustvari zaljubljena u samu sebe..
ali opet! ono shto me navodi da ne mislim tako su ti shampinjoni..oni su nekako mushki...izazivaju u meni zhelju za mirisom mushkog tela koje bih da grizem pod uslovom da pucketa i mirishe na te shampinjone...
sada sam rastrzana izmedju dve realnosti i moguca/evidentna (ako jesu, pomozite) reshenja problema...
ako ima neki struchnjak, neka se javi, vrlo cu da cenim struchnu pomoc...
 
Nosi trenerku bez donjeg vesa, tako ces da budes u boljem kontaktu sa istom (:
pa nosim, ali mene prvenstveno pali taj divni miris i chinjenica da je to plishana trenerka...i ne palim se kad je na drugim devojkama, samo na meni...

bice da si narcisoidna pomalo-vise....
pa to sam i ja rekla u mom uvodnom postu..
ali opet me brinu ti shampinjoni..oni su za normalne ljude totalno aseksualni/neki ih chak i ne vole...
a mene tako pale i tako volim da ih puknem zubima i tada dolazim u high-mind stanja...
shto mi je chiniti?
 
pa to sam i ja rekla u mom uvodnom postu..
ali opet me brinu ti shampinjoni..oni su za normalne ljude totalno aseksualni/neki ih chak i ne vole...
a mene tako pale i tako volim da ih puknem zubima i tada dolazim u high-mind stanja...
shto mi je chiniti?[/QUOTE]

kupi vibrator i pocni da ga koristis.......
 
kada jedem pizzu sa shampinjonima ja uzhivam u tom osecaju da ja jedem te shampinjone i da su oni samo moji, samo meni toliko mnogo znache...ja ih posedujem u tim trenucima i uzhivam u njihovom mushkom oshampinjonjenju...

i ja isto kada ja jedem ja šampinjone, ja isto mnogo to volim ja i ne mogu ja da ti opišem osećaj koji ja tada imam ja...

i mnogo ih volim ja...
 
ma uzhivam ja, srecna sam shto mi tako male i pristupachne stvari (ona kutija shampinjona 90 dinara, svaki dan pare za uzhinu tu dam), a ne vibratori/lisice/veshtachke sise/dildoi/metle/burgije pruzhaju osecaj zadovoljstva...
ali mene zanima psiholoshki uzrok ove pojave...?
Bogami, sex s tobom je ludilo sigurno...

LM, bilo kako bilo, cisto sumnjam da bi neko umeo da ti objasni i sampinjone i trenerku. To je individualno, a i svako ima tako neke sitne... fetishe, dodje mu.
 
mozda tebi ***** ni ne treba za orgazam...mozda ti treba zenski dodir...

to sam i ja razmishljala..ali onda sam se zamislila sa nekom zhenom i nije to ono shto zhelim...
ja zhelim da on uzhiva u plishanosti moje trenerke, to positovecujem sa barshunastom kozhom..a to za shampinjone, ja zhelim da uzhivam u njegovoj muzhevnosti, ali da je ja posedujem, to jest grizem i da mi puca u ustima...
a sada za vibrator, nije problem shta ce konkretno mene zadovoljiti, vec shta me dovede do tachke kada zhelim da me neshto zadovolji...
 
svezi sampinjoni mirisu na spermu, zato te pale:).
a roze bohor-trenerka...e to mi nesto sumLJivo:P

stvarno mirishu na spermu? poshto ja ne znam kako to mirishe :rumenko:
onda mi je to jasno...ali mene ne bi palio taj miris u technom stanju, vec samo tako materijalizovan i infiltriran u te oble, chvrste, pucajuce shampinjone..
a za trenerku..jedino objashnjenje je da sam egoista/narcis i da previshe volim/uzhivam u svojoj kozhi/kosi/telu...
 
to sam i ja razmishljala..ali onda sam se zamislila sa nekom zhenom i nije to ono shto zhelim...
ja zhelim da on uzhiva u plishanosti moje trenerke, to positovecujem sa barshunastom kozhom..a to za shampinjone, ja zhelim da uzhivam u njegovoj muzhevnosti, ali da je ja posedujem, to jest grizem i da mi puca u ustima...
a sada za vibrator, nije problem shta ce konkretno mene zadovoljiti, vec shta me dovede do tachke kada zhelim da me neshto zadovolji...

lepo sam ja rekao ti zelis da se karas a da ti ne udje...ae prevazidji sve to i pocni da se kreses vec jednom ....:mrgreen:...mala nevina pizzo:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top