[b]Ludi nastavnici[/b]

  • Začetnik teme lilika-bovika
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
L

lilika-bovika

Gost
Kakvi su vasi nastavnici?
Kod mene jedna nastavnica nosi povecu korpu sa hranom da bi jela u skoli.
Jedan nastavnik ima zivce ko komarac.
1 nastavnica izgleda ko da se kupa jednom mesecno...
 
LPhoklica:
NASTAVNIK TEX. CACKA UVO KLJUCEVIMA...
DESAVA SE DA NASTAVNICA RUSKOG ZASPI NA SRED CASA...
ajd' da su samo kljucevi,nego uzme i naocare,pa krene da cacka usi....a onda to sve obrise o sto...bljak :roll:
razredna je autorutet u skoli,niko ne sme da pisne na njenom casu....ovako je cool.Nastavnici srpskog stalno zvoni telefon na casu,a kad cuje da nekom drugom zvoni kaze:
"Ovog puta nije moj..."
Ma ima dosta bisera u nasoj skoli...
 
QchCK*a:
Moj drug je imao nastavnika u osnovnoj koji izduva nos u maramicu i onda nekome iz odeljenja da maramicu da je baci, da on ne bi ustajao........bljaaaaaak ! ! ! !

To radi i moja istoricarka, samo jos gore. Pazi sad ovo : Prvo se maramicom obrise ispod pazuha - leti, kad dodje u majci bez rukava - (zamislite kako to izgleda kad ona ima oko 100 kila), onda u istu tu maramicu istrese nos pa onda njom obrise svoj sto (a sline se razmazuju po stolu :shock: ) i onda da tu maramicu redaru da baci. A onda jede kiflu sa susamom i susam joj pada po tom stolu sto ga je mazala slinama, a ona kupi i jede ...

ODVRATNO !!!
 
Kod mene su svi malo...cudni?
Matematicar "repuje",geograficar zakasni pola casa i vise pa kad udje kaze(polupraznoj ucionici):sitgao sam...,fizicar ima neke tikove(slabi zivci valjda), latinka provaljuje neke gluposti tipa: nemoj da mi pricas,kazi mi,srpkinja redovno odmerava jednog mog druga,ne mogu vise da se setim...svaki ima nesto svoje...ma odlicni su.
 
lilika-bovika:
Kakvi su vasi nastavnici?
Kod mene jedna nastavnica nosi povecu korpu sa hranom da bi jela u skoli.
Jedan nastavnik ima zivce ko komarac.
1 nastavnica izgleda ko da se kupa jednom mesecno...
Ma svi su oni isti,i kod tebe i kod mene i kod ostalih.Neko je dobar,neko mrzovoljan,neko strog,neko nema dobre zivce itd.
 
BISERI II
nastavnik srpskog (THE CUGI) na sred casa ume da skine
pantalone do pola da bi uvukao kosulju...NEGO MI SMO NAVIKLI medjutim JEDNOM KADA JE BILO TAKMICENJE tu su bila deca iz drugih skola...
REZULTATI: IZNENADJUJUCE SLABI...
 
Nasa latinka je jednom na tabli pisala kako se koji horoskopski znak kaze na latinskom. Neki su je pitali sta je u horoskopu a ona je iskulirala i nije odgovorila. Onda je zavrsila pisanje, sela za svoj sto i cutala 10 minuta. A onda je odjednom ustala i prodrala se "Ja sam riba i zena, ja sam sirena", i ponovo sela i ucutala kao da nista nije bilo. A mi smo se istraumirali i do kraja casa niko nije smeo da pisne ... :lol:

Ili kad je biologicarka prosle godine objasnjavala simetriju i toliko se pogubila da je uzela kantu za djubre iz coska, zabila ruke u nju i vitlala sa njom po kabinetu dok je djubre letelo na sve strane ... :roll:
 
LPhoklica:
BISERI II
nastavnik srpskog (THE CUGI) na sred casa ume da skine
pantalone do pola da bi uvukao kosulju...NEGO MI SMO NAVIKLI medjutim JEDNOM KADA JE BILO TAKMICENJE tu su bila deca iz drugih skola...
REZULTATI: IZNENADJUJUCE SLABI...

ovaaaj... moram da budem zloca... 8)
Ima tema sa provalama iz zivota, izmedju ostalog i iz skola...

click on the link...

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=15008
 
moji nastavnici rula! Ove mladje nastavnice, sa njima je nevidjeno zezanje, i van skole...nema tu persiranja nikakvog :) A razredni mi je KRETEN!!!!!!!!!!!Mogu da stavim u profil njegovu sliku, ima da se uplasite ko zecevi!!! "Visoko mu bledo celo, pomrsene "guste" vlasi, ali celo uzviseno "bozanstvena mudrost krasi". Kad budete videli sliku, razumecete o cemu govorim! Naime, zovu ga Frenki jer neodoljivo podseca na Frankenstajna!
 
Aleksandra Nbg:
QchCK*a:
Moj drug je imao nastavnika u osnovnoj koji izduva nos u maramicu i onda nekome iz odeljenja da maramicu da je baci, da on ne bi ustajao........bljaaaaaak ! ! ! !

To radi i moja istoricarka, samo jos gore. Pazi sad ovo : Prvo se maramicom obrise ispod pazuha - leti, kad dodje u majci bez rukava - (zamislite kako to izgleda kad ona ima oko 100 kila), onda u istu tu maramicu istrese nos pa onda njom obrise svoj sto (a sline se razmazuju po stolu :shock: ) i onda da tu maramicu redaru da baci. A onda jede kiflu sa susamom i susam joj pada po tom stolu sto ga je mazala slinama, a ona kupi i jede ...

ODVRATNO !!!

Jaoooooj ! ! ! ! Strashno :!: :!:
 
QchCK*a:
Aleksandra Nbg:
QchCK*a:
Moj drug je imao nastavnika u osnovnoj koji izduva nos u maramicu i onda nekome iz odeljenja da maramicu da je baci, da on ne bi ustajao........bljaaaaaak ! ! ! !

To radi i moja istoricarka, samo jos gore. Pazi sad ovo : Prvo se maramicom obrise ispod pazuha - leti, kad dodje u majci bez rukava - (zamislite kako to izgleda kad ona ima oko 100 kila), onda u istu tu maramicu istrese nos pa onda njom obrise svoj sto (a sline se razmazuju po stolu :shock: ) i onda da tu maramicu redaru da baci. A onda jede kiflu sa susamom i susam joj pada po tom stolu sto ga je mazala slinama, a ona kupi i jede ...

ODVRATNO !!!

Jaoooooj ! ! ! ! Strashno :!: :!:

Jel ta normalna! Ma kazem ja,mrzim da budem redar...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top