Muskarci-stipse

andjeosko srce

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
130
U Srbiji svaka treca zena ima partnera koji isuvise pazi na novac.Za vecinu zena to je podjednako lose kao da on ima aferu sa drugom.Da li je vas muskarac stipsa i koliko vam to smeta?:thumbdown:Da pocnem prva,moj itekako jeste(al samo za mene)!:dontunderstand:
 
e ti onda odvajaj svakom prilikom nešto sa strane "crni fond"....i uvek imaš
svoje parice.....iiihhhaaajjjjjj...pa to se uči još pre udaje...da svaka žena mora
da ima neku svoju paricu sa strane........kako bre to nisi znala.....:dash:
 
признајем, ја сам стипса.
- не грејем пуњене паприке због уштеде електричне енергије
- тоалет папир и сапун крадем са посла
- сијалице позајмљујем из заједничких просторија - подрума
- када дође ред на мене у кафани одем кући
- волим пољско цвеће
 
U Srbiji svaka treca zena ima partnera koji isuvise pazi na novac.Za vecinu zena to je podjednako lose kao da on ima aferu sa drugom.Da li je vas muskarac stipsa i koliko vam to smeta?:thumbdown:Da pocnem prva,moj itekako jeste(al samo za mene)!:dontunderstand:

"Za vecinu zena to je podjednako lose kao da on ima aferu sa drugom":eek::dash:
Draga moja, ti si verovatno još jedna osoba koja ništa ne radi u životu-da ne kažem društveni parazit , i očekuje da je muškarac finansira-a ako nije tako cmizdrićeš roditeljima.Kada budeš sama zarađivala shvatićeš šta je stipsa , šta racionalno trošenje , a šta razmaženost:rtfm: , a možda ćeš i naučiti da ceniš TUĐ novac.Pretpostavljam da nemaš dan radnog staža-ispravi me ako grešim...Zbog takvih kao ti je i izmišljena reč " sponzoruša " u našem rečniku...
A što se muškaraca tiče,verovatno i tog tvog-pošto ima takvu devojku verovatno mu je draže da troši na ljubavnice:super:
 
Не.. боље да сам питала... Како? :hahaha:

Дође неки рачун који не можемо да платимо, а ја се правим блесава и чувам парице у штеку...:whistling:

Од првог дана смо на заједничком буџету. Обоје смо овлашћени на рачуне...
Не знам шта је мој новац а шта његов...:confused:
Након што поплаћамо оно што се мора, договарамо се и одређујемо приоритете.
Ма.. лако је нама са две просечне плате.. немамо око чега да се посвађамо...:mrgreen:
 
Mislim da ne spadam u tu 3. u Srbiji, ali ne mogu da kazem da smo nesto rasipni ni jedan ni drugi. Imamo momenata kad ne dajemo novac i momenata kad nam ode dok trepnes...

Radim, ne za neku extra platu, ali to mi omogucava kakve - takve sopstvene prihode, tako da ne moram za sve da budem ovisna. I to mi se vrlo dopada :). Drugacije sumnjam da bih mogla normalno da zivim, iskreno. Oduvek sam zelela da budem neovisna koliko god je moguce i ok.
 
Poslednja izmena:
ovo je Srbija i normalno da muskarac pazi na novac.na Zapadu svako placa svoje,sto je sasvim normalna stvar.

moš misliti...pa baš zato što je Srbija....oduvek se znalo da muškarac izdržava
porodicu i da brine da im ništa ne fali....ali je sve otišlo dođavola...pa i to:mrgreen:

ovo nije zapad....i nemaju svi tolike plate da bi sve svoje sami plaćali,
a ako će već zena sve da plaća svoje i da radi sve kućne poslove..ko
će to da plati...zaboravio si da kažeš da na zapadu skoro svi imaju
kućne pomoćnice.....i svako svoj auto....i još što šta.......:think:
 
ovo je Srbija i normalno da muskarac pazi na novac.na Zapadu svako placa svoje,sto je sasvim normalna stvar.
:dash:

Одакле ти овај бисер?

На новац обично пази онај ко је одговорнији.. ко боље уме са новцем..
У неком браку је то мушкарац у неком жена... зависи како су се нашли..:lol:
 
Не.. боље да сам питала... Како? :hahaha:

Дође неки рачун који не можемо да платимо, а ја се правим блесава и чувам парице у штеку...:whistling:

Од првог дана смо на заједничком буџету. Обоје смо овлашћени на рачуне...
Не знам шта је мој новац а шта његов...:confused:
Након што поплаћамо оно што се мора, договарамо се и одређујемо приоритете.
Ма.. лако је нама са две просечне плате.. немамо око чега да се посвађамо...:mrgreen:

Ako ima dogovora...i ako je tako kako kažeš onda i nema potrebe
da neko sklanja sa strane....ništa....bar dok je tako. Ali nije svud tako,
i znam dosta situacija gde žena privređuje, i doprnosi u kuću čak više
nego njen dragi ali opet se nekako ispostavi da se on pita šta će se i
koliko potrošiti, kupiti......i da je ona na zadnjem mesu:mrgreen:
 

Back
Top