Prešli ste kod Tome, dal' vam opet žao Šešelja?

Hej drugovi jel vam žao?

  • Žao mi Tome ali mi žao i Voje

  • Žao mi Tome ali mi nije žao Voje

  • Nije mi žao Tome ali mi žao Voje

  • Boli me, boli me, boli....


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Ova tema neće uspeti iz više razloga. Prvo neće uspeti zbog ovih što nikad nisu razmišljali o ovom problemu. A neće uspeti ni zbog ovih što više ne razmišljaju o ovom problemu. A ja eto, ustadoh 3:45 nasabajle da pitam. Zlobnici bi rekli da sam ustao zbog pražnjenja bešike a ja vas uveravam da čim sam ušao u WC da sam se odmah setio i nisam ni razmišljao gde piš ide - dal po dasci ili ne.

Elem, Srbija je nastala mnogo pre drugog svetskog rata ali je udarnim patriotskim snagama ova odrednica postavka od koje počinju da rešavaju problem. Par vekova pre ovog svetskog hepeninga smo bacili u vodu a i ne možemo da nadjemo na Google-u.

Bilo kako bilo, i tada smo se delili. Delili smo se na četnike (danas gibaničari tj ravnogorci) i partizane (danas vajne demokraDe u patriJote). Pa kad sezavršila ta ujdurma podelili smo se na Staljiniste i Titoiste. Pa kad se i to završilo podelili smo se na Titoiste i Rankovićevce. Pa na Titoiste i studente koji su tražili da se prebace 56 predmeta kao uslov za sledeću godinu. Sve u svemu Tito vs Ostali - 4:0 i odlazi iz ove priče sa dva poena.

E onda su usledila srećnija vremena ali podele nisu prestale.
Narod se podelio na Djоkiste i Mikiste. Za ovu mladež koja baca saksije po Knezu i gura baklje gledaocima sportskih dešavanja moram da pojasnim ko su ovi likovi. Djokiste su uglavnom činili muška populacija i to su bili fanovi Djordja Marjanovića. Sa druge strane Mikiste su činile žene koje su verovale u ljubav iz romana na kioscima i plakale u toaletima dok bi ih čitale sedeći na šolji. Kada su se ove dve grupacije smuvale više ni reči nije bilo o ljubavi a i ova dvojica su nekako istovremeno nestala.

Mi potomci Mikista i Djоkista smo se podelili na ljubitelje Zdravka Čolića koji nešto o emocijama i Bajagu koji onako nešto o svetu globalno i naokolo. Prvi povaljuje Madjaricu u Bosni a onda kuka kako ga nijedna neće na pretposlednjem albumu. To je zato što se to zove silovanje. Ovaj drugi priča kako na 50 godina mora da bude rat i kako njegovi drugovi beže iz zemlje kad zasеru pa ih nadje po kafanama. A i logično.

Ima i podela na ljubitelje Džordža Majkla i Majkla Džeksona ali oni su totalni autsajderi i prtedstavljaju zanemarljivu manjinu. Madonni možda bilo drago što su za nju čuli i na Balkanu ali eto, ne zna žena da ovde ima publike koliko predgradje Njujorka stanovnika (sa crncima).

Elem da skratim priču mada i niste morali sve da čitate ali poslednje podele su opet postale političke prirode. Muzika je prestala i počela oluja kako otpjeva Alen Islamović. Prvo smo se delili na Slobiste i Vukovce pa onda na patriote i izdajnike. Ispostavilo se da su patriote oni koji nikad ne pobedjuju na izborima jer ih narod nešto i ne glasa a izdajnika koliko hoćeš.

I taman kad su se patriote opasno približile izdajnicima i kad je pretilo da će postati svejedno za koga ćeš da glasaš desio se lom kod patriota. Raspali se od ljubavi prema državi. Nagadjanje rezultata sledećih izbora ih je toliko osokolilio da su počeli sa zauzimanjima pozicija unapred.

Zaboravilo se i na činjenicu da im je vodja u Hagu i da su koliko juče svi hteli da idu da ga oslobode ali neki bili maloletni pa nisu imali pasoš a sa dečjim ne može bez pratioca. Drugi nisu mogli jer iako su punoletni i imaju pasoš ne smeju da predju granicu. Treći su najbrojniji ali imaju strah od letenja tj ulaska od ulaska u avion pa su se zadržali na aerodromu. Četvrti već nisu mogli jer nisu imali vremena tj strašno su zauzeti kad god ih pozoveš a mi znamo da takve bole dupe za nečiji problem.

A svi su zajedno udarali sve u 16 kako im žao i kako treba da dobrovoljno vrate ovog što je dobrovoljno otišao. Čak su i saobraćaj zaustavljali nekoliko puta. Doduše naš a ne njihov. Pitaju čoveka tamo da li je on kriv zato što se pobi pola sveta od Iraka do Južne Osetije. On doduše objašnjava da nije ništa kriv za pomenuta dešavanja jer je sve vreme bio u ćeliji ali ipak naglašava da je Bog prvo napravio Srbe pa vodu, pa vetar pa zemlju. Da ono nije bio Raj nego Ralja, da ono nisu bili Adam i Eva nego Nada i Steva nego je to Vatikan menjao pa svet živeo u zabludi dok se on nije rodio.

Ali eto zbog rezultata sledećih izbvora prema proceni "Opinjon Mišljenija" i to na uzorku od 100 ispitanika širom Srbije, patriote su pobedile na sledećim izborima pa su se zato razišli. Zlobnici tvrde da je sve to zbog para ali to su ovi iz izdajničkog tabora pa nije tačno. Čak su neki povukli štednju iz one banke.

Jedino me zanima da li se ovi što su prešli kod Tome i dalje brinu za Šešeljevo zdravlje?
 
Poslednja izmena:
?? Pa ti stvarno mislis da je ono neko citao? Ja sam odustao vec posle prvog paragrafa koji glasi:

Prešli ste kod Tome, dal' vam opet žao Šešelja?
Ova tema neće uspeti iz više razloga. Prvo neće uspeti zbog ovih što nikad nisu razmišljali o ovom problemu. A neće uspeti ni zbog ovih što više ne razmišljaju o ovom problemu. A ja eto, ustadoh 3:45 nasabajle da pitam. Zlobnici bi rekli da sam ustao zbog pražnjenja bešike a ja vas uveravam da čim sam ušao u WC da sam se odmah setio i nisam ni razmišljao gde piš ide - dal po dasci ili ne.

Bolest.
 
sto se ticr ustajanja nocu i odlaska u odredjene prostore da malo pogledamo kako je to bilo nedavno mozda tu skoro pre par desetina godina
stanovniku sela je bilo blam da vrsi one stvari po kuci, pa nije lud, nego je odredjeni prostor izgradio malo odvojeno iza kuce a na kraju baste, pa prilikom nocnog pohoda, a i struje nije bilo u sljiviku, nije ni mogao da dodje u iskusenje da postavlja nesto na netu
i mala digresija, u dalmaciji su bolje stojeci drzali keramicke ili limene sudove plave boje sa velikim belim tufnama tzv noksire ispod kreveta, inace ne bas poznati po vrednoci, tako da su predupredili kasni nocni izlazak po hladnoci i buri a na onu lokaciju, znaci opet nista od neta
 
Ovo objašnje šta da čitamo je moralo da bude na početku, da se ne smaramo. dugim čitanjem
Od sveg pisanija, meni je interesanta samo podela na one što su za Dž.M. i M.Dž. ja sam odlučno za Džordža Majkla.
Nije mi žao Džeksona, žao mi onih u njegovom okruženju, uključujući i životinje.

Ovo Toma-Voja me interesuje taman isto kao i seksualni život kišnih glista.
 
?? Pa ti stvarno mislis da je ono neko citao? Ja sam odustao vec posle prvog paragrafa koji glasi:



Bolest.
Jes' brate a jes' pročito i ovu boleštinu?
On doduše objašnjava da nije ništa kriv za pomenuta dešavanja jer je sve vreme bio u ćeliji ali ipak naglašava da je Bog prvo napravio Srbe pa vodu, pa vetar pa zemlju. Da ono nije bio Raj nego Ralja, da ono nisu bili Adam i Eva nego Nada i Steva nego je to Vatikan menjao pa svet živeo u zabludi dok se on nije rodio.
Neki i stranku osnovali na osnovu iste.
 

Back
Top