Maja neće u SNS

Gospođa Gojković želi svoju stranku.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Maja-ipak-nece-kod-Tome.sr.html

Zaista me ova politička scena podceća na brojne dijaloge filma Boj na Kosovu. Svako bi neku svoju krunu.
Kao što vidimo opozicija je klinički mrtva. Nikakve logike nema u ponašanju nekih ljudi.

pa nije luda da ide sa Tomom Sanaderom i Acom Bajaderom kada su u stranku navukli raznorazni olos i sljam poput Pelevica ,pijanog Brane Crncevica ,ludog Olivera Antica,mega- lopova Mirovica i raznorazne druge opskurne likove . Uostalom Maja je jos od pre izbora na Pajticevom platnom spisku pa je sasvim logicno primeceno da su od 2 radikalske stranke ,jos bolje da ih ima 3 na kraju ,jer ce ih to jos vise oslabiti.
 
pa nije luda da ide sa Tomom Sanaderom i Acom Bajaderom kada su u stranku navukli raznorazni olos i sljam poput Pelevica ,pijanog Brane Crncevica ,ludog Olivera Antica,mega- lopova Mirovica i raznorazne druge opskurne likove . Uostalom Maja je jos od pre izbora na Pajticevom platnom spisku pa je sasvim logicno primeceno da su od 2 radikalske stranke ,jos bolje da ih ima 3 na kraju ,jer ce ih to jos vise oslabiti.

Upravo taj deo nalazim izuzetno lošim. Jaka i ujedinjena opozicija je izuzetno bitna u demokratiji. Ne volim ovo cepkanje.
 
Pa normalno da nece,vidi zena da su ljigavci,zamislite coveka tj. necoveka koji izda svog kuma tj. odrekne ga se kakav to ljigavac mora biti,fuj povraca mi se kad vidim takve ljude tipa Nikolic-Vucic,znaci nezavisno u kojoj je ko stranci(ja nisam ni u jednoj,niti sam drzavljanin Srbije,pisem ovo prvenstveno kao covek) ili u obicnom zivotu,izdati kuma za mene licno nema nista gore.Pa ne kaze se dzabe Bog na nebu kum na zemlji,no medutim za ove ljigavce to ne vredi,fujjj.
 
Poslednja izmena:
pa nije luda da ide sa Tomom Sanaderom i Acom Bajaderom kada su u stranku navukli raznorazni olos i sljam poput Pelevica ,pijanog Brane Crncevica ,ludog Olivera Antica,mega- lopova Mirovica i raznorazne druge opskurne likove . Uostalom Maja je jos od pre izbora na Pajticevom platnom spisku pa je sasvim logicno primeceno da su od 2 radikalske stranke ,jos bolje da ih ima 3 na kraju ,jer ce ih to jos vise oslabiti.
Ех, мислим да си рекао сурову истину.

Маја јесте на Пајтићевом платном списку...а и Тома ми је нешто сумњив.:think:
 
Ne mogu da verujem da je došlo vreme da se ja brinem zbog stanja u opoziciji...

Šta ti je život :lol:
Треба сваког нормалног то да брине, али пре свега нас који живимо у Србији.

Слаба опозиција даје могућноствладајућој гарнитури да се понаша крајње неодговорно.
 
Ko može sa radikalima? Ne razumijem radikale nikako.Ponekad mislim da su za psihijatrije.Njihovo poimanje politike, balansa u svijetu,bolesno zaklinjanje na poštenje(zna se svaka ***** o poštenju).Sada kad su se razišli, prljavi veš se iznosi. Razotkrivaju se doušnici,govori se o pronevjeri.Pičkousti napravi onakvu kuću i gala uredi.Da li još ima mladih ljudi istih kvalifikacija da su stekli onakvo bogatstvo.Postoji samo u drugim strankama. (V.Ilić:dash:)
 
Треба сваког нормалног то да брине, али пре свега нас који живимо у Србији.

Слаба опозиција даје могућноствладајућој гарнитури да се понаша крајње неодговорно.

mene brine...ali ipak ne toliko kao i vas... zbog olaksavajuce okolnosti:roll::roll:
 
Gospođa Gojković želi svoju stranku.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Maja-ipak-nece-kod-Tome.sr.html

Zaista me ova politička scena podceća na brojne dijaloge filma Boj na Kosovu. Svako bi neku svoju krunu.
Kao što vidimo opozicija je klinički mrtva. Nikakve logike nema u ponašanju nekih ljudi.

Maja neće u SNS a neću ni ja.
Prebeg iz SRS-a u SNS čine svi oni koji nisu bili u hijerarhijskoj poziciji da muljaju.
Neće biti ni ovde ali oni to još ne znaju.
 

Back
Top