Dylan Dog

Ja sad htela da vam postavim neku sliku iz stripa i brat Google mi dao ovo,tvrđavu Golkomdu
maxresdefault.jpg
 
jel imaju digod na netu svi brojevi na srpskom,npr ovi najnoviji što su počeli pre skoro 10 dina da izlaze,od veselog četvrtka
kontam da ima negde skenirano al teško je to naći
 
Стигла ми епизода Дариа Арђента Profondo Nero из Италије, код нас верујем да неће скоро...Пишем утиске кад прочитам.
 
Стигла ми епизода Дариа Арђента Profondo Nero из Италије, код нас верујем да неће скоро...Пишем утиске кад прочитам.
Утисци средње жалосни, епизода испод просека. Не жалите што код нас неће скоро.
 
Il castello della paura - La dama in nero

Прочитах јуче и данас ове две повезане епизоде ( 16. и 17. у оригиналу ). Класична детективска прича на високом нивоу. Стари замак и убица. Стари Тицијано је знао занат. Недостају ми мало овакве приче међу новим епизодама...да мало одморимо од натприродног.
 
На Сајму нађох прво издање Веселог четврта по имену Чаробни фрулаш - симпатична епизода која експлоатише ту бајку...
 
Ja sam se dugo vremena kanio da citama Dilana ali mi se nije dalo nikako, elem pre neko vece sam procitao Jesenje Skitace i moram priznati da mi se dopao strip, pa sam odmah zatim procitao i Carobnog frulasa koji me je tek ostavio bez reci

Upravo kao sto rece Truman, bajka je bas lepo provucena kroz strip i to je upravo ono sto mi je privuklo najvecu paznju
 
Cagliostro!
Читам оригиналну епизоду 18, крвава је од самог почетка. Морам признати да сам више фан оног другог, софистициранијег хорора.

Да ли вам се више допадају оне старе Склавијеве или нове епизоде? По новим обично пљују, а и ту изађе по која добра.
 

Back
Top