Ljubav ne zna za godine

Zvezdana_prashina

Zainteresovan član
Poruka
113
Verujem da ste upoznati sa novim trendom u svetu,koji se poput cunamija rasirio po Evropi i dosao i do nas. Naime,radi se o tome da sve vise sredovecnih,bogatih i poznatih muskaraca,setaju ili se zene znatno mladjim devojkama od sebe(Donald Tramp,Majkl Daglas,pokojni Pavaroti...) Trend su prihvatile i mocne, poznate zene iz svetskog dzet seta koje za partnere biraju znatno mladje,zgodne muskarce,sto ne znaci da su im samo zigoli:lol:
Sta vi mislite o tome i kako reagujete na to ukoliko toga ima u vasoj okolini,npr. Starija zena-mladji muskarac i stariji muskarac mladja zena? (Podrazumevam veliku razliku u godinama,npr 20 i vise godina):cmok:
 
njima je dosadno pa lansiraju "trend"...ja sa 30 mogu da zamislim devojku stariju max. 4god od mene ili max 6god. mladju...sve ostalo je u mom mozgu u domenu "JAZ GENERACIJA"....

licno mi je fuj...ebote Aston Kucer i Demi Mur....i cerka prisluskuje kevu kako je mladi pastuv dere...BLJAK...ma bolest mozga
 
Verujem da ste upoznati sa novim trendom u svetu,koji se poput cunamija rasirio po Evropi i dosao i do nas. Naime,radi se o tome da sve vise sredovecnih,bogatih i poznatih muskaraca,setaju ili se zene znatno mladjim devojkama od sebe(Donald Tramp,Majkl Daglas,pokojni Pavaroti...) Trend su prihvatile i mocne, poznate zene iz svetskog dzet seta koje za partnere biraju znatno mladje,zgodne muskarce,sto ne znaci da su im samo zigoli:lol:
Sta vi mislite o tome i kako reagujete na to ukoliko toga ima u vasoj okolini,npr. Starija zena-mladji muskarac i stariji muskarac mladja zena? (Podrazumevam veliku razliku u godinama,npr 20 i vise godina):cmok:

sve parove koje pominjes su neprirodne kombinacije jer jedna strana ima enormno novca a druga strana enormno voli da trosi novac....ako postoji ljubav a ne interes bezrezervno podrzavam svaku opciju nevezano za razliku u godinama partnera.....:super::super:
 
Verujem da ste upoznati sa novim trendom u svetu,koji se poput cunamija rasirio po Evropi i dosao i do nas. Naime,radi se o tome da sve vise sredovecnih,bogatih i poznatih muskaraca,setaju ili se zene znatno mladjim devojkama od sebe(Donald Tramp,Majkl Daglas,pokojni Pavaroti...) Trend su prihvatile i mocne, poznate zene iz svetskog dzet seta koje za partnere biraju znatno mladje,zgodne muskarce,sto ne znaci da su im samo zigoli:lol:
Sta vi mislite o tome i kako reagujete na to ukoliko toga ima u vasoj okolini,npr. Starija zena-mladji muskarac i stariji muskarac mladja zena? (Podrazumevam veliku razliku u godinama,npr 20 i vise godina):cmok:

:whistling: missim kad mi bude trebao samo sex u tajnovitosti moje gajbe, cu da nadjem nekoga mladjeg....narafski....
ma materijalno je uzelo maha, tako nam i treba.....uzimala-davala, sve se svodi na to...on lovu, ona mladost, ona lovu on mladost.....eto, misle da su kupili ljubav.....:whistling:
 
Jedno stoji...muskarci koji nemaju love su iskompleksirani, pogotovu oni koji smatraju da moraju da obezbede zenu....
Ako je zena pri tome jos lepa, pametna i ume da zaradjuje....:roll: veza se pretvara u pakao...muskarac je fokusiran samo na neimastinu a zenu zapostavlja ili je cek ponizaje....zato zene biraju starije koji ima love na pretek, tretira je kao kraljicu, ne briga ga sta ona inace radi ( da li ima ljubavnika ), njemu je bitno da ima trofej pored sebe a ona ima svu svoju slobodu, lovu i uziva....

Ne osudjujem uopste takve devojke...kako se ko snadje....
 
Mislite da je nemoguce da se dvoje vole bez interesa,da su skromnih primanja i ona i on ( tj ni jedan ni drugi nisu zajedno iz interesa) a da su zajedno uprkos razlici u godinama-i to npr velikoj razlici u godinama. Pisite...Veoma je diskutabilna tema :whistling: :ok:
 
lichno,ne bih mogla da budem sa nekim ko je mladji od mene vise od godinu dve,a pogotovo sa nekim ko je stariji od mene vise od recimo.....8....
i tih 8 je ono....
Stariji je od mene 6 godina...skoro 7....i to mi dosta...fala...
ne bih mogla sa nekim matorcem koji ima npr...50....uh...fuj....
bilo bi ono..."tata...ovaj,mislim ljubavi...videla sam lepe jastuchice u eurosalonu,sta mislis da kupimo neki?" :lol:
al boli me uvo ko je s kim...njihova stvar....
 
Verujem da ste upoznati sa novim trendom u svetu,koji se poput cunamija rasirio po Evropi i dosao i do nas. Naime,radi se o tome da sve vise sredovecnih,bogatih i poznatih muskaraca,setaju ili se zene znatno mladjim devojkama od sebe(Donald Tramp,Majkl Daglas,pokojni Pavaroti...) Trend su prihvatile i mocne, poznate zene iz svetskog dzet seta koje za partnere biraju znatno mladje,zgodne muskarce,sto ne znaci da su im samo zigoli:lol:
Sta vi mislite o tome i kako reagujete na to ukoliko toga ima u vasoj okolini,npr. Starija zena-mladji muskarac i stariji muskarac mladja zena? (Podrazumevam veliku razliku u godinama,npr 20 i vise godina):cmok:
Mislim da je OK.... i sama si stavila takav naslov da ljubav ne zna za god.
 

Back
Top