volim te 100 %

100 %

Aktivan član
Poruka
1.178
inspirisan pesmicom u kojoj čika pevač dočarava tugu što ga žena koju je on zavoleo jakoi potpuno- ne voli 100% i ne predaje mu se 100% iz razloga prethodnih ljubavnih jada ili čari...
elem pitanje glasi :
kako se ponašate kad uočite,osetite ili kako već- da vam se dragi/a ne daje 100% jer se već prethodno dao/la nekom drugom ...
kako se borite sa duhovima svoje ili njene/njegove prošlosti
"kako da ti dam ono čega više nema jer već jednom nekom drugom na žalost pogrešnom dato"





eeee šta zna sve dosada da napiše :dash:
 
inspirisan pesmicom u kojoj čika pevač dočarava tugu što ga žena koju je on zavoleo jakoi potpuno- ne voli 100% i ne predaje mu se 100% iz razloga prethodnih ljubavnih jada ili čari...
elem pitanje glasi :
kako se ponašate kad uočite,osetite ili kako već- da vam se dragi/a ne daje 100% jer se već prethodno dao/la nekom drugom ...
kako se borite sa duhovima svoje ili njene/njegove prošlosti
"kako da ti dam ono čega više nema jer već jednom nekom drugom na žalost pogrešnom dato"





eeee šta zna sve dosada da napiše :dash:


dobra tema, brate....:whistling:

e jadno je to kad si sa nekim a ne moze da ti se da tih 100%....
kad su emocije u igri, ne bih to podnela ni sekunde, vrlo je ponizavajuce...
ali, bila sam u toj prici, gde se tip slabo davao zbog duhova iz proslosti....nisam reagovala jer se ni ja nisam davala tih 100%, odgovarala mi povrsnost odnosa....
ali,evo, doziveh da se on poceo otvarati, super je to i krasno, ali meni je trebalo vremena da se na to naviknem....a navikla sam se, druga su pravila igre, i sve je na mestu...divno nam je....:super:
 
inspirisan pesmicom u kojoj čika pevač dočarava tugu što ga žena koju je on zavoleo jakoi potpuno- ne voli 100% i ne predaje mu se 100% iz razloga prethodnih ljubavnih jada ili čari...
elem pitanje glasi :
kako se ponašate kad uočite,osetite ili kako već- da vam se dragi/a ne daje 100% jer se već prethodno dao/la nekom drugom ...
kako se borite sa duhovima svoje ili njene/njegove prošlosti
"kako da ti dam ono čega više nema jer već jednom nekom drugom na žalost pogrešnom dato"





eeee šta zna sve dosada da napiše :dash:

ne postoji 100% nigde.....uvek ima primesa i secanja bivsih ljubavi i bivsih pobeda....a jos cesce poraza.....:)
 
opet nešto na vagu...neće na dobro...:neutral:

nego, ne idem kroz život s duhovima...
dok god ne završim jednu priču - ne počinjem drugu
pa, koliko god je potrebno da traje pauza između njih...
isto očekujem i od "dragog"...
veze mogu biti dovoljno komplikovane i bez nečijeg tereta iz prošlosti...
 
Poslednja izmena:
inspirisan pesmicom u kojoj čika pevač dočarava tugu što ga žena koju je on zavoleo jakoi potpuno- ne voli 100% i ne predaje mu se 100% iz razloga prethodnih ljubavnih jada ili čari...
elem pitanje glasi :
kako se ponašate kad uočite,osetite ili kako već- da vam se dragi/a ne daje 100% jer se već prethodno dao/la nekom drugom ...
kako se borite sa duhovima svoje ili njene/njegove prošlosti
"kako da ti dam ono čega više nema jer već jednom nekom drugom na žalost pogrešnom dato"





eeee šta zna sve dosada da napiše :dash:


Odlicna tema prijatelju!:klap:

Pa jako je bitno da covek pokusa,da da sto je moguce vise.I da se neopterecuje duhovima proslosti,normalno koliko je to moguce.I da primenjuje iskustva iz proslih odnosa,da neponavlja eventualno neke greske koje je cinio u prethodnim odnosima.I uvek ali uvek komunikacija sa partnerom o proslosti,da se stvari rasciste.I ako je moguce da se pokazuje sadasnjoj ljubavi da ti nisi kao njeni bivsi,bivsa i da stoga neprihvatas njenu odnosno njegovu idnetifikaciju sa njenim odnosno njegovim proslim partnerom............
 
Ne kopam po tudjoj proslosti,bas me briga sa kim je bio i koliko i zasto su raskinuli :???:
kakve to veze ima sa mnom
I ne volim kad mi neko prica o bivsim devojkama,cak i ruzno kad prica... :)
 
Odlicna tema prijatelju!:klap:

Pa jako je bitno da covek pokusa,da da sto je moguce vise.I da se neopterecuje duhovima proslosti,normalno koliko je to moguce.I da primenjuje iskustva iz proslih odnosa,da neponavlja eventualno neke greske koje je cinio u prethodnim odnosima.I uvek ali uvek komunikacija sa partnerom o proslosti,da se stvari rasciste.I ako je moguce da se pokazuje sadasnjoj ljubavi da ti nisi kao njeni bivsi,bivsa i da stoga neprihvatas njenu odnosno njegovu idnetifikaciju sa njenim odnosno njegovim proslim partnerom............

ne osporavam mišljenje ...
ali :arrow:
ovime rizikuješ da joj postaneš naporan
a žene to ne vole nikako ali nikako
i to može biti velika greška
 
ne osporavam mišljenje ...
ali :arrow:
ovime rizikuješ da joj postaneš naporan
a žene to ne vole nikako ali nikako
i to može biti velika greška

znam,ali zarad dobre veze,moras da neke stvari irascistis do kraja na pocetku........nekazem da je ubijes u pojam....ali da stavis jasno do znanja da nisi njen bivsi frajer.samo toliko..............:bye:
 
Колико партнера треба неко да промени, па да стигне до неког коме ће дати 5 %? :dash:
Не разумем, како се љубав мери процентима, како се било шта у вези мери процентима?!
И ко држи тај бројач?
 
Колико партнера треба неко да промени, па да стигне до неког коме ће дати 5 %? :dash:
Не разумем, како се љубав мери процентима, како се било шта у вези мери процентима?!
И ко држи тај бројач?

nema uopštenog pravila
sve je individualno i stvar tvog hard diska čitaj srca,mozga (kako god hoćeš)
koliko će čega da podnese ili uspeti da izbriše da mu ne smeta u sledećoj vezi
 
Poslednja izmena:

Back
Top