Celavo...

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?
 
Poslednja izmena:
Poznajem devojke kojima to bash lepo stoji.
Oshishala bih se kad bih znala da cu da izgledam..pa,smeshno mi je da kazhem LEPO,ali da ce ok da mi stoji. Ali s obzirom na to da mi je desno uvo klempavo,a glava sva u mladezhima.. :lol: nishta od toga. :)
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

:) mnogo....ne, nikako bez kose....pamtim izjavu jedne starije gospodje - Zena koja je negovana mora imati: lepu kosu, lepe nokte, zdrave zube i kozu....i pridrzavam se toga....i dajem pare na to...i uzivam u svojoj zenstvenosti i nije mi tesko ni da se ofarbam, ni da odradim tretman, ni da odem kod manikira, ni da nalakirma nokte....dozivljavam to kao ritual.....:)
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

pa udela u lepoti, ima, naravno...smiruje crte lice ili ih razuzdava, po potrebi i zavisno od frizure..neke zhene su lepe samo zbog kose...imash dobru kosu - lepa si..imash loshu kosu - ne vredi ako si lepa...najbolje - biti celava...
ja sam jednom pitala svog muzha shta bi uradio kada bih se oshishala na celavo, on je rekao da mu pre svega dam jedan dobar razlog, ne moram tri, moze jedan, ali dobar razlog zahto bih to uradila, i ako je dovoljno dobar, on ce me sam odvesti na shishanje...
 
Zena koja je negovana mora imati: lepu kosu, lepe nokte, zdrave zube i kozu...
pa to jeste tachno..kada nam je sve to lepo, crte lica i ne igraju neku veliku ulogu...
za zhenu mozhesh da kazhesh da je lepa ako ima samo i lep ten...a opet, ako ima losh, mora da bude extremno lepa, da bi to, a ne ten, izbilo u prvi plan...
dakle, do nas je...lepota je stvar truda...kao shto kazhe veliki internacionalni sociolog i politikolog za medjunarodne odnose, Dior: Nema ruzhnih zhena.Ima samo onih koje nisu shvatile da uz malo truda mogu biti lepe.
 
tu je isto i pitanje da li bi neko nesto uradio iako zna da se to partneru uopste ne bi svidjalo? ili neko ne bi rek'o da mu se to ne svidja, zato sto zna da njegov partner zeli da uradi to bez obzira na sve? to su vam problemi za odrasle... a nekad sam mislio da je najveci problem na ovom svetu naci cunga-lunga slicicu broj 52...
 
tu je isto i pitanje da li bi neko nesto uradio iako zna da se to partneru uopste ne bi svidjalo? ili neko ne bi rek'o da mu se to ne svidja, zato sto zna da njegov partner zeli da uradi to bez obzira na sve? to su vam problemi za odrasle... a nekad sam mislio da je najveci problem na ovom svetu naci cunga-lunga slicicu broj 52...

meni je bilo pripreceno da ce me ostaviti ako se osisam na kratko....aha, prva svadja, nismo bili u kontaku 2 nedelje i ja skratim kosu dobrih 20 cm :hahaha: i prefarbam se iz plave u braon....nazvao je on a a kosa je opet narasla....:whistling:....i sad zvacem cunga lungu.....
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

Zmajo de zivis .....pa ribe se sisaju na celavi odavno...:confused:
evo ja sam se bas isprimao na jednu devojku proslo leto...bila je celava (sad je pustila kosu)
i nosila je crvene duboke starke....:D..i suknju....pa ti vidi kakav spoj..:p
 
pa da... to je ono sto ljudi u vezi rade... prete, a oni drugi opet urade to... u inat... da vidi on sta ga ceka... i svemu se tome jos slatko smeju... moram vam priznati da se ponekad zapitam da li mozda ipak sve treba tako raditi? al', iskreno.. ostane samo na pitanju tom.. i zagubi se negde usput... i opet teram po svome.... verujem... valjda za to neko mora da se rodi... ne uci se to... kao jednom... 'nadam se da ces me podrzati jer sam ja to odlucila'... dobro onda... i ja se nadam...
 
Ja ne razumem te partnere koji prete raskidom na svaku nasu promenu fizicke prirode, tipa: promena frizure, tetovaza... Ja, licno, mogu da dam partneru savet o tome sta mislim da mu lepo stoji ili ne, a nikako da mu ja odredjujem sta treba da nosi na sebi...
Ja sam u zivotu imala razlicite ispade sto se frizura tice, i nikada se nisam obazirala na komentare okoline, bilo mi je vazno da ja budem zadovoljna...
 
:ok: ovo što reče Lavina

+ tvrdim da moja kosa nema ništa s tim da li me ljudi vide kao lijepu ili ne...
imala sam skroz kratku frizuricu u srednjoj školi...i opet bih,
ali baš ćelavo - ne vjerujem da bi mi palo na pamet...ne bih to bila ja...
neko pomenu desno uvo...e, kod mene je lijevo :P
 
Ja ne razumem te partnere koji prete raskidom na svaku nasu promenu fizicke prirode, tipa: promena frizure, tetovaza... Ja, licno, mogu da dam partneru savet o tome sta mislim da mu lepo stoji ili ne, a nikako da mu ja odredjujem sta treba da nosi na sebi...
Ja sam u zivotu imala razlicite ispade sto se frizura tice, i nikada se nisam obazirala na komentare okoline, bilo mi je vazno da ja budem zadovoljna...

koja glupost aaaa????... pa i ja sam to mislila, i eto, patrijahalan do bola,konzervativan a ja imam dve tetovaze i jos je jedna na goozi i cesto je gleda.....:hahaha:...i sad me jos i vole, mene ovako divju :mrgreen:...jos najbolje da ce mi neko gazdovati kako cu izgledati....
 
Nemam problem sa tim da necim u svom izgledu (u)sokiram okolinu...
Desavalo se vec sa nekim manjim ekstremnim stvarima...

Kada bih to pozeljela, obrijala bih glavu... Ali, istina je da ja to nikada ne bih pozeljela...
Volim dugu kosu i na muskarcima, o zenama da i ne pricam...
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

oduvek me to privlacilo:).
kad sam imala 15-16 godina bas sam htela. ne znam sta me sprecilo. ustvari znam, nisam mogla d apredvidim kako bi izgledalo pa sam se plasila.
i sada mi se to svidja, vise kao ideja, sada mi ne pada na pamet.
i da, kosa mi mnogo znaci u opstem izgledu. bar vidim razliku kada imam los dan sa frizurom koliko je bitna.
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?



verovala ili ne, ja sam se na celavo sisala godinama...:mrgreen:
furala sam sinid o' konor izgled dve, skoro 3 godine,
moj frizer, inace derpe, mi je govorio da nije video nikog
kome celavost stoji zenstvenije...:)
mnogi su mi govorili da nikad ne pustam kosu...a i ja sam se osecala super kao celava...
gde god se pojavis svi u tebe gledaju...neki sa zgrazavanjem, neki odusevljeno...
u to vreme zivela sam na kipru, a tamo zena nije zena ako nema dugu kosu...:mrgreen:
pa su mi neke prilazile da me pitaju sta mi se desilo? :hahaha:
na takva pitanja sam obicno odgovarala : " ma nista, malo sam se osisala."
bilo mi simpaticno da gledam njihovu zgranutu facu :eek: "malo?"
s' ponosom mogu da kazem da sam tad bila jedina u gradu, gde sam tad zivela,
osisana na nulu. kasnije su mogle da se vide po gradu i neke druge celave devojke...pa vise i nije bilo tako interesantno...

u svakom slucaju, biti celava je super osecaj...samo sto dosadi posle nekog vremena,
kao i svaka druga frizura, uostalom...
i da...imala sam tad frajera...on je voleo dugu kosu i ja sam to znala,
ali opet me nije sprecilo da se ocelavim...
posle se i njemu svidjalo kako izgledam kao celava. :)
 
da mi dodje da se osisam na celavo uradila bih to bez obzira sta drugi o tome misle.
jedino sto je verovatnoca da cu to ikada pozeleti miimalna,obzirom da jako volim dugu kosu i da sam od kako sam svesna sebe kukala kako hocu dugu kosu kad su me moji sisali,i onda kad sam porasla konacno sam je pustila i vec dug niz godina imam istu firzuru i otprilike istu duzinu kose,jer mi se svidja kako mi stoji...
a kad smo kod celavosti ne volim kratku kosu ni kod muskaraca,mnogo vise volim bar malo duzu...
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

rado bih se osisala na celavo, ako mi dodje...vidi kako su Sinead i Skunk cakane:heart:
ako tipovi briju glavu, a mi vec isto radimo sa mindzama, sto bi gornja cela bila problem?!:???:
ja licno obozavam moju kosu i kosu uopste i smartram da ista moze da "prolepsa" ili "poruzni" zemmsku...***, nekoj je to adut, nekoj su sise, dupe, noge...itd.
evo i prakticnog primera:
picture044xl0.jpg
:D
VS.
copyofpicture044lb0.jpg
:D

p.s. neka me izvinu fotografi i fotosoperi, bolje ne umem:mrgreen:
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

ne verujem da bih se ikada ošišala na ćelavo...što to da bih izazvala pažnju, da šokiram ljude...nezrelo...bzv.
 
Dal' mislis na bukvalno, do glave, skins fazon ili samo neka varijacija shishanja na keca? Ono, letnja sluzbena :lol:
U osnovnoj, generacija ili dve iza mene, je bila jedna devojka, koja je od kada znam za nju iz skole, bila bez kose bukvalno. Zbog neke vrste hemoterapije ili tako neceg sl. Tu je negde iz sireg kraja, pa je i dan danas vidim ponekad na ulici. I dalje je bez ijedne dlake na glavi i izgleda ko iz nekog Sci-Fi. Ali je vrlo lepa devojka i kad se oko navikne na tu neobicnost, taj nedostatak potpuno postaje marginalizovan.
 

Back
Top