Obaveštenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako budem vidio samo jedan jedini post na cijelom podforumu, da ima veze sa politikom ili nacionalnošću - taj korisnik automatski dobija STALNI BAN.

Hm, sa ovim se potpuno slažem... mislim da nam politika ne treba ovde. Može i bez nje, a i mnogo je lepše bez nje...
Tema će biti zaključana i služiće samo za obaveštenja...
Za spam i zezanje imamo dovoljno tema.
Uskoro ću otvoriti i jedni temu gde ćete moći da napišete neke predloge, sugestije... itd. a sve u cilju poboljšanja kvaliteta(i kvantiteta) ovog podforuma...
Eto tako, još jedan pozdrav svima... i kao što rekoh, nadam se lepoj saradnji...
 
Teme o izdavanje soba, apartmana i kuća postavljajte na forumu Mali oglasi.
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=116

...postovani korisnici, mislim da ste prevideli ovo obavestenje, pa bih da vas podsetim na to, i zamolim da se pridrzavate datog uputstva,
kako postoji pdf Mali oglasi..ne vidim potrebu da svoje oglase ostavljate ovde...
...uskoro ce sve takve teme biti prebacene na Nekretnine...
...hvala na razumevanju....
 
Teme o izdavanje soba, apartmana i kuća postavljajte na forumu Mali oglasi.
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=116

...postovani korisnici, mislim da ste prevideli ovo obavestenje, pa bih da vas podsetim na to, i zamolim da se pridrzavate datog uputstva,
kako postoji pdf Mali oglasi..ne vidim potrebu da svoje oglase ostavljate ovde...
...uskoro ce sve takve teme biti prebacene na Nekretnine...
...hvala na razumevanju....

...da ponovimo jos jednom za svaki slucaj....
 
Hm, sa ovim se potpuno slažem... mislim da nam politika ne treba ovde. Može i bez nje, a i mnogo je lepše bez nje...
Tema će biti zaključana i služiće samo za obaveštenja...
Za spam i zezanje imamo dovoljno tema.
Uskoro ću otvoriti i jedni temu gde ćete moći da napišete neke predloge, sugestije... itd. a sve u cilju poboljšanja kvaliteta(i kvantiteta) ovog podforuma...
Eto tako, još jedan pozdrav svima... i kao što rekoh, nadam se lepoj saradnji...

25.11. 2008
Sve je vidljivo i cudesno .

Ako budem vidio samo jedan jedini post na cijelom podforumu, da ima veze sa politikom ili nacionalnošću - taj korisnik automatski dobija STALNI BAN.
16,10 2008
Moderator sam ovog PDF-ma Crna Gora .
Nisam policajac sto trenira strogocu.
Rado cu trenirati drugarstvo dijalog kreativnost .
Svi po malo da ozivimo ovaj PDF-um.
Kafana Bonaca je mjesto gdje se mozemo opusteno druziti .
Svi ste pozvani .
Uz srdacan pozdrav i Srecne Novogodisnje praznike .
138.gif.pagespeed.ce.Z4ZLUwX7DHVizE-vmdIa.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top