FATALNE CURE

Šta mislite ili možda znate,da li još uvek postoje cure za kojima se da kažemo ludi,gine itd....Ranije se to i dešavalo,mada u zadnje vreme sve slabije,jel zna neko priču te vrste i li neku curu za kojom lude muški deo populacije a možda i ženski.
Poz.!!!

Znam, ubio se zbog fatale:(, proganjala ga je, bila opsesivna, a lenja,
on zarađuje, ona ne, i pored toga decu šalje kod babe i dede na
čuvanje...i nije izdržao.
 
da...znao sam jednu zbog koje je momak izvrsio samoubojstvo




nije ona bila fatalna, nego je on bio kreten sto se ubio zbog sta-neuzvracene/zavrsene ljubavi? ne mogu da razumem da neko sebi oduzme zivot zbog druge osobe, a da pri tome nema dijagnozu...."fatalno" samo oznacava osobu koja ume vesto da koristi svoje kvalitete, ili pak da barata slabostima drugih ljudi
 
Znam, ubio se zbog fatale:(, proganjala ga je, bila opsesivna, a lenja,
on zarađuje, ona ne, i pored toga decu šalje kod babe i dede na
čuvanje...i nije izdržao.

Mислим, знам да звучим сад безобрзирно, али ШТА то он ''није издржао''?
Ако није био спосбан да издржи терет живота - онда уопште нам везе поред какве жене је био - јендостанвно је био слабијег кова.
А кривити трећу особу за нечије самоубиство - то је апсурдно!
И други људи имају лење жене које нису зарађивале и чија су деца била код бабе и деде - па се нису убијали, него су свој живот средили на другачији начин.
Овако - јер је она слала децу код бабе и деде (као, јадна деца) он се лепо убио - и оставио децу заувек да буду јадна ем што осташе без оца, ем што их је отац свесно напустио на тај начин!

Извини, јако сам осетљива на питања самоубиства, па бурно реагујем.
 
Šta mislite ili možda znate,da li još uvek postoje cure za kojima se da kažemo ludi,gine itd....Ranije se to i dešavalo,mada u zadnje vreme sve slabije,jel zna neko priču te vrste i li neku curu za kojom lude muški deo populacije a možda i ženski.
Poz.!!!

Riba sto radi na autobusku prodaje karte. Ima 3 saltera svi idu na njen... eto to jedino, nsita drugo.
 

Back
Top