Internet i vasa jaca polovina
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Internet i vasa jaca polovina

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Internet i vasa jaca polovina

Interesuje me kakav stav imaju vasi muzevi, verenici, momci o tome sto vi posecujete forum i upoznajete virtuelno ljude sirom nase zemlje i sire?
    Da li im smeta i zasto?
    Naravno, mogu i sami muskarci dati odgovor da li im smeta sto njihova lepsa polovina provodi vreme na net-u ili su ravnodusni sto se toga tice.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ne znam,cini mi se da nije bas odusevljen.Zasto? Ne znam ni to.

WWWW
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio *Rea*
    Ne znam,cini mi se da nije bas odusevljen.Zasto? Ne znam ni to.
    NI MOJ DECKO NIJE ODUSEVLJEN,A NEZNAM ZASTO...???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Zar ga niste nikad pitale sto mu smeta? Nikad nista nije komentarisao? I zanima me da li tako reci krisom idete na net? To "krisom" podrazumeva da vi posecujete forum a da vas dragi za to ne zna.
    Mom decku takodje smeta i zanimljivo jwe sto ne da ja ne znam sto mu smeta, nego ne zna ni on ili nece da kaze. Rekao je "Pa, smeta mi, eto tako. Ne znam, ali mi smeta."

Guest

Podrazumevano Re: Internet i vasa jaca polovina

ja nemam decka a svi moguci su sa neta... eventualno im je glupa krstarica

Pajper
    Guest

Podrazumevano

Moj sadasnji decko zna da sam na netu kada sam na poslu i da se dopisujem sa par devojaka iz drguih gradova cak i sa jednom iz mog grada... Ali nikada nije komentarisao ni pozitivno ni negativno.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Obzirom da je prostorna distanca 500 i kusur kilometara, moje drage i mene, kako da budem ljubomoran ili da mi smeta sto se penje na jedini pristupacni nacin komuniciranja???

Uostalom, cak i da zivimo zajedno ne bi mi smetalo... Kakva je razlika u tome da li ce preko interneta pricati sa ljudima ili izlaziti na kafu sa drugaricama?

Nisam posesivan, ljubomoran itd. i verujem u ljubav moje lepse polovine...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ne kazem ja da ima nesto lose u "penjanju" na net. Poenta je u tome sto ne razumem zasto nekim momcima to smeta? Zasto je gore pricati sa nekim preko net-a nego recimo izaci u neki kafic, diskoteku, obicnu setnju, bazen itd itd i uzivo pricati sa nekim svejedno da li je ta osoba istog ili suprotnog pola? Ionako se ceo kontakt svodi na obicnu pricu.
    Tebe Inco razumem, ali nisu svi kao ti, pa me zanima sta je problem kod onih kojima to stvarno smeta...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio No Nick
    Ne kazem ja da ima nesto lose u "penjanju" na net. Poenta je u tome sto ne razumem zasto nekim momcima to smeta? Zasto je gore pricati sa nekim preko net-a nego recimo izaci u neki kafic, diskoteku, obicnu setnju, bazen itd itd i uzivo pricati sa nekim svejedno da li je ta osoba istog ili suprotnog pola? Ionako se ceo kontakt svodi na obicnu pricu.
    Tebe Inco razumem, ali nisu svi kao ti, pa me zanima sta je problem kod onih kojima to stvarno smeta...
    hahah.na obicnu pricu... pa kao ne mozes da se naprzis na nekog tako!
    pa nacrtaj im kako da se uloguju na net pa kad vide da nije nishta tesko nece biti ljubomorni

glis
    Guest

Podrazumevano

Nema ljubomore ni zabrane, ali zato uvek voli da virne u moje pisanje. Mozda se jedi u sebi? Pa...

Druga
    Guest

Podrazumevano SAMO ZENSKI FORUM

Iz postovanja prema muzu naravno da bi posecivala samo zenski forum, razmenjivala recepte mozda ili slicno, mada on nije ljubomoran ali svakako da ne bi bilo u redu niti normalno da tako kazem da se ja sad dopisujem sa nekim "drugom" preko Net-a a ovamo udata, mislim poznate su te fore prijateljstvo i sl. znam iz iskustva i mi smo bili "prijatelji" pre braka. Ne(!) meni je moj muz dovoljan za sve i moj slatkis je moj najjbolji i jedini prijatelj drugi me neinteresuju. Mada pomalo volim da kafenisem i tracarim sa zenama iz komsiluka neznam koliko to njemu smeta?
    VOLIM TE VOLIM TE kolacicu i vidimo se sutra.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Naravno da joj...

Citat Original postavio No Nick
    Interesuje me kakav stav imaju vasi muzevi, verenici, momci o tome sto vi posecujete forum i upoznajete virtuelno ljude sirom nase zemlje i sire?
    Da li im smeta i zasto?
    Naravno, mogu i sami muskarci dati odgovor da li im smeta sto njihova lepsa polovina provodi vreme na net-u ili su ravnodusni sto se toga tice.

Trisa
    Guest

Podrazumevano

Do skoro sam posecivala pricaonicu,cisto da ubijem vreme.I mom suprugu to nije smetalo.Njegov komentar je da su ljudi u pricaonici dosta neiskreni,sto je i tacno.Mi smo 19god u braku,i nikada nismo bili ljubomorni.Ne shvatam zasto bi nekom smetalo posecivanje foruma ili sl.SMESNO

Slične teme

1. OGOVARANJE - druga polovina zdravlja
    Autor Iron Lord u forumu Žene
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 13.07.2008., 21:39
  2. Druga polovina Strijelca
    Autor vindex u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.06.2008., 18:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor