Bleach

Jao kolko je dobar bleach!!!Inace sam fan naruta i odgledo i procitao sve sto ima i sad u iscekivanju novog chaptera i epizode seo ja kao da vidim kakav je taj bleach o kome svi toliko pricaju....KAKO sam se zaludeo:worth::worth::worth::worth:
 
Bleach, Bleach, Bleach pa Bleach!!!
Kada sam odgledao nekih 20 epizoda pre možda tri god. smorio sam se žestoko, mada iskreno nisam baš obraćao pažnju.
Delovao mi je odbojno kao i Naruto u samom početku ali kasnije je Naruto bio sve bolji i bolji.
Izgleda da ću morati Bleach ispočetka da gledam i da završim do kraja. :)
 
Pa evo imas sada priliku da ga pogledas na Heppy-ju.

Inace, gledala sam danas prvi put.
Jako sam srecna sto ce nasi klinci moci da se zalude s ovim animeom. :mrgreen:

Samo se plasim da se ne uplase od titla.. mali su to lenjivci :evil:
 
Hvala na predlogu ali bre bih sebi uši sekao i oči iskopao samo da ne slušam i ne gledam našu sinhronizaciju/prevod.
Biće online ili rapid. :D
 
Aaa, uhvatila sam epizodu :) Super je prevod... mada je malo chudno... Soul Society = Grad dusha, Shinigami = andjeo smrti, ajde, to je ok... nego, Hollow = Ispijeni? Whaa??? Pa, ok... bitno da se prikazuje i nije daleko od istine... :) A svidja mi se shto nisu preveli npr. ramen i tako ta jela, pun naziv im je itd... :super:
 
Samo me smara ovo sa andjelom smrti sto su preveli..Odgledo sam do onog dela kada ga yoruichi-san uchi bankai ako se tako zove XDAli da iz macke izadje onakva riba....I glupi ichigo jos negleda ccc.:D
 
Hehe....A kako bre onaj matori 1st captain moze da se mrda ima bre 300 godina a radi flashstep ??I da moze li neko da please postuje neki sajt za gledanje bleacj??Gledam na www.getbleach.com ali kvalitet je uzasan :(
Google je tvoj najbolji prijatelj :D Kucaj tamo "watch bleach Online" ili tako nesto izacice ti sigurno,barem tako ja radim,mada obicno skinem sve epizode pa onda gledam kao covek:D

Inace ono Na hepiju,jao koliko sam se ispalio juce,znaci 16:55 i cekam da pocne Bleach.. vidim neka Sr.@nja pustili,kad ono provalim SUBOTA JE :sad2: i nisam gledao,ali sutra nemoze da mi promakne sigurno :D
 
Bleach je po meni anime za mlađe, tako da mi ne privlači pažnju. Mada mi se sviđa kako su cool odrađene neke scene i kako se dobro uklapaju uz muziku pa i uz naš turbo folk :D
 
Bleach je po meni anime za mlađe, tako da mi ne privlači pažnju. Mada mi se sviđa kako su cool odrađene neke scene i kako se dobro uklapaju uz muziku pa i uz naš turbo folk :D

Bleach nije los,Samo sto je prica u Bleachu Totalno SR.@NJE,gotovo i da nema pricu! Svaki put se svodi da nekoga spavaju :D , mada HUMOR je 10/10,isto i muzika,Trachery kada sam cuo prvi put,2 nedelje nisam je skidao sa winampa :D

Inace ako neko prati Bleacha (Ove zadnje epizode sto su izlazile) jer primetio neko da su bukvalno skrenuli sa Teme,bas sam se iznervirao,Znaci borba izmedju kempachi i nnoitre (doduse zavrsena je) i odjednom posle borbe oni stavljaju epizodu gde se pojavljuje ona princeza :thumbdown: , Isto tako se desilo Borba izmedju Ichiga i grimmjow-a (opet zavrsena borba) i sledeca epizoda opet ide sa Princezom :thumbdown::thumbdown: Mislim koja im je to fora? Znam da Mangu jos prave tako da mogu da rade po mangi,ili mozda pokusavaju da "ODUGOVLACE" pricu,sto im bas ne ide od ruku :confused: .
 
Kako to misliš "pravi" ?
Nisam u toku.:rumenko:

Mislila je da epizode i prica idu redosledom,ako si pratio ove zadnje 5-6 epizode sto su izlazila,znaci izmedju nekih epizoda (znaci u toku price) stavili su neku sasvim trecu epizodu sto znaci da su promenili pricu ODJEDNOM.... ajde da su promenili na nesto bolje,nego ja se ubih od dosade,ono su ciste gluposti,nego evo sad ova zadnja epizoda ima neke veze sa pricom tako da videcemo.... Kisuke :super::super::super:
 
jock! mislim nisam gledala poslednjih par epizoda,ali se nije pojavio od onda kada je ubio onog hollow-a koji mu je krknuo zenu.... :thumbdown:

mada,mogao bi se sada pojaviti.... opet prikazuju sta se desavalo u proslosti... u stvari to i nije toliko lose,ali princeza!!!!! Mrzim kada ubace te totalno nepovezane epizode! :besna:
 

Back
Top