SKOJ u poseti grčkim komunistima

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Festival u Grčkoj

Učešćem na nedavno održanom festivalu "Odigitis" u organizaciji Komunističke partije Grčke(KKE) i Komunističke omladine Grčke(KNE), Savez komunističke omladine Jugoslavije(SKOJ) potvrdio je tradicionalno bliske odnose sa komunističkim omladniskim organizacijama iz celog sveta, a posebno sa bratskom KNE koja je pružila nesebičnu podršku narodima Jugoslavije koji su se našli pod udarom imperijalističke agresije. Za SKOJ je posebno inspirativan nacin na koji su KKE i KNE vodili borbu protiv agresije NATO-a na SR Jugoslaviju, kada su između ostalog svojim telima sprečavali NATO tenkove da napuste vojnu bazu u Solunu.

Za SKOJ je od posebne važnosti bilo prisustvo naše delegacije Skupštini Svetske federacije demokratske omladine(WFDY) za Evropu i Severnu Ameriku koja je održana u okviru Festivala.

Predstavnici SKOJ-a imali su priliku da razgovaraju u više navrata sa predstavnicima Komunističke omladine Kube i izraze svoju podršku i solidarnost sa herojskim narodom te zemlje. Naši predstavnici su se susreli i razgovarali i sa rukovodstvom Komunističke omladine Česke-KSM koja se našla na udaru burzoaskih vlasti koje su zabranile njeno delovanje.

Festival KKE-KNE "Odigitis" protekao je u znaku dvostrukog jubileja-90 godina postojanja KKE i 40 godina postojanja KNE. Bila je to smotra snage, vitalnosi i mladosti svesne da nema te sile na svetu koja bi se radničkoj klasi mogla odupreti makar i na jedan jedini dan kada se ona organizuje kao celina na principima marksizma-lenjinizma.

Živeo besmrtni marksizam-lenjnizam!
Živela proleterska solidarnost!

Sekretarijat SKOJ-a

28. septembar 2008. god.
 
DellBoy:
Stvarno treba biti skojevac pa ovo napisati:mrgreen::rotf::hahaha:
Znači yebeni ti grčki mladokomunisti - tenkovi neće proći!:super:

Pa naravno da smo mi komunisti bica sa vise inteligencije od mlade burzoaske omladine.Koliko treba biti pametan pa da umesto da legnes ispod tenka,KLEKENES ISPRED AMERICKOG AMBASADORA ILI AMABASADORA EU i oralno ga zadovoljis da ne bi bombardovao tvoju zemlju i nametnuo joj sankcije. :mrgreen:

al budy:
yel bilo jedrih pionirki i promiskuitetnih omladinki za orgije ?

Mi marxisti-lenjinisti ne podrzavamo bolestan nacin razmisljanja i devijantna ponasanja koja covekovo telo karakterisu kao objekt.

Yopa:
Aj' sto ste opicheni, nego sto zayebavate onaj fini & radan narod u Grckoj...

Taj fini narod iz Grcke(komunisticki pre svega) je okarakterisao tebe i tvoje saborce u NATO,EU koloni kao budale.Tamo u Grckoj samo jos matore prdonje glasaju za partije koje podrzavaju EU.

vuda:
SKOJ ?
To se danas zove OHO...Opshti Haos Omladina....

Ej Vuda polizes mi ... testise! :D Na osnovu cega si ti zakljucio da je SKOJ "opsti haos omladina" ?! Naprotiv,gledaj kakva je finasijska kriza u svetu zbog KAPITALIZMA; da si malo vise slusao marxisticku omladinu,ne bi sada brinuo da li cemo da ti damo koru hleba kada budes gladan, A NECEMO! :mrgreen: Nas komuniste ova kriza nece ni da dotakne.

Србенда''] Кога брига... Ево вам Дачић овде.. Дебела комуњара... Да се не цимате по свету... [/quote] Zasto nisi porocitao moj potpis slepi covece?Iz toga bi i sam shvatio da Dacic nije komunista kao ni (re)Ta(r)dic. :thumbdown: [quote="27 E:
kao sto postoje podmladak-mlade demokrate, predlazem da se osnuje podstarak zvani
matori skojevci ili neka varijacija
budjavi skojevci
celavi, debeli skojevci
secerasi skojevci....

Vazno je da Portugal,Grcka,Ceska,Rusija,Bolivija,Venecuela,Kuba,S.Koreja,Nepal,Laos,Kina...itd imaju naprednu progresivnu omladinu s kojom mozemo da se druzimo i od nje nesto da naucimo.Od ove sadasnje srpske ANTI-KOMUNISTICKE "NAPREDNE" omladine mozes samo da budes zaglupljen i odes intelektualno unazad. :mrgreen:

I da zakljucimo sa slicicom za najugrozenije cija ideologija ne pije vodu na srecu :

inteligencijapx9.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da smo mi komunisti bica sa vise inteligencije od mlade burzoaske omladine.Koliko treba biti pametan pa da umesto da legnes ispod tenka,KLEKENES ISPRED AMERICKOG AMBASADORA ILI AMABASADORA EU i oralno ga zadovoljis da ne bi bombardovao tvoju zemlju i nametnuo joj sankcije. :mrgreen:



Mi marxisti-lenjinisti ne podrzavamo bolestan nacin razmisljanja i devijantna ponasanja koja covekovo telo karakterisu kao objekt.



Taj fini narod iz Grcke(komunisticki pre svega) je okarakterisao tebe i tvoje saborce u NATO,EU koloni kao budale.Tamo u Grckoj samo jos matore prdonje glasaju za partije koje podrzavaju EU.



Ej Vuda polizes mi ... testise! :D Na osnovu cega si ti zakljucio da je SKOJ "opsti haos omladina" ?! Naprotiv,gledaj kakva je finasijska kriza u svetu zbog KAPITALIZMA; da si malo vise slusao marxisticku omladinu,ne bi sada brinuo da li cemo da ti damo koru hleba kada budes gladan, A NECEMO! :mrgreen: Nas komuniste ova kriza nece ni da dotakne.



Zasto nisi porocitao moj potpis slepi covece?Iz toga bi i sam shvatio da Dacic nije komunista kao ni (re)Ta(r)dic. :thumbdown:



Vazno je da Portugal,Grcka,Ceska,Rusija,Bolivija,Venecuela,Kuba,S.Koreja,Nepal,Laos,Kina...itd imaju naprednu progresivnu omladinu s kojom mozemo da se druzimo i od nje nesto da naucimo.Od ove sadasnje srpske ANTI-KOMUNISTICKE "NAPREDNE" omladine mozes samo da budes zaglupljen i odes intelektualno unazad. :mrgreen:

I da zakljucimo sa slicicom za najugrozenije cija ideologija ne pije vodu na srecu :

inteligencijapx9.jpg

:hahaha::hahaha::hahaha: al vas izyeba tito junior :hahaha::hahaha:
 
Posto big Mac,debeli?!:lol:

nisi daleko od istine
samo ja mogu da oslabim a ti da se proopametis ..., mislim, nije nemoguce, teoretski

pa i avatar, zanemarivsi razliku u godinama,visinu, boju ocuju, frizuru kao i vrstu , sve ostalo lici na mog nika

a sad malo o vama, gde, ali gde ima nesto duhovito, pa makar i neduhovito, na vas sopstveni racun. mladalacka sujeta ili nesto drugo. ko zna dobije 5 dinara.
 
:hahaha::hahaha::hahaha: al vas izyeba tito junior :hahaha::hahaha:

Pazi nisam ja totoista nego marksista-lenjinista sto znaci da pratim anti-revizionisticku politiku Marks,Engels,LenjinStaljin,Mao.Naravno to ne znaci da ne cenim ulogu Tita u revoluciji tokom rata,ali ipak ne mogu ni da se slozim sa revizionizmom.

Saljem ti p.m da ti dam neke stvarno dobre linkve najjacih komunistickih partija u Evropi:

KPRF (Rusija)
PCP (Portugal)
KKE (Grcka)
KSM (Ceska)

i tako dalje...:ok:

27E:
a sad malo o vama, gde, ali gde ima nesto duhovito, pa makar i neduhovito, na vas sopstveni racun. mladalacka sujeta ili nesto drugo. ko zna dobije 5 dinara.

Na zalost pokusali su ovi sa B92 da prave neku parodiju na nas racun kada smo pravili anti-nato akciju u martu ove godine sa komunistickim partijama balkana,ali kada neki tamo voditelji sa tikovima poput Gorana Dimitrijevica ili Mase Mileusnic pokusavaju da budu zlonamerni,onda ti sve sto oni kazu dodje kao kompliment!

pogledajte snimak traje 8 minuta:


B92 GLASILO IMPERIJALIZMA I ISPLJUVAK BBC-A U SRBIJI! Prosto mi ih je zao... :rumenko:
 
Pazi nisam ja totoista nego marksista-lenjinista sto znaci da pratim anti-revizionisticku politiku Marks,Engels,LenjinStaljin,Mao.Naravno to ne znaci da ne cenim ulogu Tita u revoluciji tokom rata,ali ipak ne mogu ni da se slozim sa revizionizmom.

Saljem ti p.m da ti dam neke stvarno dobre linkve najjacih komunistickih partija u Evropi:

KPRF (Rusija)
PCP (Portugal)
KKE (Grcka)
KSM (Ceska)

i tako dalje...:ok:



Na zalost pokusali su ovi sa B92 da prave neku parodiju na nas racun kada smo pravili anti-nato akciju u martu ove godine sa komunistickim partijama balkana,ali kada neki tamo voditelji sa tikovima poput Gorana Dimitrijevica ili Mase Mileusnic pokusavaju da budu zlonamerni,onda ti sve sto oni kazu dodje kao kompliment!

pogledajte snimak traje 8 minuta:


B92 GLASILO IMPERIJALIZMA I ISPLJUVAK BBC-A U SRBIJI! Prosto mi ih je zao... :rumenko:

Ja sam nacista ali.. "NATO U BLATO":super::ok:
 
desi druže SSSR, čelična pesnico komunizma. :lol:
šteta što su ti zaključali onu temu o napadima nigerijskih gerilaca na naftovode, bilo bi zanimljivo da ljudi malo pročitaju kako se izvode blagotvorne "strane investicije" na nekim mestima.
ova tema je s.r.a.nj.e, mislim... SKOJ. šta reći.
manite se te nekrofilije, XXI vek je.

čudo jedno, kako se svi marginalizovani ekstremni levičari obraduju člankom u novinama, na televiziji, sednicama, sastancima, itd, pa spominju takve banalnosti kao što je "sastanak sa grčkim komunistima" ili "dolazak kubanske delegacije". a ono njih dvoje obično dođe. pa šta imitirate Buša, Putina, Sarkozija sa tim delegacijama i sastancima, jel se borite protiv njih il ne?
nisam išao na revleft forum odavno, kladim se da su se naši anarhisti upišali u gaće od sreće što su bili na TVu sad 11og.
 
Poslednja izmena:

Back
Top