Paznja

andjeosko srce

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
130
Sta je za vas uopste paznja?Da li je vasa voljena osoba pazljiva?Koliko paznje posvecujete voljenoj osobi?Mislite li da trebate vise paznje posvecivati voljenoj osobi ali niste u mogucnosti?Da li je voljenu osobu i koliko cesto iznenadite npr.cvetom,cokoladom,bilo cime?Da pocnem prva,ali naglasavam da ovde nisam tema JA!:bye:Moj decko je totalno nepazljiv:thumbdown:,ukazujem mu na to svakoga dana ali on jednostavno ne reaguje!:confused:
 
Sta je za vas uopste paznja?Da li je vasa voljena osoba pazljiva?Koliko paznje posvecujete voljenoj osobi?Mislite li da trebate vise paznje posvecivati voljenoj osobi ali niste u mogucnosti?Da li je voljenu osobu i koliko cesto iznenadite npr.cvetom,cokoladom,bilo cime?Da pocnem prva,ali naglasavam da ovde nisam tema JA!:bye:Moj decko je totalno nepazljiv:thumbdown:,ukazujem mu na to svakoga dana ali on jednostavno ne reaguje!:confused:

cim ti smeta ,,menjaj,mislim ili decka ili svoja ocekivanja.
 
Nije paznja ..cokolada..cvet..i slicno..to je manifestacija paznje..gest..poklon.Paznja je nacin zivota..pre svega postovanje onoga koga volis i cenis..na koga mislis...kada mislis pozitivno prema njemu ,.kada cinite da se oseca uz tebe prijatno..opusteno i zadovoljno.Kada zna da si uz njega..kada ga nasmejes...cokoladu,parfem i ostalo..mogu sebi i sama da kupim.ali kada zna jel pricam da zelim da odemo na pozorisnu predstavu pa kupi karte i stavi na sto..i izazove moju radost i osmeh..to je paznja..ili uradi i napravi nesto samo za mene svojim rukama..to je paznja..jer je dok je to radio mislio na mene..ali ja sam valjda i previse romanticna pa me bocice sa parfemima..cokolade i slicno ne uzbudjuju previse..
 
Poslednja izmena:
Rano ste pocele danas... :)

@tema Previse paznje gusi...sasvim je dovoljno da je neko lepo vaspitan i dzentlmen
Ne mora da me drzi kao malo vode na dlanu
 
Pa decka mozda i nemozes mnogo promeniti ali sebe mozes, promeni nesto kod sebe i ne opterecuj se time, daj ( pruzi de ) i ti njemu malo paznje , a sto se tvojih promena tice pocni od potpisa :)


ps ja sam veoma pazljiva :lol:

Potpis je cisto fore radi,prepoznatljiv i provokativan u mom stilu...:bye:

Ja sam veoma pazljiva ali ocekujem bar zrno paznje da znam da je nekome stalo!:bye:
 
Paznja...hmmm...volim paznju da dajem i da je dobijam...pogotovo sitna mi znaci...i mogu da se pohvalim da smo zaista pazljivi jedan prema drugome...osim kad leti perje...hihihi....nekako, znamo sta onaj drugi voli i kojim sitnicama ce se najvise obradovati u nekom trenutku, ako je tuzan ili sl.....ma, to su trenuci kad covek ponovo dozivi ONO...i raduje me sto se to cesto desava....
 
Nije paznja ..cokolada..cvet..i slicno..to je manifestacija paznje..gest..poklon.Paznja je nacin zivota..pre svega postovanje onoga koga volis i cenis..na koga mislis...kada mislis pozitivno prema njemu ,.kada cinite da se oseca uz tebe prijatno..opusteno i zadovoljno.Kada zna da si uz njega..kada ga nasmejes...cokoladu,parfem i ostalo..mogu sebi i sama da kupim.ali kada zna jel pricam da zelim da odemo na pozorisnu predstavu pa kupi karte i stavi na sto..i izazove moju radost i osmeh..to je paznja..ili uradi i napravi nesto samo za mene svojim rukama..to je paznja..jer je dok je to radio mislio na mene..ali ja sam valjda i previse romanticna pa me bocice sa parfemima..cokolade i slicno ne uzbudjuju previse..
:ok::)Ne bih ništa da dodajem,lepo rečeno.:cmok:
 
Sta je za vas uopste paznja?Da li je vasa voljena osoba pazljiva?Koliko paznje posvecujete voljenoj osobi?Mislite li da trebate vise paznje posvecivati voljenoj osobi ali niste u mogucnosti?Da li je voljenu osobu i koliko cesto iznenadite npr.cvetom,cokoladom,bilo cime?Da pocnem prva,ali naglasavam da ovde nisam tema JA!:bye:Moj decko je totalno nepazljiv:thumbdown:,ukazujem mu na to svakoga dana ali on jednostavno ne reaguje!:confused:

Paznja je kad se seti(m) da kupi(m) mi(u) omiljeni slatkis ili novine.
Paznja je kad me iznenadi kupovinom necega sto nam treba a da mi ne kaze
Paznja je kad umesto mene uradi nesto u kuci
Paznja je kad mi nenadano pokloni cvece, sto se retko desava, ali se ponekad i desi
Paznja je kad mu kupim ono sto mu treba jer on o tome ne misli

Pazljiva sam, a mislim da je i mm pazljiv na svoj nacin
 
Sta je za vas uopste paznja?Da li je vasa voljena osoba pazljiva?Koliko paznje posvecujete voljenoj osobi?
da te neko slusa sta pricas, da razmislja o tebi i tvojim potrebama cak i kad su nezavisne od njegovih (i obrnuto) i da cini za tebe simpa sitnice koje ti znace... neko nekom kuva jutarnju kafu i donosi u krevet, neko nekog ceska kad god se gledaju filmovi, neko nekom sprema palacinke sa orasima i eurokremom jer ovaj bas to voli... a mi?
mi radimo sve to i jos mnogo drugih stvari...:heart:
 
Moj dečko nije u fazonu čokolada i cveća .... čak se ni preterano ne pokazuje sa poklonima .... ali zato ne preza da mi po nekoliko puta dnevno kaže da me voli.

Svako je pažljiv na neki svoj način ..... i to pokazuje drugačije ..... Bitno je da se medju partnerima bliskost oseća ... ništa tu bitnije cvet ne može da promeni.
 
Moj dečko nije u fazonu čokolada i cveća .... čak se ni preterano ne pokazuje sa poklonima .... ali zato ne preza da mi po nekoliko puta dnevno kaže da me voli.

Svako je pažljiv na neki svoj način ..... i to pokazuje drugačije ..... Bitno je da se medju partnerima bliskost oseća ... ništa tu bitnije cvet ne može da promeni.

pa to je super
a i ne koshta puno:mrgreen:
 
pazljiv je neko kad te zaista saslusa, kad mu kazes sta ti smeta i on pocinje da to menja..
pazljiv je kad ume da te ponekad (ali, ponekad) iznenadi nekom sitnicom, recju..

..sve ima svoju meru, i dok preteruje s paznjom, ume da bude uzasno uzasno.
 
Pažnja je kad se probudi, ranije pa skuva kafu i donese u krevet, kad ne lupka
vratima dok popodne dremkaš, kad se seti da te obraduje pa proširi veš umesto
tebe.....kad ide sa tobom na pijac pa nosi one kese umesto tebe....i masa
takvih stvari...a što reče Kuca...čokoladu, parfem i te gluposti sam mogla da
kupim i pre njega.....znači nije pažnja u materijalnom smislu, pažnja je u
poštovanju nečije ličnosti....i činjenju nekih stvari koje će ti olakšati a time i
ulepšati zajednički život.......:think:
 
Pažnja je kad se probudi, ranije pa skuva kafu i donese u krevet, kad ne lupka
vratima dok popodne dremkaš, kad se seti da te obraduje pa proširi veš umesto
tebe.....kad ide sa tobom na pijac pa nosi one kese umesto tebe....i masa
takvih stvari...a što reče Kuca...čokoladu, parfem i te gluposti sam mogla da
kupim i pre njega.....znači nije pažnja u materijalnom smislu, pažnja je u
poštovanju nečije ličnosti....i činjenju nekih stvari koje će ti olakšati a time i
ulepšati zajednički život.......:think:

Divno receno! Ali gde ovde tako nesto pronaci?! :think:
 

Back
Top