Bleach

Današnji chapter

You get to be a captain, you get to be a captain, everybody gets to be a captain.

oprah.gif
 
Још бедније и антиклиматичније него што сам очекивао...
П.С. Да није ово неко троловање од стране Куба и Jump-a, сад видех на крају поглавља reiatsu сличан Јеховином се помиње...
 
Још бедније и антиклиматичније него што сам очекивао...
П.С. Да није ово неко троловање од стране Куба и Jump-a, сад видех на крају поглавља reiatsu сличан Јеховином се помиње...

Pa sećaš se ove strane u spoileru pre par chaptera :D
Ali čisto sumnjam, verovatno je Ichigo, pošto se prošlom chapteru zangetsu vratio, a on je ustvari Yhwach

zyrl5ud
 
Спојлер, не би ме чудило да је лажњак.

BLEACH 686 Death & Strawberry
The center color is Ichigo and all his classmates 10 years older
Orihime married Ichigo,
Rukia and Renji have kids
Orihime and Ichigo’s child’s name is Kurosaki Kazui
Renji and Rukia’s is Abarai Ichika
Ichigo, Orihime, Karin, and Yuzu were watching Chad’s WBO World Heavyweight Titlematch fight
Ichika’s hairstyle is like Renji’s and her eye’s are like Rukia’s
Kazui is also a shinigami.
Karin has big boobs. Yuzu has petite ones.
10 years past flashback
A cut in half Yhwach: “You have closed the path, Ichigo”
Yhwach: “The path to a world free of fear”
Yhwach: “The living and the dead were supposed to become one” “It’s unfortunate. Thanks to you, the form of life and death will not change, and people will continue on their lives fearing death.”
Yhwach: “Forever”
Flashback ends
Oh yeah, Aizen is locked up again…
Flashback ends
Aizen: “A world without death is one where people do not search for hope. Even if people only continue onwards just to live, that is a matter completely different than continuing onwards to escape fear. Therefore, people have put a special word on that path. Courage.”
A shinigami appears from the hole in the wall in Yuzu’s room. (A lively looking girl)
Ichigo’s kid: “Who’re you?”
Girl: “I’m Abarai Ichika! Shinigami-in-training!” *Her hairstyle is like Renji’s and her eyes are like Rukia’s.
Ichika: “And you are!?”
Kazui: “I’m Kurosaki Kazui! I’m also a shinigami!”
He changes into a shinigami robe and pulls out a zanpakutou.
A surprised Ichika: “HUH!?”
Bleach 686 Death & Strawberry END.
 
Оде избељивач, да ме неко сад пита што сам га некада толико волео, не бих знао да му одговорим. Оде уз горак укус у устима, превише питања које како изгледа никада неће добити одговор, превише олако потрошених ликова, манга са најпротраћенијим потенцијалом икада.

А са одласком избељивача, мислим да и овај ПДФ лепо може да се угаси. Предуго времена је мртав, превише мало дискутујемо, сад нећемо ни четвртком бивати овде да прокоментаришемо какву је нову глупост Кубо осмислио...
 
Kako zbrzan i glupav kraj, posle tolikog otezanja.

Kako je uopste zaginuo Yhwach, sta je bilo sa onim da ce da se vrati kada svi budu najsretniji i ta njesra.

Odakle Icigu novi mac u presudnom trenutku....

Kako je bezveze...

U pravu si moze katanac na PDF, imas nas 3 koji komentarisemo.
 
Znači i ja se slažem, bio sam tu kad se ovaj pdf otvorio, ali stvarno više nema nikoga ovde :(

EDIT:
BTW jeste skontali da je najava bila za live action film, kako li će samo to da izgleda.


Nešto da se podsetimo starih dana

 
Poslednja izmena:
Znači i ja se slažem, bio sam tu kad se ovaj pdf otvorio, ali stvarno više nema nikoga ovde :(

EDIT:
BTW jeste skontali da je najava bila za live action film, kako li će samo to da izgleda.


Nešto da se podsetimo starih dana


Secam se kada sam pogledao prvu epizodu.

Davno je to bilo, ne znam tacno kada ali su postojale epizode do trenutka kada Ichigo prvi put koristi Bankai (ili mozda malo posle toga)...


Imali su dobre pesmice za uvod, to im moram priznati.
 
Ja se sećam da sam dao drugu HDD od 40gb gde mi je prebacio jedno 200ep jer još nisam imao dobar net. :D

Inače od stare bande izgleda ostali samo Oda (one piece) i Sorachi (Gintama), gde se Gintama čuo sam završava ubrzo.
Sve ostalo novajlije, čitali Bleach u srednjoj/ fakultetu.
Najbolji mi komentar od Horikoshija :D

261.png
 
Poslednja izmena:
Ja se sećam da sam dao drugu HDD od 40gb gde mi je prebacio jedno 200ep jer još nisam imao dobar net. :D

Inače od stare bande izgleda ostali samo Oda (one piece) i Sorachi (Gintama), gde se Gintama čuo sam završava ubrzo.
Sve ostalo novajlije, čitali Bleach u srednjoj/ fakultetu.
Najbolji mi komentar od Horikoshija :D

261.png
Ma sta mi pricas, ja ga citao od kraja osnovne kroz celu srednju i evo me na faksu.

Velika je steta sto su Japanci polako napustili taj format od +100 epizoda.

Pojavili su se neki anime-i koji su upropasteni modelom 12 epizoda.

Ne moze se svaki lik obraditi detaljno za 12 ili 24 epizode i tacka.
 
Ma sta mi pricas, ja ga citao od kraja osnovne kroz celu srednju i evo me na faksu.

Velika je steta sto su Japanci polako napustili taj format od +100 epizoda.

Pojavili su se neki anime-i koji su upropasteni modelom 12 epizoda.

Ne moze se svaki lik obraditi detaljno za 12 ili 24 epizode i tacka.

Зато што им је постало непрактично да раде толико епизода, овако је профит далеко сигурнији, а са филерима зарада увек пада...
 
Ma sta mi pricas, ja ga citao od kraja osnovne kroz celu srednju i evo me na faksu.

Velika je steta sto su Japanci polako napustili taj format od +100 epizoda.

Pojavili su se neki anime-i koji su upropasteni modelom 12 epizoda.

Ne moze se svaki lik obraditi detaljno za 12 ili 24 epizode i tacka.

Meni nije bitno koliko epizoda ima, dokle god je verna adaptacija.
Kao što Nenad reče, fileri su uglavnom sranj*, trebam li da spominjem Bount arc.
 
Зато што им је постало непрактично да раде толико епизода, овако је профит далеко сигурнији, а са филерима зарада увек пада...
Ja samo mislim da je format od 12 epizoda nesto najgore ikada.

Moze da prodje u generickom Copy-paste harem komedijama.

Ali kad pokusas nesto ozbiljno sa tim formatom, bzvz je.

DImension W je jedan anime koji mi se dosta svideo (zima 2015), mogao je ladno imati 24 epizode ali je prica osakacena zajedno sa likovima sa 12 epizoda formatom.

U to da od dubljeg razvitka likova i medjusobnih odnosa nema nista sa 12 epizoda necu ni da pominjem.
 
Ja samo mislim da je format od 12 epizoda nesto najgore ikada.

Moze da prodje u generickom Copy-paste harem komedijama.

Ali kad pokusas nesto ozbiljno sa tim formatom, bzvz je.

DImension W je jedan anime koji mi se dosta svideo (zima 2015), mogao je ladno imati 24 epizode ali je prica osakacena zajedno sa likovima sa 12 epizoda formatom.

U to da od dubljeg razvitka likova i medjusobnih odnosa nema nista sa 12 epizoda necu ni da pominjem.

Све тачно, али Јапанци сматрају другачије. Више нису спремни на ризик, желе да имају сигурну зараду...
 
И ја сам то чуо, и ако је тако, боље, бољи је у томе...Боље да и не покушава да нам да било какве одговоре на нерешена питања, фанфикције ће то сигурно боље урадити од њега...
 
Sećam se kad sam tek krenuo da gledam Bleach, baš sam se iznenadio, kad je Ichigo stalno menjao svoju odeću dokle nije bio shinigami, obično anime likovi imaju jedan par odeće sa kojim su rođeni :lol:

bleach_v_day_edition_by_naru_nisa_3967.jpg
 
Veoma zanimljiva analiza.

Po racunicu manga autor ima 3-4 sata nedeljno slobodnog vremena :eek:

Sve se vidi kad se uporedi manga art sa prvih chaptera i sa kraja kada lik vise ne crta ni pozadinu:D


 

Back
Top