Dylan Dog

Drugi broj gigant Dylan Dog-Bezimeni je super strip.Skoro je izasao i preporucujem ga da se procita.Samo je malo skup ali vrijedi.Ima 240 stranica,A4 format,ali kosta 6 eura.
 
Uskoro pocinje snimanje filma o Dylan Dogu pod nazivom Dead Of Night. Premijera je zakazana za 2009. godinu. Ulogu Dylan Doga ce tumaciti Brandon Routh. Iskreno, ne ocekujem puno od toga...Mislim da ce posle filma "Dellamorte Dellamore" ovo biti jos jedno razocarenje...Ali, zivi bili pa videli...
 
Uskoro pocinje snimanje filma o Dylan Dogu pod nazivom Dead Of Night. Premijera je zakazana za 2009. godinu. Ulogu Dylan Doga ce tumaciti Brandon Routh. Iskreno, ne ocekujem puno od toga...Mislim da ce posle filma "Dellamorte Dellamore" ovo biti jos jedno razocarenje...Ali, zivi bili pa videli...

ima neki osecaj da ce da bude propast od filma
 
ima neki osecaj da ce da bude propast od filma
Slazem se potpuno. Cim je to Hollywood uzeo pod svoje, to ce ispasti neka budza koja blage veze nece imati sa stripom. Radnja filma ce biti bazirana na prvoj epizodi Dylan Doga "Night of the Living Dead", kod nas prevedene pod nazivom "Doktor Ksabaras". Prva stvar koja mi se nije dopala je glavni glumac. Jedina osoba koja moze da glumi Dylan Doga je Rupert Everett. Mislim logicno, po njegovom liku je i radjen Dylan Dog. Druga stvar je, procitao sam da u filmu Dylan Dog nece imati pomocnika. Nista od Groucha a najverovatnije nece biti ni inspektora Blocka po toj logici stvari. Sve u svemu :thumbdown:
 
Jedna zanimljivost, da li je neko znao da u izdanjima "Dylan Dog" za americko trziste, Groucho je nacrtan bez brkova. To ja zato sto se porodica pokojnog Groucho Marxa spori oko autorskih prava sa izdavacima ovog stripa u Americi vezanog za lik Groucha...
 
Slazem se potpuno. Cim je to Hollywood uzeo pod svoje, to ce ispasti neka budza koja blage veze nece imati sa stripom. Radnja filma ce biti bazirana na prvoj epizodi Dylan Doga "Night of the Living Dead", kod nas prevedene pod nazivom "Doktor Ksabaras". Prva stvar koja mi se nije dopala je glavni glumac. Jedina osoba koja moze da glumi Dylan Doga je Rupert Everett. Mislim logicno, po njegovom liku je i radjen Dylan Dog. Druga stvar je, procitao sam da u filmu Dylan Dog nece imati pomocnika. Nista od Groucha a najverovatnije nece biti ni inspektora Blocka po toj logici stvari. Sve u svemu :thumbdown:

Bice,bice
taj matori inspektor sa trbusinom
Groucho ne
jednostvano ne postoji covjek na svijetu
koji bi uspio njegov lik da iznese
 
Poslednja izmena:
Slazem se potpuno. Cim je to Hollywood uzeo pod svoje, to ce ispasti neka budza koja blage veze nece imati sa stripom. Radnja filma ce biti bazirana na prvoj epizodi Dylan Doga "Night of the Living Dead", kod nas prevedene pod nazivom "Doktor Ksabaras". Prva stvar koja mi se nije dopala je glavni glumac. Jedina osoba koja moze da glumi Dylan Doga je Rupert Everett. Mislim logicno, po njegovom liku je i radjen Dylan Dog. Druga stvar je, procitao sam da u filmu Dylan Dog nece imati pomocnika. Nista od Groucha a najverovatnije nece biti ni inspektora Blocka po toj logici stvari. Sve u svemu :thumbdown:

e svašta, pa Groucho je lik koji unosi duha u strip, i sigurno jedan od nezaobilaznih likova
 
hgm.. vrtimo se na strip... film ce biti u fazonu kao novi superman... :]
a nisam gledao italijanski iz '94/ tja...
we will see... mada ne ocekujem bas bas mnogo... ne znam zasto bi neko radio tako nesto... a sto je i najcudnije obicno ti italijanski stripovi nemaju prodju kod amerikanaca... i sta kazete u americi grucho nema brkove O.o
o boz.e.. onda nije gruco nego neki drugi... mozda njegov nemi brat :)
kad smo kod toga jeste citali onu epizodu alan ford kada se pojavljuje dylan i gruco :)\

lol
o boze... tja videcemo..... :)
 

Back
Top