Poskupljenje fiksne telefonije

Dali je u redu

  • DA

  • NE

  • NISAM RAZMISLJAO-LA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa znam ali bolje i ovakav adsl za 1500 mesechno nego dail up internet za iste pare
kad se setim kakav je smehotres tek ono ***** shto nema shanse neshto s neta da skinesh,odgledash klip....ko svojevremeno shtelovanje glave na commodore 64...ko je nekad bio mlad i igro igre sa kaseta znajte
nisu tu krivi provajderi nego monopolista-a to je PTT,provajderi dobijaju mrvice i moraju da drze ono shto dinosaurus diktira
 
zaadnji put kad sam isho da upklatim kkao neshto rekli mi moze popust ako uplatish odjednom za 3 meseca..3 meseca sa 2999 + 20 dana:lol:
a i danas sma neshto nachuo za net na TV ali bilo mi utishano..mozda opet povetjaju max. brzinu downloada po paketima ko shto su pre jedno pola godine duplirali...mozemo da se nadamo
 
zaadnji put kad sam isho da upklatim kkao neshto rekli mi moze popust ako uplatish odjednom za 3 meseca..3 meseca sa 2999 + 20 dana:lol:
a i danas sma neshto nachuo za net na TV ali bilo mi utishano..mozda opet povetjaju max. brzinu downloada po paketima ko shto su pre jedno pola godine duplirali...mozemo da se nadamo

Pitam ja ove majmune iz SBBa dal' mogu da im plaćam preko interneta, jer me mrzi da dolazim na šalter i čekam red, a oni, frajeri kažu, bolje vam je da dođete i uplatite keš, jer tako uplata odmah legne, a ovako ko zna kad će, pa možda zaluta uplata....:eek:. Pitam ja jel' primate kartice'? Kažu ne! Samo "šuške"...:aaa:

Pa nećete ga majci... Em da šipčim do uplatnog mesta, em da čekam red, em da podižem keš i da im nosim!:otkacio:
 
Pitam ja ove majmune iz SBBa dal' mogu da im plaćam preko interneta, jer me mrzi da dolazim na šalter i čekam red, a oni, frajeri kažu, bolje vam je da dođete i uplatite keš, jer tako uplata odmah legne, a ovako ko zna kad će, pa možda zaluta uplata....:eek:. Pitam ja jel' primate kartice'? Kažu ne! Samo "šuške"...:aaa:

Pa nećete ga majci... Em da šipčim do uplatnog mesta, em da čekam red, em da podižem keš i da im nosim!:otkacio:

Eh, ja sam preko njih isla mesec dana i otkacila se, to i tebi savetujem.
 
Pitam ja ove majmune iz SBBa dal' mogu da im plaćam preko interneta, jer me mrzi da dolazim na šalter i čekam red, a oni, frajeri kažu, bolje vam je da dođete i uplatite keš, jer tako uplata odmah legne, a ovako ko zna kad će, pa možda zaluta uplata....:eek:. Pitam ja jel' primate kartice'? Kažu ne! Samo "šuške"...:aaa:

Pa nećete ga majci... Em da šipčim do uplatnog mesta, em da čekam red, em da podižem keš i da im nosim!:otkacio:


kad recimo unajmish molera,nekog radnika,odesh negde u firmu koja pruza usluzne delatnosti,tipa provajder ispada kao da oni tebe chine uslugu i treba da im budesh ZAHVALAN shto ti i to odrade
ko da ne platjash
nivo usluznih delatnosti je kod nas i dalje u kamenom dobu
ja sam kod sezamproa i uvek i odem da platim lichno jer sam isto chuo da ako uplatish u bilo kojoj poshti ili preko neta moze da se desi da "zaborave"da ti produze pretplatu.
Kazu da je PTT josh i gori.
Da ne spoominjem shto nemaju vista drajvere za neki prepotopski verovatno najjeftiniji adsl modem koji svima dele.:dash:
 
Salvador Dali je u redu :hahaha:

Nema uploada iz razloga da ne bi pricali sa inostranstvom preko interneta ;)
Monopol... Ma MONOPOLČINA mrtvih raspalih gomnara iz ptt-a...
Po meni drzava treba da stane iza potroshača i zastiti ih :lol:
 
Poslednja izmena:
kad recimo unajmish molera,nekog radnika,odesh negde u firmu koja pruza usluzne delatnosti,tipa provajder ispada kao da oni tebe chine uslugu i treba da im budesh ZAHVALAN shto ti i to odrade
ko da ne platjash
nivo usluznih delatnosti je kod nas i dalje u kamenom dobu
ja sam kod sezamproa i uvek i odem da platim lichno jer sam isto chuo da ako uplatish u bilo kojoj poshti ili preko neta moze da se desi da "zaborave"da ti produze pretplatu.
Kazu da je PTT josh i gori.
Da ne spoominjem shto nemaju vista drajvere za neki prepotopski verovatno najjeftiniji adsl modem koji svima dele.:dash:

Taj modem baci odmah :hahaha:
Ako platish do 3eg u tekućem mesecu, njima ce da " legne" uplata i nece ti iskljuciti net. Zato ako zakasnish, skeniraj uplatnicu i posalji im na mail ili fax.
Dobili su direktivu od EU da podignu minimalni download na 1 mbps jer je najslabiji paket na balkanu 2mbps... Upload ce i dalje ostati isti :eek::eek::eek:
Telekom ima monopol i zato je srbija u kamenom dobu. Drzava treba da stane iza svojih gradjana i... Ma sta ja pricam uopste kada je ovo kriminalna drzava.
 
Poslednja izmena:

Back
Top