Kamufliranje osecanja

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.320
Da li otvoreno pricate o svojim osecanjima ili ih kamuflirate. Zasto to radite. Koliko ste uspesni u tome.Kako se osecate tada? Mozete li provaliti kada drugi to rade vs.Vas..
 
Da li otvoreno pricate o svojim osecanjima ili ih kamuflirate. Zasto to radite. Koliko ste uspesni u tome.Kako se osecate tada? Mozete li provaliti kada drugi to rade vs.Vas..

ne pricam cesto o osecanjima ali ih i ne kamufliram... ne radim, pa nema zasto...uspesna sam 100% jer se popnasam u skladu sa svojom prirodom... kada?... ne mogu da provalim uvek da li se drugi kamufliraju ili osecaju ili kamuflirano osecaju...
 
Da li otvoreno pricate o svojim osecanjima ili ih kamuflirate. Zasto to radite. Koliko ste uspesni u tome.Kako se osecate tada? Mozete li provaliti kada drugi to rade vs.Vas..

tema je zaista preopsirna da bi se dao jednostavan odgovor....jedno se prica cicama sa kojima zelis samo sex....drugo se prica cicama sa kojima si u vezi a sasvim trece u braku....verujem da je i kod tebe slicno,kao i nivo osecanja u sve ove 3 kategorije koji uvek varira :)
 
Pazi kad sam pročitao "harikiran"...
Bemti budalu...:lol:
a050.gif
 
Da li otvoreno pricate o svojim osecanjima ili ih kamuflirate. Zasto to radite. Koliko ste uspesni u tome.Kako se osecate tada? Mozete li provaliti kada drugi to rade vs.Vas..

Da odgovorim na temu...kad su osećanja u pitanju, ja sam kao otvorena knjiga. Prosto ne umem da ih kamufliram iako bih ponekad želela...ybg, takva sam...

A što se tiče foliranata i manipulatora, provalim ih iz cuga. Tu niko ne može da me zezne, namirišem ih na kilometar!
 
Poslednja izmena:
Da odgovorim na temu...kad su osećanja u pitanju, ja sam kao otvorena knjiga. Prosto ne umem da ih kamufliram iako bih ponekad želela...ybg, takva sam...

A što se tiče foliranata i manipulatora, provalim ih iz cuga. Tu niko ne može da me zezne, namirišem ih na kilometar!

Cak i kada su nepoznate osobe u pitanju..oni koje ne poznajes ili tek treba da ih upoznas..
 

Back
Top