AJVAR?UTEPANA PAPRIKA aliter WEB designe problem>.That is real the question!!!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: AJVAR?UTEPANA PAPRIKA aliter WEB designe problem>.That is real the question!!!

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation AJVAR?UTEPANA PAPRIKA aliter WEB designe problem>.That is real the question!!!

AJVAR aliter utepana paprika ili pravljenje web designe-a???...That is the question!!!:???:
    Je li bre kopmpjuterdzije, jel'ste napravili neki ajvar skoro----ne date neku teglu ili bar poneku kasicicu da se proba jel valja!!!
    AJVAR:
    - uzmes papariku ; pa je ispeces sa sve strane; pa je izcedis; pa je onda sameljes krvnicki na masinu za melenje meso i drugi jadnici; pa je bacis na vatru i przis je dok joj ne ubijes svi vitamini, minerali i druge vredne tvari; usput je umastis sa zejtin ili drugo ulje da ne ostane sasvim suva;sto bi se reklo ubijes jadnu papriku na sevi moguci nacini ; i na kraju se falis kako si dobar AJVAR napravio!!!
    Pravljenje WEB designe-a:
    Prvo se iznamucis nesto da napravis, neki naslov; pa podnaslov; pa tekst web stranice; pa zaglavis na sliku---nikako da se pojavi na tvom site-u na browseru/internetu.......pa izgubis 2-3 dana ili 2-3 nedelje da shvatis u cemu je problem............sa druge reci ubije te web designe na svi moguci nacini; i onda se falis kako volis da pravis dobar web designe!!!
    Jel vidite vi tu nesto slicno, ili' to samo ja pizdim sto nikako ne mogu sliku na site da postavim?!?
    ajd sad lizite ajvar i uzivajte; i ako znate ili zelite da mi pomognete od moju muku da se resim javljajte se i preku ovaj forum i preko privatne poruke
    ..................C Baby...............
    tkacio:

Primećen član Gill Bates (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: AJVAR?UTEPANA PAPRIKA aliter WEB designe problem>.That is real the question!!!

Ma opusti se, prvih 20 godina je najteze, a posle sve ide kao po loju
    Linux is like a wigwam. No gates, and Apache inside!

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: AJVAR?UTEPANA PAPRIKA aliter WEB designe problem>.That is real the question!!!

Hej GB, sta bi, je si li primio moj odgovor na tvoju jucerasnju poruku>zavrsio sam ona 6 koraka ali izgleda nisam pogodio Hostname. Sta dalje?

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

computer baby ako ne znas engleski drzi se ajvara ili ces u web dizajnu vrlo izvesno da umres od gladi

uzmi procitaj par desetina knjiga za po par skracenica od 2,3,4,5 slova

ako ti je engleski ok onda skontaj dobru zalihu ajvara jer ce proci izvesno vreme dok to sto se hvalis ne pocnesh da unovcis

i niko se naucen nije rodio pa kreni da ucis
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Trenutno se nista ne hvalim, nego pokusavam nesto da naucim...........otkud ti ideja da se nesto hvalim?>nije mi jasno!
    A to sto zelim nesto(ista) da naucim e ne samo da igram igrice i da gubim vreme na internetu-----------E to je vec za pohvalu, a ne za osudu!!!

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

nije ni meni jasno ko te optuzivao da se bilo sta hvalis?

pogresno si skontao..

meni je milo da vidim da se neki golobradi klinac zalece na web
    been there done that bought the t shirt
    Poslednji put ažurirao/la xpertbet : 12.10.2008. u 01:23
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Primećen član Gill Bates (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Eeee, sto bi voleo da sam ja sad taj golobradi. A lepo mi je tata pricao da se manem kompjutera, al sad je kasno.
    Linux is like a wigwam. No gates, and Apache inside!

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Wink Re: AJVAR?UTEPANA PAPRIKA aliter WEB designe problem>.That is real the question!!!

Mislim da je krajnje vreme da se zatvori/ugasi ova tema , pa ako neko zna kako...........!!
    ..............computer baby...................

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

tema zatvorena na zahtev

Slične teme

1. Crvena Paprika!
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.06.2008., 23:49
  2. Real Audio/Video Problem
    Autor billy idol u forumu Multimedija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.04.2007., 20:54
  3. Real Madrid ili Real Sosijedad
    Autor ufi u forumu Fudbal
    Odgovora: 15