Dylan Dog

Mislim da se zove cemetary man - radjen je po stripu Smrt , ljubav, smrt

Potpuno si u pravu.Cemetary man je preveden naziv sa italijanskog na engleski pa se na mnogim mestima
moze videti taj naziv.Medjutim originalni naziv je Dellamorte Dellamore.Nije potpuno radjen po stripu jer u stripu se pojavljuje onaj mafijas koji ubija onog klinca pa ga zato juri dilan dog.Toga u filmu nema.Jedan deo stripa jeste identican kao u filmu ali nije ceo strip.Da su stavili ceo strip u film moje misljenje je da bi film bio 100 puta bolji

a snima se novi u americkoj produkciji i najavljuju i marti misterija filam

Nisam cuo za to.Jel znas mozda kako ce se zvati film?
 
Jedan deo stripa jeste identican kao u filmu ali nije ceo strip.Da su stavili ceo strip u film moje misljenje je da bi film bio 100 puta bolji


Slazem se , film je nisko budzetan.

Postoji Marty crtana serija, kanadska. Ne lici na sebe uopste i odradjeno je kao anime
 
jes ima crtana serija ja sam je skinuo ali na francuskom mi je pa ne mogu da gledam

hahahahahahahahaha

Stvarno bedak.Da je na engleskom bilo bi super ali Francuski dodje isto ko da je na Arapskom.Meni su bolje stare epizode od Dilana Doga koje je radio Dnevnik.Dobre su i Slobodna dalmacija i Ludens ali su mi ipak bolje Dnevnikove epizode.Ja sam ko klinac najvise citao Dilana a bio mi je super i Nik Rajder.Steta sto Dnevnik nije nastavio sa izdavanjem stripova.Pre neki dan sam video da strip Komadant Mark na trafici kosta 200 din.To je jako velika cena za 1 strip.
 
Dylan je keva@ 1 !! Da ta epizoda igra sa smrcu i one epizode posle tipa Covek sa dva zivota su fenomenalne. !ali prica o nevidljivom je medju najboljim! stripovi su majka! Steta sto ih ljudi sada manje citaju :(
 
danas sam video nekog čiču da drži u kesi s lebom novi broj dylan doga. ah.... u srce me je dirnula ta scena.
Ne zato što čiča čita dilana nego zato što će d otruje lebac xD
 
Dok Grad Spava i Senke...Vrlo interesantan lik moze gadno da te izbedachi kad vidis kako je sve u ku... i kako je zivot prolazna stvar...Smrt mi je najbolji lik u njegovim stripovima tako je neutralna...
 
Dilan Dog je super - ali kad pocnu oni mrtvaci da se pojavljuju...Ufff!
Dilan Dog i Marti Misterija su najbolji stripovi! Redovno ih citam. Mada mislim da su preterali sa cenom Dilan Doga.
 

Back
Top