PATIKE

cistim_patike

Obećava
Poruka
96
Lik iz mog komsiluka je toliko voleo jedne svoje Nike patike i nikako nije hteo da ih baci, iako ih je vec dosta dugo nosio, pa je meni to bio do sada najveci izazov, da im produzim zivot, i uspeo sam, tako da ih je nosio jos jako dugo uz pomoc mog odzravanja i ciscenja.
Posle sam odrzavao i negovao jos neke patike momcima iz zgrade koje to mrzi da rade.

Nosene patike imaju neku svoju pricu i neki svoj zivot vezan za vlasnika, i zanimljivo mi je da razmisljam o svim mestima na kojima su sve te patike bile sa svojim vlasnicima, dok ih cistim i redovno odrzavam. Kao i sve ostalo i tu treba i paznja i strpljenje.

Najgore sto se moze raditi s patikama je da se stavljaju u masinu, jer se onda izoblice i vrlo brzo propadaju, pogotovo one kozhne. A vecina to radi jer se zapiusteno i nemarno odnose i prema patikama, a vecinu momaka uglavnom mrzi da ih ciste i odrzavaju. Meni pricinjava veliku radost kad posle zamisljam kako ih nose s vise zadovoljstva posle mg ciscenja i odrzavanja.
Ipak sam ovde na forumu video i da ima korisnika koji odrzavaju lepo svoje patike...
Za svaku pohvalu!

Voleo bih da mi se jave momci koji imaju neke patike koje vec misle da bace, da pokusam i vidim sta se jos moze uraditi. Nebitno je u kakvom su stanju.

Veliki pozdrav svima
 

Prilozi

  • my jordans 004.jpg
    my jordans 004.jpg
    30,1 KB · Pregleda: 24
  • my jordans 006.jpg
    my jordans 006.jpg
    27,3 KB · Pregleda: 21
  • my jordans 005.jpg
    my jordans 005.jpg
    26,2 KB · Pregleda: 20
Ludilo neko voli da cisti patike....Ja ni jedne svoje nisam oprao... dok idu idu onda kupim nove

pa dobro, i to je neko resenje, nosis ih dok ih nosis pa kupis nove, ali ja odrzavam patike momcima koji zele duze da nose neki svoj omiljeni model, ili jednostavno nemaju vremena ili ih mrzi da ciste svoje patike
 

Back
Top