jos jedna glupa tema!!!!kojoj ovde nije mesto

dakle....koje?!

  • "rejbanke"

  • "lenonke"


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:eek:

ja za sto i nekoliko, u Splitu....

inace sam zaljubljena u lenonke,
ali su mi jako nezgodne - samo u odredjeno doba dana su ok, u svakom drugom je sunce pod uglom kojim pada u oci :otkacio:

meni su lenonke ok. mada, ove rejbanke su bile u to vreme nesto popularne pa sam ih uzela
kada sam imala 12 godina..uglavnom, lenonke nosim samo kada idem u grad po
danu. cuvam ih :)
 
:eek:

ja za sto i nekoliko, u Splitu....

inace sam zaljubljena u lenonke,
ali su mi jako nezgodne - samo u odredjeno doba dana su ok, u svakom drugom je sunce pod uglom kojim pada u oci :otkacio:

ja sam ih kupila pre neki dan...ALi mi ne stoje nimalo,zaista...:neutral::neutral::roll::hahaha:

Zelim da nadjem one ogromne,sto je imala Janis joplin..:neutral: Znas na koje mislim?

@Nodi-Dosadna si vise..samo tr00 pa tr00...
 
82691.jpg

kao ove sto nosi u sredini....
posto se ipak pricha o naochaLima..
 
ja sam ih kupila pre neki dan...ALi mi ne stoje nimalo,zaista...:neutral::neutral::roll::hahaha:

Zelim da nadjem one ogromne,sto je imala Janis joplin..:neutral: Znas na koje mislim?

@Nodi-Dosadna si vise..samo tr00 pa tr00...

Ovaj STA JE S' GLAVOM..?:cool:
Do sada bi svako shvatio da to pisem iz zezanja,
a i uvek je pod navodnicima...
(a u neku ruku iz podsmeha osobama koje tako zaista pricaju...):thumbdown:
Sada sam morala J da naglasim jer ce se naci opet neko pametan da prokomentarise i to...
 
meni su lenonke ok. mada, ove rejbanke su bile u to vreme nesto popularne pa sam ih uzela
kada sam imala 12 godina..uglavnom, lenonke nosim samo kada idem u grad po
danu. cuvam ih :)

ja sam rejbanke uzela jer jedine nisu imale okvire od ponudjenih....
ovakve, samo crvenkasto-smedje nijanse

l_0rb3359__003_8g.jpg


ja sam ih kupila pre neki dan...ALi mi ne stoje nimalo,zaista...:neutral::neutral::roll::hahaha:

Zelim da nadjem one ogromne,sto je imala Janis joplin..:neutral: Znas na koje mislim?

@Nodi-Dosadna si vise..samo tr00 pa tr00...

mhm, mada meni te ne bi stajale....imam malu glavu i jako kratku kosu....poklopile bi me skroz :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top