Vanredno skolovanje i problemi sa njim
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Vanredno skolovanje i problemi sa njim

Obećava skoljkica90 (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Vanredno skolovanje i problemi sa njim

Isla sam u gimnaziju i posle prvog polugodista zbog zdravstvenih problema morala da napustim skolovanje. Zdravstveni problemi su trajali nekih 5-6 meseci, i kad sam probala posle toga da se vratim u skolu, nije mi omoguceno.
    Obracala sam se Ministarstvu prosvete i nastavnickom vecu, ali mi je receno da gimnazija ne upisuje vanredne ucenike i da ne mogu da mi izadju susret.
    To je trajalo godinu dana, sledece godine sam probala da se upisem kao redovan ucenik u generaciju godinu dana mladju od moje, ali su mi rekli da su sva mesta popunjena. Moja borba da se vratim trajala je do prosle godine. Moji su slali mnogo pisama i Ministarstvu i svima koji mogu nekako da pomognu, ali ljudi jednostavno nisu imali sluha, pa ne bi ni odgovarali na te zahteve...
    Ove godine sam se upisala kao vanredan ucenik u jednu Ekonomsku skolu, smer na IV stepenu.Napunila sam 18 godina u avgustu, moja generacija ove godine maturira, a ja sam tek krenula u prvi razred i to vanredno.Jako sam druzeljubiva i skola mi mnogo fali.Ne znam kako izdrzavam bez skolskih drugara, simpatija, ogovaranja profesora...A kad si vanredan ucenik celo skolovanje ti se svodi da jednom u 2-3 meseca izadjes na ispit, i polozis predmete. Nema nikakvog druzenja sa vrsnjacima i to mi nedostaje, posebno moje drugarice sa kojima sam prestala da se druzim.
    Inace sam skolu upisala zato da bih mogla da studiram, a jako mi je jadno to sto zaostajem tri godine za svojom generacijom i ako sam u osnovnoj skoli bila odlican djak.
    Zna li neko kako da prevazidjem ovaj osecaj usamljenosti i sta da uradim da mi bude lakse??

Zainteresovan član ...Rising... (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Vanredno skolovanje i problemi sa njim

Stvarno si u nezgodnoj situaciji... Nemam neki pametan savet, mozda samo da, ako zelis, kontaktiras tvoje iz razreda, pa da se vidjas s njima kad nisu u skoli, ili da se upises na neki sport ili kurs... Sta znam...

Primećen član VELIKIBLEK (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

STVARNO MI JE ZAO......... NEMAM NIKAKVU IDEJU,ALI BI MOGLA DA POKUSAS DA KONTAKTIRAS SVOJE STARE PRIJATELJE!
    SRECNO!

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Tema se zatvara zbog zastarelosti
    Tebe ne prepada što propadaš - važno da pripadaš vecini:
    masa je aspirin kada duša slini.

Slične teme

1. Prelazak na vanredno skolovanje KAKO?
    Autor filipos u forumu Škole
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.07.2016., 23:38
  2. VANREDNO STANJE
    Autor Iron Lord u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 24.07.2007., 21:14
  3. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 15:13
  4. nero... i problemi sa njim
    Autor jah u forumu Softver
    Odgovora: 13