acevanje u srbiji


Имаш на крстарици, тема Да ли је могуће да овде нема мачевалаца.Пријатељски савет не веруј свему што тамо пише,свет је пун идота.Иначе диван спорт дете га тренира већ седма година.Поздрав !
 
Pozdrav svima. (Ja sam sada prvi put na nekom ovakvom sajtu (gushter koji jedva ima pjma gde je:D.... Elem, koliko sam ja trenutno informisan, postoje klubovi u beogradu (ima i krsha i valjanih klubova) i ima MK Omladinac u Zrenjaninu. U Nishu ne znam ni za jedan klub. Ranij je postojao i MK Dubochica u Leskovcu, i josh jedan u N. Sadu ( imena se ne setjam). Toliko u najkonkretnijem odgovoru na pitanje, za dodatne informacije o sportskom machevanju najbolje vam je da pogledate sajt Macevalackog saveza Srbije (valjda ga imaju). Ne dozvolite da vam razni indijanci prodaju maglu i to za velike pare. Chuvajte se kluba Sv. Djordje. Mozda nije etichki da kvarim choveku posao, ali koliko sam chuo od ljudi -DERE. Za kvalitet onoga shto tjete dobiti za svoj novac ne mogu nishta da tvrdim. nisam trenirao kod njih...mozda trener i nije losh ... (ima oko bar 15tak godina kako sam poslednji put bio u prilici da vidim plodove njegovog trenerskog rada). Ako vas zanima ISTORIJSKO machevanje, bojim se da je to jedini klub koji pruza tu vrstu treninga, pored kluba chiji sam ja chlan odnedavno koji se bavi VOJNOM sabljom... errr ladno ne znam kako se zove klub!!!!?!:hahaha: ali znam da se sistem zove Machevalachki sistem Damnjanovic. za dodatni info potrazite sajt sa kljuchnim rechima: Machevalachki sistem Damnjanovic.
PS: ne zamerite ako sam ovo malo nespretno napisao- nikada nisam koristio komp za komuniciranje sa ljudima do vecheras.:)
 

Back
Top