igranje detektiva...

sofffy

Elita
Poruka
23.141
shta biste uradili da saznate da vas neko prati i kontrolishe svaki vash pokret a vi nemate pojma ko je to?

'pracjenje' je naruchio mozda tvoj momak,djevojka,roditelji,neko od prijatelja...


imate li shta da krijete?





inspiraciju za ovu temu sam dobila iz lichnog iskustva...
imam problem i ne znam bash shta mi je chiniti.
 
Poslednja izmena:
nemam sta da krijem...niko ne moze da me prati od roditelja jer sam im daaaleeeeko od ociju....decko takodje...jedino moje komsije...ludaci
Mada ima situacija gde cale prati svoje cerke kad izadju u grad...ispituje ih...licno to ne podrzavam ,igranje detektiva u tim godinama je bolesno,ako si na to mislila?
 
ne volim da mi se zadire u privatnost...

ima stvari koje ne bih podelila sa drugima

sigurno da bi se u takvoj situaciji osecala nelagodno ali bi mi u principu bilo svejedno jer i ovo sto "krijem" nije nista specijalno
tako da nemam nekog razloga za brigu...osim sto je bezveze kad znas da te neko prati :)
ako bi mi bas smetalo pokusala bi da saznam o kome je rec...sherlock mode
 
Poslednja izmena:
shta biste uradili da saznate da vas neko prati i kontrolishe svaki vash pokret a vi nemate pojma ko je to?

'pracjenje' je naruchio mozda tvoj momak,djevojka,roditelji,neko od prijatelja...


imate li shta da krijete?





inspiraciju za ovu temu sam dobila iz lichnog iskustva...
imam problem i ne znam bash shta mi je chiniti.

Pa uglavnom bih saznala ko je naručio praćenje, a onda....a onda bi bilo veselo....nemam šta da krijem, ali imam privatnost.
 
kad bih znao da je moja devojka narucila to spijuniranje otisao bih u neki striptiz bar vatao striptizete navatao neke qrve k4rao propast bi napravio..pogotov ako sam joj bio veran i ona cula od nekih abronosa kako je varam ili sta vec pa da proveri..
 

Back
Top