ponovo osvojiti vodoliju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima ovakvih i onakvih ljudi pa i Vodolija. Evo primer mene i moje najbolje drugarice. Starija sam od nje 3 dana. Ja kada jednom prekinem ili prekinu samnom... ma nema tu vise nista. Zatvaram vrata i gotovo. Nema dobrih drugova i slicnih gluposti...
A njen primer je da je 6546187987x kao raskidala sa tim tipom i svaki put kaze ma ne zeli vise da ga cuje, ali je dovoljno da je on cimne na mob i eto nje nazad... I tako evo 4 godine.
E sada treba uci u detaljnu analizu nasih karata da bi videli zasto se nas dve toliko razlikujemo.
Sto se tice muskaraca Vodolija ono sto sam ja mogla da primetim iz nekoliko primera u mojoj okolini je da im je "malo" teze objasniti da je stvarno kraj. I stvarno su nekad vise nego dosadni. Jesu moj znak ali... preteruju... Ja ne bih vracala musku Vodoliju.
 
x3m:
Mozda ste u pravu...Mada ja mislim da sam vredela :?: no on to najbolje zna...znaci da se ne trudim...(mada se on nekad ponasa kao da mu se i dalje svidjam, sta bi to trebalo da znaci)

Neće ti se vratiti!!!! A to što se ponaša tako... :roll: vole oni to... Može ti čak reći i da te "još uvijek voli, samo ne na isti način na koji ti voliš njega" :roll: I kada nađeš nekog novog... lako mu se može desiti da "greškom" okrene tvoj broj... I to zato što "stalno misli na tebe"... Ljubit će ti ruku kada se sretnete... Mahati sa druge strane ulice... Slati piće u kafićima gdje se sretnete... Dijeliti komplimente nemilice.... Ali ne, NEĆE TI SE VRATITI!!!!! :cry:
 
da upravu su ljudi kada kazu, vodolija kada voli stvarno voli cak i prelazi preko nekih stvari za koje bi ljudi mislili da su najgore uvrede, a u stvari i jeste tako, ja sam pustila jednu Vagu, da vidim dokle ce da ide to njegovo vaganje, i na kraju sam rekla ne zovi me vise.....kao sto je neko gore rekao.....onog momenta kada vodolija vidi/shvati da od svega nema nista onda se stvarno sva vrata zatvaraju...ma koliko nas to bolelo.....eto mene licno, stalo mi je do te vage, ali vise nisam mogla da podnesem njegovo ponasanje...paticu jedno vreme i onda cu se vratiti na staro...i pozdrav svim horoskopskim znacima!!!!!!

I ajde vec kad sam na natu....da li vam se ista ispunilo od onoga sto "vam je kazala natalna karta"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top