Bleach

e šta znači ryoka?i zašto je konkretno rukia osuđena,šta je prekršila?btw,stigao sam do 30.epizode,to baš ne razumem,taj deo

Ryoka ti je covek - zivo bice (Barem sam ga ja tako skontao),jer Ovi iz soul society-a su Besmrtni dok su ljudi zivi,zato ih oni zovu Ryoka.

Inace Rukija je osudjena na smrt Zato sto je dala Ichigu tu njenu "Shinigami Moc" kako bi ovaj spasao porodicu,a to je zabravnjeno,Mislila je da je dala pola medjutim ovaj joj uzeo svu moc,i sad kad su saznali ovi iz soul society osudili su je na smrt,medjutim... ajde da ti ne pricam dalje gledaj ... i videces sta ce da bude dalje,taj deo mi je nekako najuzbudljiviji bio,kasnije... i jeste i nije ali posebno taj deo.. :) . Nadam se da sam pomogao. pozz
 
Poslednja izmena:
Davno mi se nije nešto svidelo kao Bleach....(Ne računajući Dragon Ball.)
Gledam ga na TV-u pa mi se dešava da propustim neku epizodu,ali je definitivno baš zanimljivo....
 
Ja i brat smo skidali epizode pa gledali... Nekad i po 10 epizoda na dan. Uzano je zarazan!
Osim kada ubace te nevezane epizode samo da bi masa bila u iscekivanju... E to me je stvarno nerviralo. Mosh misliti! U Soul Society se desava ogroman okrsaj,a oni ubace princezu! :dash::thumbdown:
 
waa...renjiii :heart:
inache negde sam prochitala da je muzika pomenuta. Meni je muzika kada se ichigo pojavi u akciji mnogo gey xD

Kakav renji,KON FTW!!!!!!!!!!!! H
mmmm pa sve zavisi... od ukusa... meni su bukvalno sve ono ok teme... ali ubedljivo naj teme su mi "Senna" i "Treachery" . Interesantno kako to Bleach uvek ali uvek ima neki sr@nje opening i ending,a skoro sve teme su dobre.

Inace sta je bilo sa trecim filmom,zna li se kada ce download (sa subom)? :mrgreen:
 
Na happy-u stiglo do onog kada dodju renji i byakya al nesto nije bilo danas neznam zasto.....Nego sta gledam ovi gore kazu losi ending i opening??!?!?Ocete da kazete da je onaj prvi ending los??Ili da je 3,5,7,9 opening los?
A teme najace su treachery i number one po meni....Nego jel gledo iko fade to black?Ako jeste kakav je i jel ga vredi skidati?
 
Poslednja izmena:
Neznam dal su bountu filleri ali ako nisu onda od 168-189 su ti filleri i imas kasnije mozda 3,4 epizode jos ali to nije nista....uglavnom to ti je princeza i ne moras da je gledas ako neces mada nije tolko lose....
 
Neznam dal su bountu filleri ali ako nisu onda od 168-189 su ti filleri i imas kasnije mozda 3,4 epizode jos ali to nije nista....uglavnom to ti je princeza i ne moras da je gledas ako neces mada nije tolko lose....

sa princezom nije lose,ali je ocajnoooooo... (Onaj prvi deo posle ichigove borbe sa grimjow-om),medjutim u drugom delu (posle Kenpachi-eve borbe) tu mogu da kazem nije lose,ima par komicnih situacija gde sam se stvarno nasmejao od srca.
 

Back
Top