Kandić:Identifikovano 12.000 srpskih žrtava na Kosovu

Darksis

Primećen član
Poruka
698
Sad su se sjetili da govori o genocidu nad Srbima na Kosovu.


http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=60085


Београд: Идентификовано 12.000 српских жртава на Косову

БЕОГРАД, 14. октобра 2008. (Бета) - Фонд за хуманитарно право (ФХП) до сада је идентификовао 12.000 српских жртава страдалих у сукобима на Косову 1999. године, рекла је данас директорка те невладине организације Наташа Кандић.

Она је гостујући на новосадској телевизији Панонија рекла да је Фонд за хуманитарно право до сада детаљно обрадио податке о 8.000 српских жртава на Косову.

"Када будемо средили податке о свих 12.000 евидентираних жртава објавићемо их у Косовској книзи памћења", најавила је Кандићева.

Она је рекла да је Фонд за хуманитарно право успоставио сарадању са Министарством одбране, а очекује да своје податке о евидентираним жртвама на Косову понуди и Министарство Унутрашњих послова.
 
A tek je sad iznijela podatke o hiljadama srpskih zrtava na Kosmetu.

ona je vec nama nanela zla koje nije moguce popraviti, njen stav o srpskim zrtvama sa kosova je poznat, do sada nije htela ni da cuje, ni da primi predstavnike porodica ubijenih srba, kao da je prava pravcata siptarka.

sta se sad odjednom promenilo? sto se nas tice nista, samo je nk (jeli i ona cg i oficirsko dete) zapevala neku drugu pesmu. zasto, pa videcemo. ali ako ona ide negfe mi slobodno na drugu stranu, greske nema.

koja ono bese glavna za pustanje osudjenih siptarskih terorista o ubica srpskih civila, policajaca i vojnika i lojalnih siptara, iz srpskih zatvora? a bez ikakvog oficijelnog statusa!
 
sve sto individua kaze treba okaditi pa belog luka po potrebi sveta vodica, to je ono cega se boji

stradali sa kosova su nasa svetinja i sve sto je stigne kao kazna zasluzila je

nisi mi bash uzeo reci iz usta..ali da..moze i tako da se kaze...nekad se sebe uplashim shta pomislim za takve osobe kao shto je ona....srecom te misli samo prolete kroz glavu..pa se onda smirim i pomislim kako sam ipak dobra a ne zla.....:D
 

Back
Top