Još bolji predlog za "crnu listu"

al bundy

Legenda
Poruka
63.981
Evo vec je kolega Aleksandar otvorio temu povodom ideje koja se vec duze vreme cuje (tj. od priznanja ) o nekim politickim i ekonomskim sankcijama prema vladajucem rezimu u Crnoj Gori tj. stavljanje njegovih celnika na neke Crne liste ,po US modelu .
Sama ideja nije losa ali realno nece mnogo naskoditi namerenoj ciljnoj grupi ,a gotovo sigurno nece doneti nikakvu korist nama gradjanima Srbije .
Zato bi bilo najbolje da primenimo potpuno obrnut princip od onog americkog i da sankcionisemo obican , prost crnogorski narod ukljucujuci i nejac ,a ne rezim ,posto su ovi prvi veca mnogo veca potencijalna opasnost za nasu grbacu i budzet.
Mislim nece Milov i Svetov sin sigurno doci u Srbiju na studije i lecenje ,dok ce neki gologuzan iz fuckin Berana i slicne vukojebine jedva docekati da se dovuce ovde i jos ce da mi sere kako je on najveci Srbin i citira Njegosa ,i jos ce ***** o cojstvu i junastvu ,casnim precima i svijetlom oruziju ,poserem im se na njih .
Takodje ne treba praviti razliku ni kojoj etnickoj grupi tj. kako se izjasnjavaju oni tamo dole ,ali posebno treba obratiti paznju na one koji su bili za zajednicku drzavu posto sto vise Crnogorac sere da voli Srbiju, veca je opasnost da nam sutra ovde osvane sa pola plemena na drzavnoj sisi .
Zato sankcije za obican,nevin und goloruki narod ,a ne za rezim :ok:
 
Evo vec je kolega Aleksandar otvorio temu povodom ideje koja se vec duze vreme cuje (tj. od priznanja ) o nekim politickim i ekonomskim sankcijama prema vladajucem rezimu u Crnoj Gori tj. stavljanje njegovih celnika na neke Crne liste ,po US modelu .
Sama ideja nije losa ali realno nece mnogo naskoditi namerenoj ciljnoj grupi ,a gotovo sigurno nece doneti nikakvu korist nama gradjanima Srbije .
Zato bi bilo najbolje da primenimo potpuno obrnut princip od onog americkog i da sankcionisemo obican , prost crnogorski narod ukljucujuci i nejac ,a ne rezim ,posto su ovi prvi veca mnogo veca potencijalna opasnost za nasu grbacu i budzet.
Mislim nece Milov i Svetov sin sigurno doci u Srbiju na studije i lecenje ,dok ce neki gologuzan iz fuckin Berana i slicne vukojebine jedva docekati da se dovuce ovde i jos ce da mi sere kako je on najveci Srbin i citira Njegosa ,i jos ce ***** o cojstvu i junastvu ,casnim precima i svijetlom oruziju ,poserem im se na njih .
Takodje ne treba praviti razliku ni kojoj etnickoj grupi tj. kako se izjasnjavaju oni tamo dole ,ali posebno treba obratiti paznju na one koji su bili za zajednicku drzavu posto sto vise Crnogorac sere da voli Srbiju, veca je opasnost da nam sutra ovde osvane sa pola plemena na drzavnoj sisi .
Zato sankcije za obican,nevin und goloruki narod ,a ne za rezim :ok:
A šta fali za sankcije i za narod i za režim? ;)
 
I ja kazem...

Treba otimati sirotinji i davati bogatima.


----------------
Now playing: Eric Clapton & Lenny Kravitz - All Along The Watch Tower
via FoxyTunes
superhik4ch0.jpg

naravno :ok:
 
Samo bih im ukinuo dvojno drzavljanstvo nista vise i kada bi uzimali Srpsko morali bi da kazu Crna Gora je ***** od zemlje i mrzim sve narode koji mrze Srbiju!! Morali bi da i Srbi i Crnogorci odluce koju zemlju vise vole i onda Crnogorcima kao strancima naplacivati skolarinu!!
 
Evo vec je kolega Aleksandar otvorio temu povodom ideje koja se vec duze vreme cuje (tj. od priznanja ) o nekim politickim i ekonomskim sankcijama prema vladajucem rezimu u Crnoj Gori tj. stavljanje njegovih celnika na neke Crne liste ,po US modelu .
Sama ideja nije losa ali realno nece mnogo naskoditi namerenoj ciljnoj grupi ,a gotovo sigurno nece doneti nikakvu korist nama gradjanima Srbije .
Zato bi bilo najbolje da primenimo potpuno obrnut princip od onog americkog i da sankcionisemo obican , prost crnogorski narod ukljucujuci i nejac ,a ne rezim ,posto su ovi prvi veca mnogo veca potencijalna opasnost za nasu grbacu i budzet.
Mislim nece Milov i Svetov sin sigurno doci u Srbiju na studije i lecenje ,dok ce neki gologuzan iz fuckin Berana i slicne vukojebine jedva docekati da se dovuce ovde i jos ce da mi sere kako je on najveci Srbin i citira Njegosa ,i jos ce ***** o cojstvu i junastvu ,casnim precima i svijetlom oruziju ,poserem im se na njih .
Takodje ne treba praviti razliku ni kojoj etnickoj grupi tj. kako se izjasnjavaju oni tamo dole ,ali posebno treba obratiti paznju na one koji su bili za zajednicku drzavu posto sto vise Crnogorac sere da voli Srbiju, veca je opasnost da nam sutra ovde osvane sa pola plemena na drzavnoj sisi .
Zato sankcije za obican,nevin und goloruki narod ,a ne za rezim :ok:

Ma nisu Crnogorci veliki ko Francuska njih je isti broj u vlasti ko i u opoziciji ,mrtva trka ko je brojniji.:rotf:
 
pa nemam pojma ovi nasi na TVu pricaju da je ogromna vecina Crnogoraca protiv odluka Milove vlasti (valjda smo ih mi iz Srbije birali ?),al slazem se da sve mi to sankcionisemo bez diskriminacije :mrgreen:

Nego kako nego sankcionisati !
Ogromna vecina je bila i za zajednicku drzavu pa su vas prevarili ;) :lol:

----------------
Now playing: Atomsko Skloniste - Infarkt
via FoxyTunes
 
Evo vec je kolega Aleksandar otvorio temu povodom ideje koja se vec duze vreme cuje (tj. od priznanja ) o nekim politickim i ekonomskim sankcijama prema vladajucem rezimu u Crnoj Gori tj. stavljanje njegovih celnika na neke Crne liste ,po US modelu .
Sama ideja nije losa ali realno nece mnogo naskoditi namerenoj ciljnoj grupi ,a gotovo sigurno nece doneti nikakvu korist nama gradjanima Srbije .
Zato bi bilo najbolje da primenimo potpuno obrnut princip od onog americkog i da sankcionisemo obican , prost crnogorski narod ukljucujuci i nejac ,a ne rezim ,posto su ovi prvi veca mnogo veca potencijalna opasnost za nasu grbacu i budzet.
Mislim nece Milov i Svetov sin sigurno doci u Srbiju na studije i lecenje ,dok ce neki gologuzan iz fuckin Berana i slicne vukojebine jedva docekati da se dovuce ovde i jos ce da mi sere kako je on najveci Srbin i citira Njegosa ,i jos ce ***** o cojstvu i junastvu ,casnim precima i svijetlom oruziju ,poserem im se na njih .
Takodje ne treba praviti razliku ni kojoj etnickoj grupi tj. kako se izjasnjavaju oni tamo dole ,ali posebno treba obratiti paznju na one koji su bili za zajednicku drzavu posto sto vise Crnogorac sere da voli Srbiju, veca je opasnost da nam sutra ovde osvane sa pola plemena na drzavnoj sisi .
Zato sankcije za obican,nevin und goloruki narod ,a ne za rezim :ok:

Ovo bi stvarno moglo da funkcioniše.
Da budemo malo kao Ameri - ubijamo vas radi vašeg dobra :lol:
 
pa da mislim kad mogu Ameri mozemo i mi , ionako je Bota napujdao svoje pasce Jeremica u poslednje vreme, da laje i rezi kao da smo u najmanju ruku nuklearna sila sa 50 miliona stanovnika , pa sto da ne iskoristimo dok Vucina ima teranje i malo se istresamo na verolomnim brdjanima , naravno bez ubijanja :D
 
Kad bi je kako ispeglali bila bi veca i od Francuske... :mrgreen:
:hahaha:
a to je princip kad i u Bosni kažu da su na vreme kopali sad bi već iskopali one Piramide:mrgreen:...ili o hrvatskih 1000km obale:mrgreen:...ili o SrBskoj ratnoj mornarici:mrgreen: ili o makedonskom Aleksandru velikom:mrgreen: itd......ma dajte ljudi:cool:...svi smo mi jad i beda:(...kad se setim da smo nekad za Čehe govorili da su sirotinja...jao bre pa ako tako nastavimo da se "busamo u prsa" bit ćemo i za Rumuniju uskoro sirotinja:sad2:...svi nas prešišali al bitno da i dalje balkanske plemenske patriJote i dalje l@ju li ga l@ju:evil:...a vetar nosi:mrgreen: i vreme prolazi:eek:
:dash::dash::dash:
 
:hahaha:
a to je princip kad i u Bosni kažu da su na vreme kopali sad bi već iskopali one Piramide:mrgreen:...ili o hrvatskih 1000km obale:mrgreen:...ili o SrBskoj ratnoj mornarici:mrgreen: ili o makedonskom Aleksandru velikom:mrgreen: itd......ma dajte ljudi:cool:...svi smo mi jad i beda:(...kad se setim da smo nekad za Čehe govorili da su sirotinja...jao bre pa ako tako nastavimo da se "busamo u prsa" bit ćemo i za Rumuniju uskoro sirotinja:sad2:...svi nas prešišali al bitno da i dalje balkanske plemenske patriJote i dalje l@ju li ga l@ju:evil:...a vetar nosi:mrgreen: i vreme prolazi:eek:
:dash::dash::dash:

I umesto da se takmičimo koja od zemalja će da ima bolji standard, da ima uspešnije sportiste, da ima razvijeniju ekonomiju, rejting u svetu, mi se bavimo glupostima već godinama.
Ja kažem, niko nam nije kriv, sve smo sami zaradili :dash:
 

Back
Top