Protest u Baru!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slam_Dunker

Primećen član
Poruka
799
Dvije kucje, ali jedna porodica.

Dva brata treba da imaju dvije kucje i to ih ne chini manje povezanim. Treba da stojimo jedni uz druge, ne samo gradjani CG uz SRB vecj i ostale ex-yu drzave treba da ostanu povezane srcem, i ako ne daj Boze zatreba, pushkom, rame uz rame. Za pravo chojstvo i ljudskost!

 
Dvije kucje, ali jedna porodica.

Dva brata treba da imaju dvije kucje i to ih ne chini manje povezanim. Treba da stojimo jedni uz druge, ne samo gradjani CG uz SRB vecj i ostale ex-yu drzave treba da ostanu povezane srcem, i ako ne daj Boze zatreba, pushkom, rame uz rame. Za pravo chojstvo i ljudskost!


AL TI KOD NAS REDOVNO DA DOLAZIS I DA KORISTIS DZABE FRIZIDER A MI KOD TEBE ....?
 
Dva brata treba da imaju dvije kucje i to ih ne chini manje povezanim. Treba da stojimo jedni uz druge,...

A onda jedan brat prizna da je podstanar kod drugog brata u pravu kad tvrdi da je soba njegova i to sve zato što je prvom bratu žena kriminalac a njoj policija obećala da neće da je progoni ako podstanaru prizna pravo jer podstanar ima debele veze kod policije ...

E jade ... Da stojimo jedni uz druge ... ali tako da vi možete da nam bodete nož u leđa a mi vama da kažemo - hvala brate. Pa ne ide to tako ...
 
A onda jedan brat prizna da je podstanar kod drugog brata u pravu kad tvrdi da je soba njegova i to sve zato što je prvom bratu žena kriminalac a njoj policija obećala da neće da je progoni ako podstanaru prizna pravo jer podstanar ima debele veze kod policije ...

E jade ... Da stojimo jedni uz druge ... ali tako da vi možete da nam bodete nož u leđa a mi vama da kažemo - hvala brate. Pa ne ide to tako ...

I zato sto su tom podstanaru dosli 5 gostiju(familija) u kucu pa ih je sada vise i misle da je to njihovo,a ovaj brat se slaze sa tim:mrgreen:

a inace ti gosti su tu bespravno ali vlasnik ne moze da ih istera,pokusava ali dolazi policija(preko debelih veza:mrgreen:) prebija brata vlasnika i kaze mu da to nije njegovo.......usput mu hapse oca i vode na sudjenje sto se suprotstavlljao slobodoumnom podstanaru i njegovoj familiji,sa cim se vec bivsi brat slaze i jos svedoci protiv oca na sudjenju.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top