Dylan Dog

S

StripFan

Gost
Prodajem kolekciju stripova Dylan Dog-60kom.SlobodnaDalmacija-8kom.domace izdanje-1.specijalno izdanje-Frankenstajn-pirat-raritet-Novosadski broj 1 raritet-oko 12 kom. Horus-nove epizode.Mozda sam nesto preskocio,ali otprilike oko 85 epizoda,od kojih je barem 10 raritet.Bg tel-064-225-16-71
 
marlowe:
imas nekih duplikata? odakle si? sta skupljas?
Iz Batajnice.Imam mozda 2-3 duplikata i to su iz Ludens serije.A sakupljam uglavnom hrvatska izdanja (slobodna dalmacija, standardni i extra, kao i ludensovi)zbog kvaliteta papira, mada sam i ove brojeve koji povremeno izlaze kod naz redovno uzimao.U zadnje vreme nisam uzimao zadnje brojeve iz hrvatske, zbog love.
 
Da li moze neko da mi kaze kako se zove treci broj Dylana.Prvi je Doktor Ksabaras drugi Dzek Trbosek>Sve ostale sam procitao a neke i dalje imam.Treci nikad nisam video ni procitao,je bi ga,bio sam klinja.
 
potpuno je odlican, mada na momente zna da bude i nekako , sta ja znam, razblazen. ali, sve u sveu odlican strip, ali na zalost nemam brojeve da vam prodam. prestalo se sa skupljanjem :oops:
 
@Danez i svima ostalim DD fanovima evo vec 2meseca radim na velikom poduhvatu vezanom za ovog stripa junaka, do maja bi trebalo sve da se realizuje, necu vam reci nishta, ako sve bude islo po planu usrecicu vishe DD fanova nego ikad...***Ovo bi samo radio neki DD fanatik, i to onaj okoreli, ili za neku vecu lovu...ja radim zbog onog prvog, istina da imam tu malo interesa ali se ne radi o lovi...
 
Leeman:
@Danez i svima ostalim DD fanovima evo vec 2meseca radim na velikom poduhvatu vezanom za ovog stripa junaka, do maja bi trebalo sve da se realizuje, necu vam reci nishta, ako sve bude islo po planu usrecicu vishe DD fanova nego ikad...***Ovo bi samo radio neki DD fanatik, i to onaj okoreli, ili za neku vecu lovu...ja radim zbog onog prvog, istina da imam tu malo interesa ali se ne radi o lovi...
kazi, kazi, kazi, kazi, kazi, kazi, kazi.....da nije skeniranje svih izdanja koja su do sada izasla kod nas i u Hrvatskoj?
 

Back
Top