Dylan Dog

@Gregore, ako sve zavrsim kako treba onda ces saznati, shto se tiche ovih vec skeniranih Dilana oni su ocajnog kvaliteta...

Inache velika mi je zalja da upoznam Roia, oni koji su DD fanovi, znace o kome pricham...
 
dilan je extra strip nemam posebno epizodu koju bih izdvojio kao najbolju.
ima nas pravih ljubitelja stripa i kolekcionara na ovom forumu samo nema pravih tema za siskusiju.
evo ja sam sakupio sve mogice dilane koji su izasli na ovim prostorima pa samsad naruci dilana na italijanskom i krecem da uzim italijanski da mogu da uzivam u originalima.
aj kad smo vec kod toga kupuje li ko od vas dilana,sakupljate li ga u opse ili ga citate skeniranog.
papir je zakon!!!!!!
 
nabavljam ih od jednog coveka iz slovenije treba da idem u Zagreb da se nadjem sa covekom kad on bude dolazio.uzimam 200 komada za 200 evra nije puno + uzecu jos jedno 300 komada svega i svacega za 100 evra svi su lepo ocuvani poslao mi je covek slike i pregovori su u toku.
 
Dylan Dog je apsolutni gazda.
Slucaj uvijek rijesi a i odvoji po koju zensku sa strane.
Odlicna ideja da mu Grouco Marx bude pomocnik.
Prvi broj mi najjaci
namerio se Dylan na caleta.
Xabarase ne mos bolan protiv Doga.
Bloh simpatican cova.
Najbolji od Bonelijevih stripova.
 
Odlican strip.Ne bi mogao da se odlucim koja epizoda je najbolja ali jedna od boljih mi je Iza ogledala.Zao mi je sto nisu snimali horor filmove po dilanu dogu.Jedan italijanski horor koji sam gledao (Dellamorte Dellamore)
je uradjen po epizodi Dilana Doga Smrt, ljubav, smrt.Medjutim film je ocajan jer je strip mnogo zanimljiviji i izbacen je veci deo stripa.Ako nista drugo film vredi pogledati zbog Italijanke anna falchi
 

Back
Top