slagala sam decka

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
jedne veceri, dok smo bili kod njega i gledali fudbal(:eek:), tj, on ga je gledao a ja sam nesto duboko razmisljala...
ja sam mu sela u krilo i pocela da ga mazim. kad me on pitao sta to radim, rekla sam da ga samo mazim, da slobodno nastavi sa utakmicom, da nista lose nisam htela. i ja sam ga u pocetku stvarno mazila. onda sam pocela da ga ljubim po vratu, on me opet pitao sta radim a ja kazem- nista, samo te mazim, necu ti nista lose...
i od ljubljenja po vratu sam presla na mazenje ispod majice, sve vreme njemu u krilu. opet me pitao sta radim ja kazem- samo te mazim. na kraju sam ga kresnula:eek:.
i sad, pitam ja vas, da li sam nemoralna osoba sto sam lazima dobila seks i sto sam bila tako nehum,ana i nisam mu iskreno rekla? grize me savest jer sam bila neiskrena, i jos gore, ja sam lagala.
sta sad da radim, molim vas, pomazite mi :frown::tongue2:
 
jedne veceri, dok smo bili kod njega i gledali fudbal(:eek:), tj, on ga je gledao a ja sam nesto duboko razmisljala...
ja sam mu sela u krilo i pocela da ga mazim. kad me on pitao sta to radim, rekla sam da ga samo mazim, da slobodno nastavi sa utakmicom, da nista lose nisam htela. i ja sam ga u pocetku stvarno mazila. onda sam pocela da ga ljubim po vratu, on me opet pitao sta radim a ja kazem- nista, samo te mazim, necu ti nista lose...
i od ljubljenja po vratu sam presla na mazenje ispod majice, sve vreme njemu u krilu. opet me pitao sta radim ja kazem- samo te mazim. na kraju sam ga kresnula:eek:.
i sad, pitam ja vas, da li sam nemoralna osoba sto sam lazima dobila seks i sto sam bila tako nehum,ana i nisam mu iskreno rekla? grize me savest jer sam bila neiskrena, i jos gore, ja sam lagala.
sta sad da radim, molim vas, pomazite mi :frown::tongue2:

e tesko pitanje....mozda bi se iskupila pred univerzumom tako sto bi sebi otkinula glavu, sazvakala je i pljunula u kantu za otpatke....:hahaha:
samo, bojim se da bi kanta bila puna 4umaskih glava.....
 
jedne veceri, dok smo bili kod njega i gledali fudbal(:eek:), tj, on ga je gledao a ja sam nesto duboko razmisljala...
ja sam mu sela u krilo i pocela da ga mazim. kad me on pitao sta to radim, rekla sam da ga samo mazim, da slobodno nastavi sa utakmicom, da nista lose nisam htela. i ja sam ga u pocetku stvarno mazila. onda sam pocela da ga ljubim po vratu, on me opet pitao sta radim a ja kazem- nista, samo te mazim, necu ti nista lose...
i od ljubljenja po vratu sam presla na mazenje ispod majice, sve vreme njemu u krilu. opet me pitao sta radim ja kazem- samo te mazim. na kraju sam ga kresnula:eek:.
i sad, pitam ja vas, da li sam nemoralna osoba sto sam lazima dobila seks i sto sam bila tako nehum,ana i nisam mu iskreno rekla? grize me savest jer sam bila neiskrena, i jos gore, ja sam lagala.
sta sad da radim, molim vas, pomazite mi :frown::tongue2:

ma nemoj, iskoristila si njega na foru maženja, sad bi i nas naivne :rumenko:

:lol:
 
jedne veceri, dok smo bili kod njega i gledali fudbal(:eek:), tj, on ga je gledao a ja sam nesto duboko razmisljala...
ja sam mu sela u krilo i pocela da ga mazim. kad me on pitao sta to radim, rekla sam da ga samo mazim, da slobodno nastavi sa utakmicom, da nista lose nisam htela. i ja sam ga u pocetku stvarno mazila. onda sam pocela da ga ljubim po vratu, on me opet pitao sta radim a ja kazem- nista, samo te mazim, necu ti nista lose...
i od ljubljenja po vratu sam presla na mazenje ispod majice, sve vreme njemu u krilu. opet me pitao sta radim ja kazem- samo te mazim. na kraju sam ga kresnula:eek:.
i sad, pitam ja vas, da li sam nemoralna osoba sto sam lazima dobila seks i sto sam bila tako nehum,ana i nisam mu iskreno rekla? grize me savest jer sam bila neiskrena, i jos gore, ja sam lagala.
sta sad da radim, molim vas, pomazite mi :frown::tongue2:

ucinila si jezivi greh....zamonasi se i provedi ostatak zivota u manastiru bogougodno i sa molitvama....ko zna mozda se bog smiluje na tebe.....:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
jedne veceri, dok smo bili kod njega i gledali fudbal(:eek:), tj, on ga je gledao a ja sam nesto plitko razmisljala...
ja sam mu sela u krilo i pocela da ga mrzim. kad me on pitao sta to radim, rekla sam da ga samo mrzim, da slobodno nastavi sa utakmicom, da nista lose nisam htela. i ja sam ga u pocetku stvarno mrzila. onda sam pocela da ga "gubim" po vratu, on me opet pitao sta radim a ja kazem- nista, samo te mrzim, necu ti nista lose...
i od "gubljenja" po vratu sam presla na mazanje ispod majice, sve vreme njemu u krilu. opet me pitao sta radim ja kazem- samo te mrzim. na kraju sam ga potkresnula:eek:.
i sad, pitam ja vas, da li sam nenormalna osoba sto sam lazima dobila seks i sto sam bila tako nehum,ana i nisam mu iskreno rekla? ebe me savest jer sam bila neiskrena, i jos gore, ja sam budala.
sta sad da radim, molim vas, pomazite mi vi :frown::tongue2:

transfuziju.
 
Cekaj, ako sam dobro shvatila-
tvoj momak je gledao utakmicu
ti si ga "omela" u tom poslu,(radeci zanimljiviji) i sad je tebi krivo jer...zasto?
Boze sacuvaj.:otkacio:
Pa neces mu reci- izvini, ja bih se sad malo je*ala sa tobom, pa ako mozes iskljuci televizor:hahaha:
 
Cekaj, ako sam dobro shvatila-
tvoj momak je gledao utakmicu
ti si ga "omela" u tom poslu,(radeci zanimljiviji) i sad je tebi krivo jer...zasto?
Boze sacuvaj.:otkacio:
Pa neces mu reci- izvini, ja bih se sad malo je*ala sa tobom, pa ako mozes iskljuci televizor:hahaha:

ma ne, nema smisla da iskljuci tv kad vec voli fudbal. nisam ja tak`a bre.

a krivo mi je sto sam ga lagala:neutral:.
nije to lepo da pomocu lazi iskoristis nekog.
to je ruzno.
:p
 

Back
Top