After break up

Zavisi od intenziteta emocija, a nevažno ko je prekinuo vezu, uvek makar malo otplačem, pošto svaki prekid doživljavam kao kraj, što i jeste u neku ruku. Onda se, ako je bila mala emocija, oporavim sutradan ili narednog dana i zaboravim, a ako je veća onda ume da traje i jako dugo. Njega ne smaram, ali smorim sestre. :rumenko: Gušim do iznemoglosti da bih izbacila sve iz sebe, razumela nejasno ili prosto satavila sebi kraj u glavi. Ne raspitujem se šta on radi, pošto ne želim da znam. Jedino ako nešto načujem, naslutim, pa moram da saznam celu stvar, ali se to retko dešava. Ljudi koji su mi bliski znaju da ja ljude izbacujem iz sistema tako što ih izbacim potpuno i samo neko sa strane može nešto da izlaprda, a kada sam baš loše izbegavam komunikaciju sa onima koji bi mogli svesno ili nesvesno da me povrede nekom informacijom. Kad prođe, prošlo je. Tad mođe da radi sa kim hoće šta hoće predamnom, ja nemam emocija. A ne srljam u druge veze. Sve dok sam svesna da mislim na nekoga, ne tražim druog i ako ga i nađem izbegavam da se nešto konkretno desi, pošto ne želim da me prati "duh" ovoga i pokvari nešto, možda jako dobro. Ao taj novi ne može da sačeka tu prijateljsku fazu, dok mene ne prođe ovo, onda ni nije vredan. Mislim da nije istina da se klin klinom izbija. Ako ne razmisliš o starima koje su dovele do raskida, ne preboliš izgubljeno, onda ne možeš da imaš novu dobru vezu. Sva je prilika da ćeš ponovo proći kroz isto sa tim novim. A i nekako mi ej šugavo da ulazim u nešto sa nekim a mislim na drugog. Nisam taj tip.
 
Zavisi od intenziteta emocija, a nevažno ko je prekinuo vezu, uvek makar malo otplačem, pošto svaki prekid doživljavam kao kraj, što i jeste u neku ruku. Onda se, ako je bila mala emocija, oporavim sutradan ili narednog dana i zaboravim, a ako je veća onda ume da traje i jako dugo. Njega ne smaram, ali smorim sestre. :rumenko: Gušim do iznemoglosti da bih izbacila sve iz sebe, razumela nejasno ili prosto satavila sebi kraj u glavi. Ne raspitujem se šta on radi, pošto ne želim da znam. Jedino ako nešto načujem, naslutim, pa moram da saznam celu stvar, ali se to retko dešava. Ljudi koji su mi bliski znaju da ja ljude izbacujem iz sistema tako što ih izbacim potpuno i samo neko sa strane može nešto da izlaprda, a kada sam baš loše izbegavam komunikaciju sa onima koji bi mogli svesno ili nesvesno da me povrede nekom informacijom. Kad prođe, prošlo je. Tad mođe da radi sa kim hoće šta hoće predamnom, ja nemam emocija. A ne srljam u druge veze. Sve dok sam svesna da mislim na nekoga, ne tražim druog i ako ga i nađem izbegavam da se nešto konkretno desi, pošto ne želim da me prati "duh" ovoga i pokvari nešto, možda jako dobro. Ao taj novi ne može da sačeka tu prijateljsku fazu, dok mene ne prođe ovo, onda ni nije vredan. Mislim da nije istina da se klin klinom izbija. Ako ne razmisliš o starima koje su dovele do raskida, ne preboliš izgubljeno, onda ne možeš da imaš novu dobru vezu. Sva je prilika da ćeš ponovo proći kroz isto sa tim novim. A i nekako mi ej šugavo da ulazim u nešto sa nekim a mislim na drugog. Nisam taj tip.

Pametno. Radis ispravno i bez greske.

Eh da se i ja upisem na temu. Sad se ne salim, nego je sve poptpuno tacno i ozbiljno. Nisam nikad patio jer nisam bio ostavljen i nisam ostavljao jer nisam imao koga da ostavim. Prva sa kojom sam bio nju sam i ozenio i lepo se slazemo, bar mislim da je tako jer ni jednu drugu nisam imao pre nje. Odmah sam je ozenio iz razloga ne sto je volim, nego nisam tada znao kako se druga devojka trazi. A pre neki dan sam probao sa studentkinjom i cini mi se da je sve to isto, mislim nisam uocio razliku izmedju nje i moje zene. Tako da uopste ne vredi da varam zenu ili da menjam zene.
 
Pametno. Radis ispravno i bez greske.

Eh da se i ja upisem na temu. Sad se ne salim, nego je sve poptpuno tacno i ozbiljno. Nisam nikad patio jer nisam bio ostavljen i nisam ostavljao jer nisam imao koga da ostavim. Prva sa kojom sam bio nju sam i ozenio i lepo se slazemo, bar mislim da je tako jer ni jednu drugu nisam imao pre nje. Odmah sam je ozenio iz razloga ne sto je volim, nego nisam tada znao kako se druga devojka trazi. A pre neki dan sam probao sa studentkinjom i cini mi se da je sve to isto, mislim nisam uocio razliku izmedju nje i moje zene. Tako da uopste ne vredi da varam zenu ili da menjam zene.

Mislis, tvoja zena nije uocila razliku izmedju studentkinjinog doopeta i svog na kompromitujucem snimku? :D:D:D
 
Pametno. Radis ispravno i bez greske.

Eh da se i ja upisem na temu. Sad se ne salim, nego je sve poptpuno tacno i ozbiljno. Nisam nikad patio jer nisam bio ostavljen i nisam ostavljao jer nisam imao koga da ostavim. Prva sa kojom sam bio nju sam i ozenio i lepo se slazemo, bar mislim da je tako jer ni jednu drugu nisam imao pre nje. Odmah sam je ozenio iz razloga ne sto je volim, nego nisam tada znao kako se druga devojka trazi. A pre neki dan sam probao sa studentkinjom i cini mi se da je sve to isto, mislim nisam uocio razliku izmedju nje i moje zene. Tako da uopste ne vredi da varam zenu ili da menjam zene.

Care - značilo ti ili ne, za ovo dobijaš poen... jer cenim iskrenost, a ona je u deficitu ovijeh dana...:ok:
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?[/QUOTE


odem u kavanu i dok oni grandovci shiju po breni ,ja izvadim top-la..i pustim romanticnu komediju a konobaru (bez zuba,i sa crnim ispod noktiju) nije jasno nista...

:mrgreen:
 
vidam svoje rane u samoci, daleko od pogleda i pitanja.
pred drugima blistam, ne znam kako uspevam, ali, kad najvise patim najvise snage iz sebe iscupam,da blistam, da uveseljavam, da zasmejavam..druge. i dok mi njihova nasmejana lica izranjaju kao iz magle i njihov smeh odjekuje u svesti nejasno i mutno, znam da sam kao zombi sto leluja medju njima. onda osetim svu jezivu raskomadanost svog srca koje samo place i place da ponovo bude celo. jer boli. a ja se smejem zajedno sa njima i samoj sebi zvucim strano i tudje. i taj smeh nije smeh vec odjek u nekom dalekom uglu mozga koji se samo seca kako smeh treba da izgleda...
onda, kad se sve utisa i svi odu i skinem sa sebe svoju blestecu odoru super-energije-zene-koja-uveseljava-druge, one koja zraci, koja blista, koja je uvek prva i uvek glavna i uvek se svi valjaju od smeha oko nje...
tada vidam svoje srce. to traje kratko. tek jaki, jedva izdrzljivi bol koji me rasece od mozga do peta. toliko intenzivni bol da se najezim kad ga se setim. isto onoliko intenzivan koliko je bila i ljubav. reciprocitet.
i sutra opet sve isto. a proslo je, naravno da je proslo jer sve bude i prodje pre ili kasnije:).
tako da, kad se najvise zezam, ustvari sam bolujuca:). eto odgovora na necije pitanje zasto vise nisam duhovitakaopre. ne patim vise:).
(odala sam svoju tajnu:P).
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?

Vreme..meni vreme cini ..sto vise prolazi sve mi je lakse u drustvu sa tugom...ne mogu sebe da ubedjujem da je sve ok kada nije ali znam da je dobro sto je tako..bol i tugu treba odbolovati do kraja ..samo tako mozemo dalje u novu ljubav ..to znam po sebi...stara je prosla..dosla je nova..a kafana i drustvo..uvek pomaze..:D
 
mene cale ucio sine ako je neko u govnima ne pruzaj mu ruku povuci ce i tebe...nego ga nogom gurni jos dublje!!:lol:

deletesmiley1.gif
 
'Ajde, devojke, pucajte!! Kako i zaboravljate? Nadjete odmah novog, kombinaciju, sa drugaricama uz romanticne komedije, pustite da samo prodje? Ja priadam onoj klasi koja negira da se nesto promenilo.. Ubedjujem samu sebe da je sve ok..Dramite li posle toga, opsesivno zovete? Raspitujete se da li ima novu devojku? I da li vi dragi forumashi tugu utapate u kafani, i da li je uopste priznajete?

Sve metode koje odvracaju paznju su dozvoljene(osim "odmah naci drugog")...ja nisam zaljubljive prirode...nikad bila...i normalno da mi je "bivalo tesko"...sve to sto si nabrojala....ali ne romanticne komedije...samo komedije...
 
...raditi vezbe, igrati uz muziku do iznemoglosti...citati...slikati...pisati...komedije...malo vina u drustvu...manje razmisljanja i unutrasnjeg monologa...sta god da me cini srecnom...
 
evo mog iskustva.Raskid posle 10 god zabavljanja.Pre 2 ipo god.Ja da crknem od muke,plakanja.KUkam,placem,vicem na sve,mrzim sve od muskog roda.I tako to traje,traje traje.I onda ukapiram da je zivot lep,ako me taj nece ,ne mora.Naci ce se neko ko hoce.I pobacam iz kuce sve njegovo,ni jedna sitnica nije ostala.Ukljucujuci i Fuladendron,a dao mi je cvet kad jebio pelcer,pa posato cvet ko dzin.Al opet raskrstim sa prosloscu.I budem lepa i vesela.I nadje se neko.........jeste da se uvek uporedjuje na stetu tog novog ,ali vreme leci rane po malo,a i novi dasa............
 
evo mog iskustva.Raskid posle 10 god zabavljanja.Pre 2 ipo god.Ja da crknem od muke,plakanja.KUkam,placem,vicem na sve,mrzim sve od muskog roda.I tako to traje,traje traje.I onda ukapiram da je zivot lep,ako me taj nece ,ne mora.Naci ce se neko ko hoce.I pobacam iz kuce sve njegovo,ni jedna sitnica nije ostala.Ukljucujuci i Fuladendron,a dao mi je cvet kad jebio pelcer,pa posato cvet ko dzin.Al opet raskrstim sa prosloscu.I budem lepa i vesela.I nadje se neko.........jeste da se uvek uporedjuje na stetu tog novog ,ali vreme leci rane po malo,a i novi dasa............

10 godina zabavljanja
c035.gif

Samo napred u nove pobede...
 

Back
Top