Zašto je danas blokiran centar Beograda?

mariobre

Ističe se
Banovan
Poruka
2.138
Koji je razlog da se blokira centar Beograda i pošten narod maltretira ceo dan? Zašto se iživljavaju? Zašto sprečavaju gradjane da obavljaju svoje obaveze? Da li bi im bilo lakše bez građana? Šta se sad rasprodaje?
Kako vi doživljavate ovakvo izdrk@vanje vlasti po svom narodu? Kako ste proveli danasnji dan?
 
Pa jel su morali da izrazavaju podrsku u kneza milosha ulici ceo dan? Nisu mogli negde na dedinje, dzakuzi, kaviar, qrve... Nego blokiran ceo centar grada?

Sloba je prolazio za 5 minuta i pustao se saobracaj odmah...
Stvarno mi ih je pun. Po ceo dan sirene i rotaciona svetla u okolini skupstine kao da je opet rat. U beogradskoj izgazili dzipom neku sirotu devojku na trotoaru. Da ne pominjem sto voze bahato po šinama i upale blinkere, prolaze na crveno...

U Srpskih vladara ispred kockarnice na trotoaru parkiran crni pasat sa blinkerima i stopkom pod soferkom Dokle bre sa bahatošću?

Ulaze sve dublje i dublje u kriminal zbog koga je Đinđić ostao bez glave. Nisu svesni da je svako od njih Đinđić...
 
Poslednja izmena:
nije bio ceo dan nego oko podne
i nije ceo grad nego samo nemanjina
panduri blokirali saobratjaj,bio po jedan mundov na svakih pola metra...ko Solana da dolazi
kolaps ali bash bash pravi je bio pre par nedelja kad su 200 rezervista blokirali nemanijnu sa prolaz svega zivog i tada si svuda morao da se vozish izmedju 3-5 sati..bez preuvelichavanja
problem je u debilitetu dragih nam demokrata na vlasti-imaju onoliku zgradurinu na NBG SIV-lepo zaokruzen sa svih strana shirokim bulevarima i da ih zatvorish kad taj budza dodje moze saobratjaj lako da se preusmeri ALI tada ne bi smo imali ovu temu....i SIV bi barem nechemu koristio...shto uraditi dve stvari korisne za ljude ako nece nishta da im plate za to?
 
ja sam to lagano zaobisao,koju sam srecu imao.............a to je stvarno sramota,prosli put mi je kroz grad trebalo 2 i po sata...........

eto vidis ,a da ste ostali dole u zavicaju presao bi celo selo za 5 minuta i to laganim hodom : i ne bi imao tih problema :mrgreen:,a ako slucajno natrci vuk il medjed tu je uvek svijetlo oruzije :ok:
 

Back
Top