Kako koristiti NERO?

Ne vidim razlog komplikacija. Iz mog iskustva stoji sledece: jednostavno koristi carobnjaka u Neru i izaberi opciju data Cd i kad carobnjak zavrsi prevuci svoj DIVIX na polje gdje treba, znaci na levu stranu kod nera i BURN,,, Sretno,Poz.
 
Nekome to jesu gluposti, ali ima ljudi koji misle da je to nesto kmplikovano.
imam drugaricu koja ide na "napredni" kurs za winxp i Office XP, a koja me zove kad god treba da instalira neki program.
Pa ljudi gde vam je istrazivacki duh?
Ako je sta lako uraditi to je pracenje wizarda.
 
Hvala svima...snasao sam se u koriscenju NERO_a tj.onaj koji sam bio instalirao je bio DEMO i nije valjao zato mi nije islo..e sada mi kaze da nemam dovoljno prostora na disku i da mi treba 2 diska da bih prebacio film...film je 700mb a meni CD 800mb...ne znam sta je problem...ako znate resenje unapred hvala!!!!
 
Pa trebalo bi u njemu da imas podesavanje maximalnog kapaciteta cd-a na koji rezes!!!
Kod tebe je valda po defaultu namesteno na manje od 700mb, pa zato on hoce da ga reze na 2 cd-a!!!
Prosvrljaj po programu malo i nadji to i promeni!!!
poz... :wink:
 
Au ljudi koliko buke digoste oko Nero-a, al' ajde

Skotina:
Ja volim da istrazujem, al me je to u pocetku (pre oko 2 god)kostalo dosta formatiranja!!!

Ma nisam ni ja bolje prolazio dok sam mislio da se sve moze nauciti isprobavanjem svake opcije ponaosob, bez knjige.
Zato sad knjigu u sake, i laganice.
Naravno ako mi nesto nije jasno iz knjige opet ono iz starih dana me nesto povuce pa ponekad bez veze moram da cimnem ono cuveno format c:
 

Back
Top