Back-up podataka sa 100% uspeha - laboratorijski
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Back-up podataka sa 100% uspeha - laboratorijski

Početnik
    Učlanjen
    22.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Back-up podataka sa 100% uspeha - laboratorijski

Da li neko u nasoj zemlji vrsi back-up podataka , u laboratorijski higijenskim uslovima , da sa sigurnoscu od 100% moze preneti sadrzaj hard diska na novi koji radi i tako povratiti podatke.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Ne verujem da to radi neka firma, a ako grešim neka me neko ispravi.

Ako si spreman već toliko da platiš, možeš ga poslati van zemlje, mnoge firme to rade u inostranstvu.

Ili ako imaš potpuno ISTI takav disk koji radi, možeš zameniti elektroniku i probati, ja sam lično tako rešio jedan. U stvari sve zavisi šta mu je, elektronika ili mehanika.

BACK UP
    Guest

Podrazumevano BACK UP

Za mehanicke kvarove moras imati i opremu i strpljnje i znanje. Kada se sve to sabere izadje cifra koja je vrlo velika. LM, ako imas problem obrati se na zerajic3r@ptt.yu, mada ne verujem da ti je steta od zivotnog znacaja, ako si obican korisnik. Ja taj problem resavam na sledeci nacin. Uvek radim sa dva diska i redovno vrsim back up vaznih podataka i povremeno prebacim sve na CD. To Ti je nekako najoptimalnija varijanta koja ne trazi veliku investiciju, bilo da racunar koristis profesionalano bilo kod kuce.

Zeratul
    Guest

Podrazumevano HDD

Opisi malo detaljnije sta ti se desilo sa HDD mozda imam resenje za tebe.

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BACK UP

Citat Original postavio BACK UP
    Za mehanicke kvarove moras imati i opremu i strpljnje i znanje. Kada se sve to sabere izadje cifra koja je vrlo velika. LM, ako imas problem obrati se na zerajic3r@ptt.yu, mada ne verujem da ti je steta od zivotnog znacaja, ako si obican korisnik. Ja taj problem resavam na sledeci nacin. Uvek radim sa dva diska i redovno vrsim back up vaznih podataka i povremeno prebacim sve na CD. To Ti je nekako najoptimalnija varijanta koja ne trazi veliku investiciju, bilo da racunar koristis profesionalano bilo kod kuce.
    Upravo i ja zelim da instaliram 2-i disk ali neznam dali nece doci do pregrejavanja kompjutera,dali treba da se pojaca i sistem hladjenja(ventilatori)

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano Re: BACK UP

Citat Original postavio Deki Salzburg
    Upravo i ja zelim da instaliram 2-i disk ali neznam dali nece doci do pregrejavanja kompjutera,dali treba da se pojaca i sistem hladjenja(ventilatori)
    Ne možeš da znaš dok ne probaš, stavi oba pa prati temperaturu ploče i CPU-a i imaj u vidu da će u letnjm mesecima biti malo veća, osim ako ti ne radi klima non-stop... :-)

stormbringer
    Guest

Podrazumevano

mene je nesto interesovalo to i zadnji put kad sam gledao u stranim firmama to naplacuju cifrom sa 3 ili vise nula...ako imas na hd stvari da isplate tu cifru svaka cast :?
    sto se tice hd-a ne bi trebalo da ima problema, obavezno ostavi prostora izmedju njih u kucistu da moze da struji vazduh i tu

Slične teme

1. MRSAVLJENJE....i kako do uspeha....
    Autor biba26 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.05.2008., 22:07
  2. BILANS USPEHA
    Autor NekoNesto u forumu Jezik
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.04.2007., 13:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor