KAD SE RAZOČARATE U LJUBAV...

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.696
Kako se osećate kada volite nekog dugi niz godina i nakon nekog vremena uvidite da je sve otišlo u tri lepe?
Kad se razočarate u ljubav, kako se osećate? Da li vam to teško pada ili se pomirite sa sudbinom?

EDIT: da li ste previše zahtevni kad su u pitanju partnerski odnosi, odnosno- da li su vaša očekivanja prevelika pa stoga dolazi do razočarenja?
 
Kako se osećate kada volite nekog dugi niz godina i nakon nekog vremena uvidite da je sve otišlo u tri lepe?
Kad se razočarate u ljubav, kako se osećate? Da li vam to teško pada ili se pomirite sa sudbinom?

EDIT: da li ste previše zahtevni kad su u pitanju partnerski odnosi, odnosno- da li su vaša očekivanja prevelika pa stoga dolazi do razočarenja?

:lol: joj koliko pitanja...eto razocarenje puni casu, kad se prelije nema nazad....i tesko pada i tesko se mirim sa sudbinom....jesam zahtevna, ali takva sam i prema sebi....a vise nema razocarenja jer nema ni velikih zahteva....za vikend varijante i ne mora biti savrsen u mnogo cemu.....
 
Kako se osećate kada volite nekog dugi niz godina i nakon nekog vremena uvidite da je sve otišlo u tri lepe?
Kad se razočarate u ljubav, kako se osećate? Da li vam to teško pada ili se pomirite sa sudbinom?

EDIT: da li ste previše zahtevni kad su u pitanju partnerski odnosi, odnosno- da li su vaša očekivanja prevelika pa stoga dolazi do razočarenja?

pu zeka iz daleka

ko popisan....i odem presvucem se i nastavim dalje
 
Slično se i meni dešava... Sad...nadam se da je to nešto stihijski, prolazno...ali s obzirom na trajanje, plašim se da je ipak otišla u tri lepe...
u ljubav se nisam razočarao...ako je ja nemam, ne znači da ne postoji...
Kao i u svemu drugom - i u vezi sam skroman... Nemam velika očekivanja... Ali ako se ni ta mala očekivanja ne ispune, e onda...bedak...

Edit

Još se nisam pomirio, ali sam na izmaku snage...
 
Poslednja izmena:
Kako se osećate kada volite nekog dugi niz godina i nakon nekog vremena uvidite da je sve otišlo u tri lepe?
Kad se razočarate u ljubav, kako se osećate? Da li vam to teško pada ili se pomirite sa sudbinom?

EDIT: da li ste previše zahtevni kad su u pitanju partnerski odnosi, odnosno- da li su vaša očekivanja prevelika pa stoga dolazi do razočarenja?

pa i nemam takve probleme posto su obichno sve komshije gabori tako da ono... :lol:
elem....''krize'' u dugoj vezi ili braku su normalna stvar...nista strashno...
malo se rashladish,pa se opet zagrejes i tako....
osim ako ljubav bas stvarno nestane potpuno....to je onda druga stvar...
 
pa i nemam takve probleme posto su obichno sve komshije gabori tako da ono... :lol:
elem....''krize'' u dugoj vezi ili braku su normalna stvar...nista strashno...
malo se rashladish,pa se opet zagrejes i tako....
osim ako ljubav bas stvarno nestane potpuno....to je onda druga stvar...

Ali, zašto godinama nije bilo tih kriza? Zašto se sad ređaju jedna za drugom? Ima li tu spasa? :neutral:
 

Back
Top