Otimanje Vojvodine

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
BEOGRAD - U Briselu je 20, 21. i 22. juna 2003. godine održan sastanak čija je glavna tema bila sudbina Vojvodine. Skupu su prisustvovali predstavnici obaveštajnih službi Velike Britanije, Nemačke i Sjedinjenih Američkih Država.

Ovaj susret dokumentovali su operativci jedne druge strane službe, koja takođe ima interese na ovom području. Na ovom sastanku doneti su sledeći zaključci:

1. Izmeniti demografsku strukturu.

2. Vojvodinu najpre ekonomski potčiniti kupovinom zemljišta i preduzeća.

3. Sve banke i finansijske ustanove moraju biti pod kontrolom zapadnih institucija.

4. Na kulturnom planu jačati one sektore civilnog društva koji propagiraju labavije veze sa Srbijom.

5. Na političkom planu forsirati i pomoći one političke opcije koje se zalažu za labavije veze sa Beogradom.

6. Insistirati na pitanju denacionalizacije i povratku imovine na stanje pre Drugog svetskog rata.

7. Raditi na restauraciji granica Austrougarske monarhije.

Prema rečima naših sagovornika, zaključci sa ovog sastanka odlučujuće su uticali na formiranje političkih odluka u Briselu i Vašingtonu koje su se ticale sudbine severne srpske pokrajine.

- Posebno je zanimljiv zaključak koji se tiče insistiranja na povratku imovine vlasnicima koji su napustili Vojvodinu nakon završetka Drugog svetskog rata. Radi se o pripadnicima nemačke manjine koji su svojevoljno izrazili želju da napuste svoja imanja i odsele se u Nemačku. Reč je o vrlo perfidnoj stvari. Sličan primer imali smo skoro sa slučajem obeštećenja Italijana koji su živeli u Hrvatskoj i koji su posle 1945. proterani iz Istre i Dalmacije. Italija je pre nekoliko godina tužila Hrvatsku zbog ovog slučaja i tražila obeštećenje, koje iznosi oko osam milijardi evra. Kako sada stvari stoje, Hrvatska nema velike šanse da dobije ovaj spor - kaže naš sagovornik i dodaje da je sličan scenario spreman i za Srbiju.
 
BEOGRAD - U Briselu je 20, 21. i 22. juna 2003. godine održan sastanak čija je glavna tema bila sudbina Vojvodine. Skupu su prisustvovali predstavnici obaveštajnih službi Velike Britanije, Nemačke i Sjedinjenih Američkih Država.

Ovaj susret dokumentovali su operativci jedne druge strane službe, koja takođe ima interese na ovom području. Na ovom sastanku doneti su sledeći zaključci:

1. Izmeniti demografsku strukturu.

2. Vojvodinu najpre ekonomski potčiniti kupovinom zemljišta i preduzeća.

3. Sve banke i finansijske ustanove moraju biti pod kontrolom zapadnih institucija.

4. Na kulturnom planu jačati one sektore civilnog društva koji propagiraju labavije veze sa Srbijom.

5. Na političkom planu forsirati i pomoći one političke opcije koje se zalažu za labavije veze sa Beogradom.

6. Insistirati na pitanju denacionalizacije i povratku imovine na stanje pre Drugog svetskog rata.

7. Raditi na restauraciji granica Austrougarske monarhije.

Prema rečima naših sagovornika, zaključci sa ovog sastanka odlučujuće su uticali na formiranje političkih odluka u Briselu i Vašingtonu koje su se ticale sudbine severne srpske pokrajine.

- Posebno je zanimljiv zaključak koji se tiče insistiranja na povratku imovine vlasnicima koji su napustili Vojvodinu nakon završetka Drugog svetskog rata. Radi se o pripadnicima nemačke manjine koji su svojevoljno izrazili želju da napuste svoja imanja i odsele se u Nemačku. Reč je o vrlo perfidnoj stvari. Sličan primer imali smo skoro sa slučajem obeštećenja Italijana koji su živeli u Hrvatskoj i koji su posle 1945. proterani iz Istre i Dalmacije. Italija je pre nekoliko godina tužila Hrvatsku zbog ovog slučaja i tražila obeštećenje, koje iznosi oko osam milijardi evra. Kako sada stvari stoje, Hrvatska nema velike šanse da dobije ovaj spor - kaže naš sagovornik i dodaje da je sličan scenario spreman i za Srbiju.

I to bas u posleratnu Nemacku zamisliti se moze !!!:hahaha:
 
E, pa, paranoični *****, koji niste upoznati sa stvarnošću, drago mi je što nikada ništa nećete postići u životu osim kukanja na sve i svašta do smrti! Nastavljate istu **** priču koja nema nikakvog osnova ponovo i ponovo i ponovo... Da vas lično znam, došao bih vam sad na vrata i uradio nešto gadno. Zar toliko nemate obraza i normalnog mozga da ovoliko morate da lažete i kenjkate!? **** vas više Vojvodina, ako se ikada otcepimo - uradićemo to zbog **** kao što ste vi! Idite uradite bilo šta pametno sa vašim životima, umesto što živite (pretpostvljam) jadno i samo se žalite na to i na sve ostalo! Ako ništa drugo, onda makar pričajte sa ljudima, dođite malo u dodir sa realnošću! Prosto mi nije jasno kako neke osobe umeju da koriste kompjuter... Nego, odoh ja i ovo je zadnji put da ću obraćati pažnju na ovakva ****.
 
sada je jasno zasto demokrate guraju projekat vojvodine republike.

demokrate su najveci neprijatelj drzavnosti i suverenosti Srbije. Bez razvlascivanja i smenjivanja Crjnogorskih komunista iz Demokratske Stranke Srbiji nema boljitka i Srbija ce nastaviti da se i dalje smanjuje cepa i deli....

Samo smenom ********* crnogorskih iz DS-a Srbiji moze da svane
 
E, pa, paranoični *****, koji niste upoznati sa stvarnošću, drago mi je što nikada ništa nećete postići u životu osim kukanja na sve i svašta do smrti! Nastavljate istu **** priču koja nema nikakvog osnova ponovo i ponovo i ponovo... Da vas lično znam, došao bih vam sad na vrata i uradio nešto gadno. Zar toliko nemate obraza i normalnog mozga da ovoliko morate da lažete i kenjkate!? **** vas više Vojvodina, ako se ikada otcepimo - uradićemo to zbog **** kao što ste vi! Idite uradite bilo šta pametno sa vašim životima, umesto što živite (pretpostvljam) jadno i samo se žalite na to i na sve ostalo! Ako ništa drugo, onda makar pričajte sa ljudima, dođite malo u dodir sa realnošću! Prosto mi nije jasno kako neke osobe umeju da koriste kompjuter... Nego, odoh ja i ovo je zadnji put da ću obraćati pažnju na ovakva ****.

pretpostavljam da si isti vokabular imao pre 10 godina kada je neko ovako pisao i za kosovo......tj siguran sam.
 
E, pa, paranoični *****, koji niste upoznati sa stvarnošću, drago mi je što nikada ništa nećete postići u životu osim kukanja na sve i svašta do smrti! Nastavljate istu **** priču koja nema nikakvog osnova ponovo i ponovo i ponovo... Da vas lično znam, došao bih vam sad na vrata i uradio nešto gadno. Zar toliko nemate obraza i normalnog mozga da ovoliko morate da lažete i kenjkate!? **** vas više Vojvodina, ako se ikada otcepimo - uradićemo to zbog **** kao što ste vi! Idite uradite bilo šta pametno sa vašim životima, umesto što živite (pretpostvljam) jadno i samo se žalite na to i na sve ostalo! Ako ništa drugo, onda makar pričajte sa ljudima, dođite malo u dodir sa realnošću! Prosto mi nije jasno kako neke osobe umeju da koriste kompjuter... Nego, odoh ja i ovo je zadnji put da ću obraćati pažnju na ovakva ****.

A idi ko te j-ebe.
 
E, pa, paranoični *****, koji niste upoznati sa stvarnošću, drago mi je što nikada ništa nećete postići u životu osim kukanja na sve i svašta do smrti! Nastavljate istu **** priču koja nema nikakvog osnova ponovo i ponovo i ponovo... Da vas lično znam, došao bih vam sad na vrata i uradio nešto gadno. Zar toliko nemate obraza i normalnog mozga da ovoliko morate da lažete i kenjkate!? **** vas više Vojvodina, ako se ikada otcepimo - uradićemo to zbog **** kao što ste vi! Idite uradite bilo šta pametno sa vašim životima, umesto što živite (pretpostvljam) jadno i samo se žalite na to i na sve ostalo! Ako ništa drugo, onda makar pričajte sa ljudima, dođite malo u dodir sa realnošću! Prosto mi nije jasno kako neke osobe umeju da koriste kompjuter... Nego, odoh ja i ovo je zadnji put da ću obraćati pažnju na ovakva ****.

Прочитај нацрт Статута, па ће ти неке ствари бити јасније, а такође, мало боље се упознај са концептом децентрализације у ЕУ.
 
Само буди реалан... ионако ће и тако и бити. Као и увек до сад.

Дакле.....
јавља ми се....
Ти си лберал, имаш 15-18 година, омиљене две игрице су ти "Варкрафт" и "Обуци/свуци Чеду", добар си ученик и миљеник професора и наставника, поготову наставница јер она воле девојчице. Имаш и девојку, вероватно мршава бвз дупета и сиса са лицем ћуварки СС затвора- а то је јер си гадљив на дупета и сисе па волиш да ти девојка конституцијом подсећа на вољеног вођу.
Далеко си од тога да си запосле, живиш од мамине и татине плате али си заузет у некој НВО као волонтер.

Сале, МОССАД-КГБ-ГСБ
 
E, pa, paranoični *****, koji niste upoznati sa stvarnošću, drago mi je što nikada ništa nećete postići u životu osim kukanja na sve i svašta do smrti! Nastavljate istu **** priču koja nema nikakvog osnova ponovo i ponovo i ponovo... Da vas lično znam, došao bih vam sad na vrata i uradio nešto gadno. Zar toliko nemate obraza i normalnog mozga da ovoliko morate da lažete i kenjkate!? **** vas više Vojvodina, ako se ikada otcepimo - uradićemo to zbog **** kao što ste vi! Idite uradite bilo šta pametno sa vašim životima, umesto što živite (pretpostvljam) jadno i samo se žalite na to i na sve ostalo! Ako ništa drugo, onda makar pričajte sa ljudima, dođite malo u dodir sa realnošću! Prosto mi nije jasno kako neke osobe umeju da koriste kompjuter... Nego, odoh ja i ovo je zadnji put da ću obraćati pažnju na ovakva ****.

--------------------------------------------------------------------------------------------
kume,kratak ti je fitilj i to nije dobro...jedno je sigurno...nešto se iza brda valja....upamti to....ako te iskustvo od zadnjih 20 godina to nije naučilo,onda je to tvoj problem....ne treba praviti ludačke scene i ne treba biti paranoičan,ali politika prema srbiji nije promenjena,bez obzira na to što milišević skoro deceniju ne vlada...više nije ni živ....sada je ta politika umivenija i nije to više ona brutalna sila,ali su ciljevi isti....evo stavi prst na čelo i razmisli....znaš kako je svet izglasao u un...u toj istoj sedmici imaš priznanja od najbližih suseda i imaš ahtisarija kao dobitnika nobelove nagrade.....ako je sve to slučajno i ako to nije nečiji plan,onda ti treba da ideš u vrtić i čitaš priče o crvenkapici...onda si mnogo naivan ili si nedobronameran pa sad nama objašnjavaš kao i oni koji to rade...DA JE TO ZA NAŠE DOBRO....
Ako je ovo poslednje,uzmi ti to dobro,a nama ostavi ovo naše loše.....i produži fitilj,trebaće ti u životu,veruj mi.
 
Крајина, Реп. Српска, Црна Гора, Косово... сутра и Рашка, и тако даље...

Srba ima i u Republici Srpskoj i u Crnoj Gori i nemaju nameru nikuda da idu. Krajina i Kosovo su produkti izgubljenog rata.

Kojim ti sredstvom planiraš da isteraš 1.3 miliona ljudi i čime planiraš da ih zameniš to mi je apsolutno nejasno.
 
Само буди реалан... ионако ће и тако и бити. Као и увек до сад.

Realan. Pa realan sam. U Vojvodini je 70% Srba a to sto trenutni neka sacica majmuna koji bi da je Srbija normalna drzava trebali da robijaju kao nesto kroji sudbinu Vojvodine to je druga prica. Ali dozivece i oni neku novu jogurt revoluciju samo mislim da se nece izvuci ovaj put samo sa jogurtom ovi ce mnogo zesce naje-bati.
 
Дакле.....
јавља ми се....
Ти си лберал, имаш 15-18 година, омиљене две игрице су ти "Варкрафт" и "Обуци/свуци Чеду", добар си ученик и миљеник професора и наставника, поготову наставница јер она воле девојчице. мршава бИмаш и девојку, вероватно вз дупета и сиса са лицем ћуварки СС затвора- а то је јер си гадљив на дупета и сисе па волиш да ти девојка конституцијом подсећа на вољеног вођу.Далеко си од тога да си запосле, живиш од мамине и татине плате али си заузет у некој НВО као волонтер.

Сале, МОССАД-КГБ-ГСБ

:rotf::rotf::super::super: Kakav si kralj!!! Odavno se nisam nasmejao ovako!!!:rotf::rotf:
 
Немојте се заваравати да ће Војводина остати у Србији. Просто речено, нема њу ко да задржи у Србији. Жуто-црвена власт то неће сигурно, а голорук народ то није у могућности. На крају ће они, као и случају Крајине, једноставно морати да беже преко Саве и Дунава. То што нас има 70% не значи ништа...
 

Back
Top