After break up

Poruka
15.196
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?




Pozdrav Lady,sve zavisi koliko je to trajalo,ako je samo neka opuštena varijanta nema potrebe za kafanom,ako je veza duga i još ako nisi kriv,e onda je problem....samo je bedak ako dozvoliš sebi da toneš,ima ona,što te ne ubije to te ojača,imam par ortaka koji su opasno otišli u aut posle raskida,nesmem ni da pričam šta se dešavalo.Lako je reći,ma daj šta si se istripovao,ko da je jedina,ali...zayebane su to stvari,treba malo ići i niz dlaku.
Poz.!!!
 
Zavisi od veze....one jace, nadjem nesto sto zaista volim i prepustim se tome.
Pokusavam da ne mislim na nju, ali mislim pa se i na to trudim naviknuti.
Druga ne dolazi u obzir, pa cak i kraca sema jer je osecaj kao ljubiti gumu...bar kod mene, dok me ne prodje..
Prijatelji i ljudi igraju glavnu ulogu...uopste socijalna aktivnost...
 
odavno se utopio, trenutno se davim i ako mi neko ne ispruzi ruku potonucu :(

hug.gif
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?

Kad bi raskinuo sa devojkom kao ti, ne bi patio. Mislim da ne bi ni novu ljubav trazio.
 
Sto sr tice teme, patim intenzivno, ali kratko. Pustim da se resi sve samo od sebe, dobar mi sistem za regeneraciju i ne umem da mrzim i svaljujem krivicu na drugog, a ni na sebe, sto je kljucno. Ne preuzimam nikakve mere za potiskivanje i zaboravljanje. Ne treba mi cir na zelucu.
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?

E sta ja znam kod mene je obicno ono klinka se klinkom izbija ! Ali ne znam, bilo pa proslo idemo dalje, je b es stajanje i gledanje unatrag! :D
 
U početku mi je teško, ali se trudim da zaboravim i bavim se drugim stvarima.
U svakom slučaju, ne mogu da lažem: jako mi je bitno da znam šta se s njim dešava u životu, da li je sa novom devojkom...i naravno, pucam od ljubomore ako jeste :confused:
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?

Pustim emocije kroz sebe, ne sputavam ih i prođe nekad duži, nekad kraći period, prebolim...ne pribegavam merama traženja brze utehe:neutral:
 

Back
Top