Tokio Hotel

DJM

Poznat
Poruka
8.536
Citiraću kolegu. Pošto je predhodna tema izgubila svaki smisao.
3000 poruka čistog spama.

Ja ih ne slusam, ali posto je stara tema presla u chat onda nek to bude jedina tema za chatovanje i nijedna vise!
Ovde je dozvoljeno da se prica o TH i bez chata, svaki chat ce biti brisan.

Još jednom da upozorim da se ovde priča o grupi i da će svaki spam biti sankcionisan.
 
Upozorenje:Ova tema mora imati smisao, a NE da se uzalud svadjamo!Zabranjeno je vredjanje TH-a i njihovih fanova.Ko voli TH, neka se dopisuje, a ko NE voli, neka ide na neku drugu stranu!
@DJM-Svaka ti chast, ali ja sam uvela josh neke zabrane za antifanove.Samo se molim bogu da se one psovke i trachevi o TH-u vishe NE ponove!
 
Upozorenje:Ova tema mora imati smisao, a NE da se uzalud svadjamo!Zabranjeno je vredjanje TH-a i njihovih fanova.Ko voli TH, neka se dopisuje, a ko NE voli, neka ide na neku drugu stranu!
@DJM-Svaka ti chast, ali ja sam uvela josh neke zabrane za antifanove.Samo se molim bogu da se one psovke i trachevi o TH-u vishe NE ponove!

Tokio Hotel:worth:
 
Korisnici Beogradski sindikat i BO{r-}iC_K@! su kažnjeni.
MetalBoy94 već si bio banovan, nemoj spamovati.

Obrisan je spam. Ja sam upozorio da će biti kažnjavanja.
Kome se ne sviđa, neka zaobiđe temu.
 
6a00c2251f65d68fdb00f30f5674cb0001-500pi
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
 
Upozorenje:Ova tema mora imati smisao, a NE da se uzalud svadjamo!Zabranjeno je vredjanje TH-a i njihovih fanova.Ko voli TH, neka se dopisuje, a ko NE voli, neka ide na neku drugu stranu!
@DJM-Svaka ti chast, ali ja sam uvela josh neke zabrane za antifanove.Samo se molim bogu da se one psovke i trachevi o TH-u vishe NE ponove!

omg
čitav život besmislen i sad u ovom temi želiš stvoriti smisao...
 

Back
Top