U cem je to veliko zadovoljstvo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
prichash o ljudima iskrivljene psihe koji su toliko ogrezli u to, da su zamenili krajeve lestvice normalnog/moralnog/iskrenog i vishe ne kontaju shta je ustvari dobro, shta ne....makijavelistichka politika...

:D....a gde ti zivis?pa muskarci su svinje....a zene ne zaostaju ni malo .....uostalom....zar sve mora biti ljubav??ono prvo cemo da se gledamo i volimo pa cemo da se kresnemo posle 12 -tog rucka...?::confused:
 
blago li se Vashem sinu!
ja takvu mamu ne bih volela..naprotiv..

:whistling: pa i jes mu blago....jos najbolje da ce sa 16 da ulazi u ozbiljne i promisljene veze...muskarcima je potrebno da se ispucaju....genetika je to...a i mi zene polako dolazimo do izrazaja...nema nista lose u sexu, a ko ga voli usputnog bez udubljivanja samo nek izvoli....rekoh: svaka rupa nadje zakrpu.....
 
pa ti si nevina jos???aaaa pa sto ne kazes mala .....gde li je onaj sektas sto voli nevine..kako li se zove zaboravio sam....:confused:

Go do something productive, for pete's sake instead of being desperate housewife...
sc6m50.jpg
 
hebes zadowoljstwo koje dobijes "na foru"...nije to kes, ni kuca, nego SEX brate...:???:
nema zadowoljstwa, samo se komplexi gomilaju:roll:

;) pa cek malo....mislim, jesu klinacki fazoni i na zalost ja nisam imala prilike (jer sam zensko a vaspitavana da to nije ok) da odradjujem ali se secam mojih drugara kad su uspeli da na fore navataju sexa....bili su sretni danima...i bas su uzivali....eto, moj sestric se napio i savatale su ga dve drugarice....i kao prica vamo, prica tamo i padne trojcica....to je bilo pre 2 god i on i dan danas spominje kao svojevrstan uspeh i veliko uzivanje....:whistling:
 
;) pa cek malo....mislim, jesu klinacki fazoni i na zalost ja nisam imala prilike (jer sam zensko a vaspitavana da to nije ok) da odradjujem ali se secam mojih drugara kad su uspeli da na fore navataju sexa....bili su sretni danima...i bas su uzivali....eto, moj sestric se napio i savatale su ga dve drugarice....i kao prica vamo, prica tamo i padne trojcica....to je bilo pre 2 god i on i dan danas spominje kao svojevrstan uspeh i veliko uzivanje....:whistling:

:dash: :dash: :dash: :dash: koliko gluposti na jednom mestu :dash:
 
;) pa cek malo....mislim, jesu klinacki fazoni i na zalost ja nisam imala prilike (jer sam zensko a vaspitavana da to nije ok) da odradjujem ali se secam mojih drugara kad su uspeli da na fore navataju sexa....bili su sretni danima...i bas su uzivali....eto, moj sestric se napio i savatale su ga dve drugarice....i kao prica vamo, prica tamo i padne trojcica....to je bilo pre 2 god i on i dan danas spominje kao svojevrstan uspeh i veliko uzivanje....:whistling:

Boze sachuvaj...koliko chovek mora da bude isprazan da bi mu to davalo srecu danima..onda stvarno ne vredi za vishe...u pravu si. svaka rupa nadje zakrpu...zhivi bili!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top