studentkinja i asistent?

Elem, elem, elem....
Da ne dužim....
Stariji je od mene četiri godine.....i tako je doooobbbarrr.......brrrrrr....
Ne znam šta mi se dešava, ne mogu da govorim kada je ispred mene, iza mene, ili on nešto govori, nikako mi ne ide kada me pogleda i pita nešto.....
Kada dežura na nekom ispitu koji polažem, nema šanse da se skoncentrišem i uradim nešto, evo, neki dan sam treći put pala ispit, na kom je on bio...mada se nisam ni pretegla od učenja, ali nema veze, naravno da mi nije on kriv što padam, samo bih volela da mogu da se odlepim od one stolice, i da idem lepo kući, a ne da blejim tri sata samo zato što je on tu....sa praznom vežbankom...šmrc šmrc:sad2::sad2:
Samo razmišljam o sledećim stvarima:
1.on i ja na stolu
2.on i ja na stolici
3.ja i on na stolici
4.on i lisice
5.on i ja u njegovom kabinetu
6.on i ja "69".....
evo je tema... ko' nova
 
E ovako.. upisala sam drugu na faxu i dobila nov predmet..Posle prvih vezbi kod asistenta bila sam pod utiskom, razmisljala malo o njemu..Ima 30tak god, jebozovne ruke, sladak je u faci, svidja mi se i kako prica.. Medjutim lik vazi za nadobudnog kretena koji glumi autoritet, cak svi prezaju od njega koji je asistent dok je profesor skroz korektan..Cak se i na ispitu pita vise nego profesor.. E sad, problem je jer sto vise vezbi imam vise se lozim..Kada pogledam njegove bicepse, pokrete, osmeh, sva se ubudim i zamisljam divljacki sex sa njim.:mrgreen:
I to traje posle vezbi, traje, traje, i ja tako ne mogu da prestanem da mastam i preko cele nedelje o tom sexu koji bi bio najbolji u mom zivotu, kada mi je toliko lepo samo dok mastam o njemu- pa kakav bi tek bio da se ostvari- ma sva se istopim od pomisli..
I sad, kako tom liku koji je asistent a jos i umisljen da stavim do znanja sve to sto osecam? Da li bi uopste imalo vajde..Jos se plasim posto je lik sav takav da posle ne najebem ako mu stavim do znanja, pa tek onda da nikad ne polozim ispit..

Lupi si par samara, djevojcice :D! Mislim da taj lik nece tebe, ima on sta karati ne boj se, zbog tebe moze izgubiti samo posao, a s obzirom na broj nezaposlenih u svijetu to ne zeli!:D A pored toga polozi ispit dobro nauci pa kad te pohvali ponudi mu da te povali!:D
 
prvo polozi taj ispit i informisi se da li posoji mogucnost da ces i kasnije tokom studija imati neki ispit gde je on asistent.Jer gadno je to ako se kresnete,i posle ga ostavis ima da ti zagorca zivot samo tako.On je 100% kompleksas neki.Takvi misle da zato sto su asisenti,da su uhvatili boga za bradu.Znaci prvo ispit i informacije da li ces imati ponovo nesto kod njega,pa onda sex..............:bye:

ti to iz iskustava?a?:D
 
Cek, a otkud ti znas kakvi su mu bicepsi? Sta studiras ako nije tajna? Ovi nasi sve nsto zakopcani, ali i nisu neki macani pa i nije steta :P

Inace, svejedno je da li imas jos neki predmet kod njega, ako zeli da ti zagorca zivot nakon seksa moci ce to iako ti nista nece predavati. Tako da... dobro razmisli.

PS-Ako kazu da je nadobudan verovatno je nula u seksu, tako da verovatno nista ne propustas. :P
 
E ovako.. upisala sam drugu na faxu i dobila nov predmet..Posle prvih vezbi kod asistenta bila sam pod utiskom, razmisljala malo o njemu..Ima 30tak god, jebozovne ruke, sladak je u faci, svidja mi se i kako prica.. Medjutim lik vazi za nadobudnog kretena koji glumi autoritet, cak svi prezaju od njega koji je asistent dok je profesor skroz korektan..Cak se i na ispitu pita vise nego profesor.. E sad, problem je jer sto vise vezbi imam vise se lozim..Kada pogledam njegove bicepse, pokrete, osmeh, sva se ubudim i zamisljam divljacki sex sa njim.:mrgreen:
I to traje posle vezbi, traje, traje, i ja tako ne mogu da prestanem da mastam i preko cele nedelje o tom sexu koji bi bio najbolji u mom zivotu, kada mi je toliko lepo samo dok mastam o njemu- pa kakav bi tek bio da se ostvari- ma sva se istopim od pomisli..
I sad, kako tom liku koji je asistent a jos i umisljen da stavim do znanja sve to sto osecam? Da li bi uopste imalo vajde..Jos se plasim posto je lik sav takav da posle ne najebem ako mu stavim do znanja, pa tek onda da nikad ne polozim ispit..
Aj prvo položi ispit pa se posle blamiraj.
 
Tako sam se i sam nekad na vežbama ložio na asistenticu, bio redovan cele godine, sanjario zagledan u uske prsluke i rolke koje je nosila, činilo mi se da na neki poseban način prelazi prstom preko vrata dok govori... Onda sam naišao na nju par godina kasnije, u gradu, maksimalno doterana i sa namerom da se nekom dopadne, ali mene je pritom ostavila nezainteresovanim. Kada razmislim, biće da sam se više trudio da ne učim, nego što mi je zaista zapala za oko ranije.
 
E ovako.. upisala sam drugu na faxu i dobila nov predmet..Posle prvih vezbi kod asistenta bila sam pod utiskom, razmisljala malo o njemu..Ima 30tak god, jebozovne ruke, sladak je u faci, svidja mi se i kako prica.. Medjutim lik vazi za nadobudnog kretena koji glumi autoritet, cak svi prezaju od njega koji je asistent dok je profesor skroz korektan..Cak se i na ispitu pita vise nego profesor.. E sad, problem je jer sto vise vezbi imam vise se lozim..Kada pogledam njegove bicepse, pokrete, osmeh, sva se ubudim i zamisljam divljacki sex sa njim.:mrgreen:
I to traje posle vezbi, traje, traje, i ja tako ne mogu da prestanem da mastam i preko cele nedelje o tom sexu koji bi bio najbolji u mom zivotu, kada mi je toliko lepo samo dok mastam o njemu- pa kakav bi tek bio da se ostvari- ma sva se istopim od pomisli..
I sad, kako tom liku koji je asistent a jos i umisljen da stavim do znanja sve to sto osecam? Da li bi uopste imalo vajde..Jos se plasim posto je lik sav takav da posle ne najebem ako mu stavim do znanja, pa tek onda da nikad ne polozim ispit..

Nisi ga samo ti primetila, ima taj iskustva i sve vidi.
Stavi mu do znanja tako što ćeš mu pokazati da se boriš sa sobom, ali pazi kako ćeš to da izvedeš, jer taj će od tebe praviti igračku. Moraš da pokažeš čvrst karakter i da si potpuno svoja i stabilna, to ga "pali", a takvih koje bi mu pale pred noge on ima za bacanje.

Izvini zbog iskrenosti.:)
 
Svidja mi se tvoj savet taisa, baci jos neki na pp :)
Sto se tice onih koji su me savetovali da prvo dam ispit,znam da ga ne mogu dati ove godine jer ga je pretesko dati (zbog surovosti asistenta naravno)..Ako das taj ispit znas odma da si upisao cetvrtu i samo 2% ljudi ga da u drugoj godini..
Zasto su neki u fazonu sto bi rizikovao covek svoj posao, a neki kazu da je legalno? I sta to sve povlaci metlo?
 

Back
Top