STAR WARS

Da li Vam se svida ovaj film?

  • Fantastican

  • Da

  • Onako

  • Ne

  • Grozno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
4-simpatichno
5-mozda i najbolji
6-po meni najbolji
1- wtf????
2-smor i glupost
3-i dalje glupost ali malo manji smor do NOOOOOOOOOOOOU! od tada na prequele gledam kao parodiju...neshto kao Spaceballs
 
pa 'vako...
taj serijal stvarno retko ko da nije gledao...
osim mene..do pre 2 godine:mrgreen:
naravno da sam cula za njega, naranvo da sam znala o cemu se radi
i naravno da sam u prolazu... onako...par puta pogledala po neki deo iz svakog filma
a onda
tanananaaaa
otkrovenje
prikazivao se serijal za neku novu godinu na" film +" kanalu
(posle su malo i udavili sa tim)
i ja sela i odgledala
ostalo je istorija...postala sam big fan..
(malo zakasneli..ali bolje ikad nego nikad)
ne odvajam serijal, posmatram ga kao celinu
mislim..mogli bi njega sada da seckamo i izvcemo na sitna creva..
ali me nesto mrzi..
 
Film jeste legendaran , tu nema price . Losa strana filma je sto je on probio led i postao po meni prvi pravi blokbaster , film koji su Amerikacni dugo cekali i koji je uslovio neke potonje tendencije i kretanja u svetskoj kinematografiji .
Medjutim za razliku od vecine slicnih vecinom neuspesnih potonjih ostvarenja ovaj film je stvorio citavu jednu malu subkulturu i na tome Lukasu treba stvarno skinuti kapu . Saundtrek Dzona Vilijamsa je takodje nezaboravan , po meni njegov najbolji ...
 
Star Wars filmovi jesu stvorili celu jednu subkulturu..mozda i vishe nego Star Trek
znachi pored prva i ostala 3 filma koji chine snovu tu je i ceo expanded universe koji pored filmova chine animirane serije,stripovi,video igre i knjige
tuzno je to shto neke od gorepomenutih su neuporedivo bolji spinoff-ovi od poslednja 3 filma
 
Star Wars svakom treba da ostane urezan u mozgu do kraja zivota...
Jest da je Lukas prolupao kod novijih delova sa onima glupim idejama i
glupim svedskim glumcem...
Znate kako kazu i Dart Vejder je otac mladom Skajvokeru i svaki otac voli svog sina,
samo sto je ovaj svom odsekao ruku...
 
Peti je najbolji,naravno da volim Star Wars,rijetko ko ih ne voli.

:bye:

Mada, ne bih mogao baš da kažem da ih ne volim... jer nisam ni jedan odgledao... a hteo sam... bejaše ono skoro na RTS-u i počeo sam da gledam, ali onda ubaciše neke kengure što govore i štatijaznam i tu me malo poremetiše i ne odgledah... Da sam imao priliku pre nekih 7-8 godina da ga gledam, kad sam bio ozbiljan zaluđenik za SF i 'svemir', verovatno bi bila drugačija priča... Ovako, verovatno ih neću ni odgledati... Isto kao što nisam gledao E.T.-a... nije da nisam želeo... ali sad bi već bilo bezveze gledati ga... Isto kao kad bih ponovo gledao Nindža Kornjače... što sam isto probao pre ~mesec dana, ali sam ubrzo shvatio da je besmisleno i da treba da ostanu tamo gde i jesu... u lepom sećanju...
 
Odličan serijal filmova,samo je sada fora kad neko hoće da ga gleda od početka prvo gleda najnovije sa extra efektima pa onda one stare,drug mi je nedavno dao onaj serijal crtanih nije loš zanimljivi su likovi, inače omiljeni lik mi je Darth Vader koji je vama?
 
:bye:

Mada, ne bih mogao baš da kažem da ih ne volim... jer nisam ni jedan odgledao... a hteo sam... bejaše ono skoro na RTS-u i počeo sam da gledam, ali onda ubaciše neke kengure što govore i štatijaznam i tu me malo poremetiše i ne odgledah... Da sam imao priliku pre nekih 7-8 godina da ga gledam, kad sam bio ozbiljan zaluđenik za SF i 'svemir', verovatno bi bila drugačija priča... Ovako, verovatno ih neću ni odgledati... Isto kao što nisam gledao E.T.-a... nije da nisam želeo... ali sad bi već bilo bezveze gledati ga... Isto kao kad bih ponovo gledao Nindža Kornjače... što sam isto probao pre ~mesec dana, ali sam ubrzo shvatio da je besmisleno i da treba da ostanu tamo gde i jesu... u lepom sećanju...

pa ne bih bas star wars uporedjivala sa et-om..kome je vreme proslo
a ni sa filmovima koje zelis da zadrzis u lepom secanju negledajuci ih
(ko ja bas celika..naseg...)
ja sam ih gledala sa ogrooomnim zakasnjenjem
(od nekih tridesetak godina..:)))) )
i u celini...svidjaju mi se
mislim da taj serijal definitivno spada u must se..
taj i Niko jedan, dva i tri :))))
 
Odličan serijal filmova,samo je sada fora kad neko hoće da ga gleda od početka prvo gleda najnovije sa extra efektima pa onda one stare,drug mi je nedavno dao onaj serijal crtanih nije loš zanimljivi su likovi, inače omiljeni lik mi je Darth Vader koji je vama?

ja volim anakina,ali volim i i obi vana,mada mu je starost unistila mozak.:whistling:
 
Obožavam Star Wars,al više volim one starije delove...i glumci su bolji.
Snimljeni su krajem 70-ih valjda,a tada još nije bilo specijalnih efekata &co:)
0_61_488395_starwars.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top