Mali porblem :rumenko:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dragi incoming,
ako ta dev nema bar 16 godina, ne vredi je ni muvati
i ti sigurno imas pametnija posla sad...idi igraj fudbal, basket, zavrsi domaci
lepo nase babe kazu - sve u svoje vreme

puno te pozdravlja tvoj drug

cika gica
 
Aj ja cu stvarno ozbiljno da odgovorim...

Uh, uh... Ne znam sta da ti kazem, ti bolje znas doticnu od nas, znas sta voli... Znas li? Mislim, poznajes je, nije ona fora, Maja iz VIII 2, a rec sa njom progovorio nisi?
Sprijatelji se sa njom ako to do sada nisi, ali ne previse, da ne postanes "najbolja drugarica". To obicno tako ide. Ili je bar islo "u moje vreme".
 
napisi kredom na zidu zgrade: incoming + _ _ _ _ _ ... e, kako ce to da ih zainteresuje... bar do prve kise... kad se seti samo vas rikan kako je nekada osvajao srca devojcica u skoli... pa posle, kad izadjemo da igramo fudbal, imamo ruski, sledeci cas... i udjemo, svi zajapureni u ucionicu, zaigrali se i cas ruskog uveliko traje i prvi od nas kaze cuvenu recenicu sa losim ruskim akcentom: "Izvinite profesor Nikolajevich, mi zakasnilsja. Igrali futbol."... a taj profesor samo prevrne ocima i kaze... 'idite na mesto... ne mogu da se nerviram vise'...
 
napisi kredom na zidu zgrade: incoming + _ _ _ _ _ ... e, kako ce to da ih zainteresuje... bar do prve kise... kad se seti samo vas rikan kako je nekada osvajao srca devojcica u skoli... pa posle, kad izadjemo da igramo fudbal, imamo ruski, sledeci cas... i udjemo, svi zajapureni u ucionicu, zaigrali se i cas ruskog uveliko traje i prvi od nas kaze cuvenu recenicu sa losim ruskim akcentom: "Izvinite profesor Nikolajevich, mi zakasnilsja. Igrali futbol."... a taj profesor samo prevrne ocima i kaze... 'idite na mesto... ne mogu da se nerviram vise'...

incoming+????????otkad se to ljudi sabiraju?:)
 
Ako mislish da banalne fore mogu da prodju kod nje jer je plavusha, jer je glupa dakle, vech si sve nauchio kako da u zzivotu imash losh odnos sa zzenskom osobom.
Pre svega nauchi da poshtujesh zzene, pa ti neche trebati saveti ovog tipa.
pa kad si vec krenula s tim..onda bar objasni klincu na koji nacin treba da izrazava svoje postovanje..
odnosno sta curi decko treba da kaze..kako prema njoj treba da se ponasa da bi ona skapirala da je on postuje..

reci postuj je.isto je kao i skoci iz aviona bez padobrana

ako ga vec sutiras iz aviona bar mu daj padobran..;)
 
pa kad si vec krenula s tim..onda bar objasni klincu na koji nacin treba da izrazava svoje postovanje..
odnosno sta curi decko treba da kaze..kako prema njoj treba da se ponasa da bi ona skapirala da je on postuje..

reci postuj je.isto je kao i skoci iz aviona bez padobrana

ako ga vec sutiras iz aviona bar mu daj padobran..;)


:p:p:p

Pa ja sam napisao ovako :PLavusha je tako da i banalne fore mogu da prodju ;) zee

A zee znachi zezam se

Ma ralax Bree :)
 
procesljaj malo zenske teme a i ostale teme na kojima masovno pisu zene ..i pokusaj da skapiras na koji nacin zene razmisljaju..pa kad to skapiras onda prokljuvi kako to mozes da upotrebis na svoju uslovno receno korist..

i nemoj da citas savete koje ti daju zene..garant masis..jer ces na taj nacin sebe zarobiti u "just friend" odnosu..koji ne zelis..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top